13.Cuma ve Dolunay Günü

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhabalar. :)

Evet sizde o gün yapmayı düşündüğünüz önemli ritüelleri yapabilirsiniz ya da o gün arınma ritüeli yaparak hayata tertemiz devam edebilirsiniz.
O gün'ün enerjisi farklı olduğundan dolayı o gün taşlarınıza enerji yükleyebilirsiniz. :)
O günü en iyi şekilde değerlendirmenizi tavsiye ederim.

13.Cuma ve Dolunay günü yapacağınız uygulamalar daha güçlü olur ama size de daha güçlü bir şekilde geri dönüş yapar.O yüzden maji uygulaması yapmayı planlıyorsanız dikkatli olun.Dikkatli düşünerek yapın.

Sevgiler.. :)

4

43887

sevgili tai chi tamda düşüncemin üzerine bu konuyu açmışsınız.balkona çıktım havaya baktım dolunay,dolunay meditasyonu yapacaktım unuttum dedim sonra tam gününü öğrenmek için nete bakacaktım ki sizin yazınızı okudum,sevindim...
bu arada özellikle ay taşınızıda görünecek şekilde bırakırsanız şarj olacaktır ben öyle yapıyorum sevgiler...

La-edri

Kayıtlı Üye
Seviyorum dolunayi ve cuma yi.. hayirlara vesile olsun insallah.

acid

Kayıtlı Üye
Hatırlattığınız için teşekkür ederim. Arınma uygulamalarının iyi olacağını düşünmüştüm bu tarihte. Astronomik durumlar nedeniyle de atlamak istemiyorum. Bu yıl o açıdan da çok önemli benim için.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Cuma gunu saat 12 den sonra cumartesi gününe geçildiği için, saatin bir önemi olur mu?
Perşembe gecesi saat 12yi gectiğinde cuma olarak kabul edilir mi :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Peki bu cuma tam olarak ne yapmamızı tavsiye edersiniz?

dugukann

Kayıtlı Üye
Cuma gunu saat 12 den sonra cumartesi gününe geçildiği için, saatin bir önemi olur mu?
Perşembe gecesi saat 12yi gectiğinde cuma olarak kabul edilir mi :)
Eğer islam dini ile ilgiliyse planın cuma günü akşam ezanıyla cumartesi başlar gece 12 de değil.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Evet perşembe gecesi saat 12'yi geçince cuma olur ama bu özel gün tam cuma gecesidir. :)
Cuma gecesi saat 12'yi geçince artık cumartesi olduğundan olmaz gibime geliyor. :)
Tam cuma gecesi yapmanız uygun olur.

Teşekkürler, o gun taşınıcaktım ama konuyu okuyunca aklıma türlü korku filmi senaryoları geldi :) vazgeçtim bende

kıvep

Banlı Kullanıcı
Butun korku filmleri böyle başlıyor :) :)
Yeni bir işe başmamak istemedim ve madem güzel bir gun o gunu kendime ayırayım :)

biard

Kayıtlı Üye
Bu 13 sayısının uğursuzluğu hristiyanlıktan geliyor sanırım. Ama o gün bir arınma meditasyonu cidden iyi olacak gibi. Dolunayın astrolojideki etkilerinden dolayı ayrıca. Bu tür dolunay, yeniay gibi günlerde arınma çok daha güçlü gerçekleşebilir. Arınırken inanışa göre mantra ya da zikir kullanmak etkiyi arttırabilir diye düşünüyorum. 13. günün özelliğine inanmıyorum pek. buyüzden gecee yapmak daha iyi olur bence ay doğmuşken.

candokia

Kayıtlı Üye
Çok güzel :) zaten o gün aklımda bir çalışma var onu uygulayacağım :)

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Ay çok hoş:) hep korku filmlerinde bahsedildiği için ürkütücü geliyo ama bence çok güzel ve huzurlu bir gün geçiricez inş :)

Demir.D

Banlı Kullanıcı
İnşallah hava bugünkü gibi olur. Şimdi çıkıp baktım hava serin ve tüm ihtişamıyla ay görünüyor.

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
Mükemmel zamanlama dediğiniz gibi enerji çalışmaları ve ritüelleri uygulamak için harika zaman :D

hic1

Kayıtlı Üye
konu başlığına uymayabilir ama ben her şeyin bir olduğuna inanıyorum. o yüzden 13+dolunay+cuma ya bir ek daha yapacağım. aynı zamanda berat gecesi.
islam da anlamı arınma ve beratını alma . tesadüflere inanmam. inşallah hepimiz bu geceden arınarak ve sıfırlanarak çıkarız.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Dün baktım hava kapalıydı ayı göremedim. Umarım bugün hava açık olur. Gerçi ben 13. cuma olmasıyla ilgilenmiyorum dolunay olsun yeter ama 1 ay beklemek var şimdi :)

4

43887

şansa bak ya ay'ı göremiyorum dün ne güzel tam karşımdaydı hava güzel ama yok...bekliyorum 12'ye daha çok var,olmadı dışarı çıkıp yönüne bakacağım öyle uygulayacağım:)

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Valla bende kontrol ettim hava acık sıkıntı yok :hurray: