Bazı kitapların e- booklarını arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

frknfb

Kayıtlı Üye
merhaba herkese siteye yeni üye oldum çok merak ediyorum yalnız araştırdığım kitapların çoğuna ulaşamıyorum çünkü bildiğiniz üzere Hotfile. com kapatıldı ve genelikle kitapların özellikle türkçe kitapların çoğu ordaydı bu yüzden indiremiyorum sizden ricam şudur elinde:
esrari kasımi
risale i samur hindi
el müstetabul mensuh fi iklmi ruhani
davetname
menbau usulü hikme
el cevahirul lemmeah
kenzi hüseyin
BU Kitapların TÜRKÇE e-kitabı veya pdf si varsa verir misiniz? özellikle esrari kasımi çok istiyorum acil lütfen
çok teşekkür ederim...

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Google ''esrari kasimi'' yazdığınızda çıkıyor zaten o kitap değil mi?

Demir.D

Banlı Kullanıcı
evet ama indirme linki hotfile.com oda kapatıldı anlayacağın bütün linkler kapalı elinizde varsa birisi upload etsin indirirdik

Online olarak okunuyor iyi bakın efenim. Site linki vermek yasak olduğu için ben veremem.

frknfb

Kayıtlı Üye
Online olarak okunuyor iyi bakın efenim. Site linki vermek yasak olduğu için ben veremem.
üstadım nasıl yasakya bu arada gerçekten bulamıyorum lütfen linkini atın özel mesaj olarak linki atarken .com yerine .c boşluk o boşluk m yazın www koymayın

Demir.D

Banlı Kullanıcı
üstadım nasıl yasakya bu arada gerçekten bulamıyorum lütfen linkini atın özel mesaj olarak linki atarken .com yerine .c boşluk o boşluk m yazın www koymayın

Arkadaş google yaz orda işte. Banlattıracanmı beni ya :D

xalpx

Kayıtlı Üye
Forum kurallarının 24. maddesi Telif hakları nedeniyle eser sahiplerinin kendi izinleri dışında indirme bölümleri kapatılmıştır. Lütfen talep etmeyiniz ve ekleme yapmaya çalışmayınız diyor.Bu konuda zamanında bende bilmeden böyle bir paylaşım yapmıştım ve eski bir eser bile olsa telif hakları konusunda sıkıntı yaşanmaması için eklememiz gerektiğini öğrenmiştim.Bilginize.

codzombi

Kayıtlı Üye
Forum kurallarının 24. maddesi Telif hakları nedeniyle eser sahiplerinin kendi izinleri dışında indirme bölümleri kapatılmıştır. Lütfen talep etmeyiniz ve ekleme yapmaya çalışmayınız diyor.Bu konuda zamanında bende bilmeden böyle bir paylaşım yapmıştım ve eski bir eser bile olsa telif hakları konusunda sıkıntı yaşanmaması için eklememiz gerektiğini öğrenmiştim.Bilginize.

haklısınız ...
kitap fiyatları o kadar pahalı olmasa korsan diye bişi kalmaz korsan kitapları bile 3 kitabı 10 tl ye alıyoruz demek ki sorun masraflar değil ,sorun yazarda ve yayınevinde..
piyasayı darmadığın etmek var aklımda ama yine vicdan yapıyorum biraz, acımasam elimde ne var ne yok koyarım fiyatlara tepki için:)

codzombi

Kayıtlı Üye
çok sağol indirdim de nasıl bir kitap bu ya hayvanı kazanda kaynatma falan bu işler hep böyle oluyosa bizim yaptıklarımız geçersiz ozaman

ben de anlamadım oraları zaten uyunel hakaik diye bi kitap var oradada benzer şeyler var. köstebeğin kalbini çıkarıyon bilmem neyin ödünü çıkarıyon ,karganın beynini yiyorsun falan macun yapıyorsun bilmem ne. iğrenç şeyler var ... yapacak olan varsa yapsın denesin yaniii ben gidip de karganın beynini çıkaramam :D

satelcom

Banlı Kullanıcı
Arkadaşımızın istediği diğer kitapların telif hakları var.Google'da havas kitapları diye aratırsan satış yerlerini bulup temin edebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...