Sirli vefk

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
ALMIŞ OLDUĞUM KAYNAK GÜVENİLİR Bİ KAYNAK LAKİN GENEDE SİZE 100 DE 100 KADAR SONUÇ VERMEM MÜMKÜN DEĞİL BU YÜZDEN VEFK HAKKINDA BANA BİLGİ VERMEYİN BEN PALAŞIYORUM BELKİ İŞE YARAR BURADA PAYLAŞILAN HERŞEY İŞE YARACAK DİYE KESİN SONUÇ VEREMEZLER

Bu mübarek vefki üzerinde taşıyana çok acayip sırlar açılır. İnsanlar cinler ve diğer mahlukat arasında aziz olur. Bu vefki müşahede eden Allah’ın izniyle kimseye muhtaç olmaz. Bu kadarını anlatmaya izin var. Sen anla irşat olursun. Bu vefki hiç bir yerde bulamazsın iyi anla.

Ekli dosyayı görüntüle 5848

BENİM TEK AMACIM İNSANLARA YARDIMCI OLMAK ONLARI KÖTÜLÜĞE SÜRÜKLEMEK DEGİL
LÜTFEN ARAŞTIRARAK YAPIN VEFKİ ZARAR GÖRMEYİN

hasan06

Kayıtlı Üye
bari kaynak belirtseydin bizde araştırırdık yaaaa

hasan06

Kayıtlı Üye
birde vefki büyük bir fontta yükleseydin ne yazıyor bakabilirdik

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bunlar gibi ne vefkler var bende meraktan almıştım bir zamanlar incelemek için birkaç tane cilt cilt kitap ama hepside boş..benim görüşüm...

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
ALMIŞ OLDUĞUM KAYNAK GÜVENİLİR Bİ KAYNAK LAKİN GENEDE SİZE 100 DE 100 KADAR SONUÇ VERMEM MÜMKÜN DEĞİL BU YÜZDEN VEFK HAKKINDA BANA BİLGİ VERMEYİN BEN PALAŞIYORUM BELKİ İŞE YARAR BURADA PAYLAŞILAN HERŞEY İŞE YARACAK DİYE KESİN SONUÇ VEREMEZLER

Bu mübarek vefki üzerinde taşıyana çok acayip sırlar açılır. İnsanlar cinler ve diğer mahlukat arasında aziz olur. Bu vefki müşahede eden Allah’ın izniyle kimseye muhtaç olmaz. Bu kadarını anlatmaya izin var. Sen anla irşat olursun. Bu vefki hiç bir yerde bulamazsın iyi anla.

Ekli dosyayı görüntüle 5848

BENİM TEK AMACIM İNSANLARA YARDIMCI OLMAK ONLARI KÖTÜLÜĞE SÜRÜKLEMEK DEGİL
LÜTFEN ARAŞTIRARAK YAPIN VEFKİ ZARAR GÖRMEYİN

Bu Şekilde Hiçbir Faydası Olmaz Büyük Bir şekilde Çekip Yüklersen Faydalanabiliriz

onur85

Kayıtlı Üye
Bunları biz yazamıyoruz. Kime yazdırabiliriz.

striker

Kayıtlı Üye
Yıl 2015 olacak bu hikayelere hala inananlar var mı merak ediyorum:boat:

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Bunlar işe yaramaz arkadaşlar araştırdım biraz Bunlar özel kişilere yazdırılıyormuş büyük alimler veya usta büyücüler vs kişilere bunlar hiç bi işe yaramaz genede araştırıp uygulayın

epimetyuses

Kayıtlı Üye
misara vermiş olduğun vefk sanırım genel hazırlanmış ama hangi gruba hitaben hazırlanmış ? , toprak olma ihtimali var , birde bu vefki yazarken hanzi zikirler ve yazdıktan sonra hangi duayı okumamız gerek aktif edebilmemiz için ve günlük okuyacak olduğumuz dua nedir ve adedi .
Bilgilendirme yaparsan memnun olurum .

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu çalışma bir hayır hatemidir. Tek başına kullanılmaz. Destekleyici özelliği vardır. Ve yapılan başka bir çalışmanın desteği için yazılır. Hayır hatemlerinin kendi azimetleri bulunur. Duaları bulunur. Ve okuma sayısı bellidir. Ve hayır hatemleri kişiye özel hazırlanmaz. Genel bir çalışma şeklidir destek çalışması olduğu için.

seyyidmuhammed

Banlı Kullanıcı
bu vefki şerifi şeyhimis enis tığlı vermişti bir zamanlar herkes hazırlayamaz belli birtakım kural ve kaideleri var ve çok etkilidir

beyza56

Kayıtlı Üye
Allah razi olsun ben bu degerli vefki evime büyütüp astim bana cok iyi geldi eskiden cok huzursuz uyuyordun simdi bebekler gibi uyuyorum evdeki kötü enerjileri alip gidiyor