Sonunda işe yarar bir tane buldum :)

babysem07

Kayıtlı Üye
Herkese slm olsun. Gunlerdır aradım durdum. En sonunda buldum. Bir yerde okudum bır yazı var onu yazıyorsun Ki eğer izin verirlerse paylasırım . A4 kagıda uzun 10 cmlık bı cızgı cekıyosun sonra yazılanları yazdım . sonra once onun ısmını sonra kendı ısmımı bıtısık bır sekılde el yazısıyla yazdım. MUREKKEBLE . iNTERNETTEN SIPARIS ETTIM HATTA . adını sımdı hatırlamıyorum tuhaf bı ısmı var acık kahverengı bır murekkeb hocaların kullandıgı arabıstandan gelen sonra bu murekkeble yazdıktan sonra ıcıne sogan ve sarımsak kabugunu koydum ocagı yaktım. Ustune koydum. Önce enerjımı topladım sonra hıssettım ve sunları soyledım sesimi duyan her cin yanıma gelsin bana kızmayın zarar vermeyın sadece ona gidin filandan olma ibni filanın kulagına hep benı soyleyın onu her dafesında bana getırın dıye. Sonrada felandan olma ıbnı felan senın belini elini dilini yanlız bana bagladım dedım. enerjım bıtmeye baslayıncada atesı sondurdumve kagıdı oylece bıraktım yarım saat sonra gerı donecegım dedım ısıgı kapattım ve yanan korda onları gordum eger ısteklerım olacaksa dondugumde bu tüm duran kül parça parça olsun dedim ve şükürki oldu. Ertesi sabah uyandıgımda aradım ve geldi :)

hasan06

Kayıtlı Üye
bunun namazı duası korunma çemberi filan yok mu ? mektup atar gibi cinler yanıma gelin bana zarar vermeyin filana benden filan götürün dermiş gibi hiç inandırıcı gelmedi

babysem07

Kayıtlı Üye
valla ıster ınanın ıster ınanmayın dur ben paylascam ekran resmı yakalayıp onada ızın verılır heralde

Ben aksam size fotolarini cekicem yarin sabah yukluycem resim resim anlatip

babysem07

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 5865 bakın resımde kı bu ben murekkebın ısmını unuttum bu resımde gordugunuzu yazdım sonra yanına ısmımızı bıtısık yazdım ıcıne sogan ve sarımsak kabugu koydum . Ya cin ya cin dıyerek onları hıssedene kadar soledım . ben herseyı turkce yaptım ama hıssettım geldıklerını ona gıttıklerını ve onu yaktıklarını atesı cıkmıs hastaneye kaldırmıslar sole bı gercekte var o benım cok buyuk ahımı aldı belkıde onunda etksı vardır ama bılmıyorum ben yaptıgımı soledım sızde deneyın

Yalan Dunya1

Kayıtlı Üye
Resim cok kucuk. buyuttugum zaman bulanik gorunuyor. baska bir yol varmi buyuterek atsan? Simdiden tesekkurler.

kdr1234

Banlı Kullanıcı
büyü iblisin bir oyunudur.ben bulaşmayın derim.

okhanil

Kayıtlı Üye
bu tur bıse hıc bır havas kıtabında okumadım veya boyle bır vefk gormedım garıp muhtemelen kendını sartlandırdıgın ıcın gordugune ınandırdıgın bır serap gıbı bıseydı ve okadar ınandırdın kı o enerjın karsındakını etkıledı :)

lDerinSu

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Hevesini kırmak istemem ama çok saçma geldi bana. :)

<yasemin>

Kayıtlı Üye
Sen olacağına inandığın için oldu bence o kadar .;)

babysem07

Kayıtlı Üye
ben yaptım ve oldu sadece bu dedıgın gıbı okadar cok ıstedımkı belkıde o yuzden enerjımle cagırdım ama emın ol okadar hastanelık olupta sadece bana geldıgınde ıyılesmesı cok tuhaf demı :)

parazula

Banlı Kullanıcı
bencede bana inandirici gelmedi eğer gerçeksede bildiğimiz büyü bu koruması falanda yok musallat riski falan olabilir bence bulaşmayınnn

MissGhost

Kayıtlı Üye
beyin neye inanirsa onu yasar . banada sacma geldi yani mantigi yok. siz inanmissiniz olacagana ve olmus.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Çok fazla uğraşmayın derim ne olur ne olmaz. Şimdi getiren sonra götürebilir. Bu işin ilmini onu yapanlar daha iyi bilir. Soğan vs. onların paralarıdır diye biliyorum. Emir altına almaya çalışırken emri altına girerseniz de kötü olayların başlangıcı olur. İşi bilene yaptırmak çok isteniyorsa tabi daha mantıklıdır. Bu sizin psikolojinizi bile etkileyebilir.

havasalimi

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar herkes bir olumsuzluk havası hakim neden olmasın olur bal gibide olur .bunlar tılsımlardır ve inanılmaz bir enerji vardır tılsımlarda cinnileri çeker . haklısınızdır sevgi muhabbet adı altında okadar işe yaramaz yöntem varki herkes deniyo sonra inancını kaybediyor herşeyin başı inanç bunu kabullenmek lazım . arkadaşın kullandığı tılsım doğrudur bende bunu hazırlıyorum ve yüzde 80 gibi bir başarı var ve geri dönüşler mükemmel

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
Peki bu resimdeki yazının bir anlamı ifadesi varmıdır bunu çözen bilgilendirirse çok iyi olur. Denemeyi isterdim.

rebaka

Kayıtlı Üye
yanan korda onları gordum derken cinlerimi gördün? İnsanın canı yanınca yapabiliyor demekki.