dört ayaklı dostlar için şifa uyumlaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
selamlar;
evcil varlıklarımız (hayvanlarımız) şifa uyumlamasına katılabilirmi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
selamlar;
evcil varlıklarımız (hayvanlarımız) şifa uyumlamasına katılabilirmi?

Şifa uyumlaması farklıdır,Şifa çalışmaları farklıdır.Şifa uyumlaması içimizde şifa enerjisini kullanmamızın anahtarı gibidir.
Evcil hayvanlar şifa çalışmalarına katılabilir yani şifa alabilirler.

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
Şifa uyumlaması farklıdır,Şifa çalışmaları farklıdır.Şifa uyumlaması içimizde şifa enerjisini kullanmamızın anahtarı gibidir.
Evcil hayvanlar şifa çalışmalarına katılabilir yani şifa alabilirler.

teşekkür ederim tai chi peki nasıl katılabilr ismi ve yaşadığı yer yeterlimi

biard

Kayıtlı Üye
bu konuda resim ya da kimin olduğu gibi bilgiler gerekiyor sanırım. yalnız tek resim de yeterli olabiliyor yapıldığına tanık oldum ama forumdaki çalışmalarda nasıl olur bilemem.

4

43887

evcil hayvanlar ve diğer hayvanlarımız alabilir yanlız benimde düşündüğüm yöntem uzaktan şifa yöntemi ile uygulanabilirliğidir bilgi tamam ama illa resme gerek varmı bilmiyorum onu ilk kez duydum...sevgiler...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bahsettiğiniz gereksinimler her teknik veya uygulayıcının ihtiyacına göre değişkendir. Resim şifacının işini kolaylaştırır, çünkü görsel imgelemeyi sağlayacaktır.Böylece şifa verirken sahneyi ve kişiyi gözünüzde rahatça canlandırırsınız. Hayvanlar ve bebekler bizlerden farklıdır. Çok çabuk birkaç dakika bile onlara yeterli geliyor,zaten sıkılınca veya yeterli gelince tepki veriyor ve bunu ifade ediyorlar. Uzaktan şifa da da aynıdır.Neticede siz hayvanın yüksek bilincine / ruhuna sorup izin alıyorsunuz.

Bendekibenin çalışmasına hayvanınızla katılmak için kendisine mesaj atarak sorabilirsiniz.

Sevgiler

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
selamlar bendekiben arkadaşımıza sordum evcil hayvanlarımız şifa çalışmasına katılabilirmiş

dilber halaya yazarken petinizin adı,yaşadığı yer ve ne tür varlıksa (kedi,köpek,kuş vs...) yazılcakmış

kim nasıl söylüyorsa benim yaptığım;
kerimaliden gelen şifa çalışmasını şambalam için kabul ediyorum.

konuşamayak kadar hasta olan insanlarımız içinde aynı şekilde kabul edebilirmişiz.

şifa olsun,sevgiler

AJA

Elit Üye
Ben de artık ufak ufak çalışmalarıma ve şifa vermeye başladım.Sevgili Urumun bilgileri ve yardımlarına minnettarım.Karşilıksız yardım etmek herkese nasip olur inşalalh.

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
Ben de artık ufak ufak çalışmalarıma ve şifa vermeye başladım.Sevgili Urumun bilgileri ve yardımlarına minnettarım.Karşilıksız yardım etmek herkese nasip olur inşalalh.

amin cümlemize,
sizide tebrik ederim başarılarınızın devamını dilerim.

bugünkü köpeğimin ilk şifa çalışmasında yatakta yanımda yattı (öncekirdede hep yanımdaydı)biterken nefesimi hızlı bir şekilde içime çekerek gözlerim açtım ama kımıldamadım hemen ardından köpeğimde nefesini hızlı bir şekilde içine çekerek kaktı hafif silkindi gitti yere yattı şifa ol_sun.

öğretmenlerime, meleklere, enerjiye, yaradılışa teşekkür ederim,sellam ol_sun
ruhumuza gönlümüze sağlık sevgiler

gümüş

Kayıtlı Üye
Kedim ve ben tam anlamıyla serildik-3 saat ne onun kalkası geldi ne benim, ikimiz de mırk mırk miyaw diyerek teşekkür ediyoruz+)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...