Tarotta İmparator ve İmparotiçenin konumları ile ilgili sorum var!

rickmanlove

Kayıtlı Üye
Geçen baktığım kelt açılımım gerçekleştiği için bugün tekrar baktım. Sorum aşk hayatım ve önümdeki günlerdi beni nelerin beklediğine dairdi. Aşk konusuda aklımdan geçirdiğim biri vardı. 9. kart imparotiçe 10.kart imparator çıktı. Böyle altlı üstlü gelince birlikte bir anlamları olduğunu düşündüm. Düşündüğüm kişinin burcunu bilmiyorum ama genelde ateş grubu çıkar ve ben koç olduğunu hissediyorum. İmparator da koçu simgeliyor artı beyefendi benden yüksek konumda hem iş hem yaş olarak. İkisinin böyle çıkması bir birlikteliğin başlayacağını haber veriyor olabilir mi? Ayrıca açılımda 5 tane büyük arkana vardı toplam. Bunun bir anlamı olduğunu duymuştum ama unuttum. Bilen varsa bana bi hatırlatabilir mi?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu kartlara yorum yapabilmek için diğer kartları da ifade etmeniz gerekir öncelikle. Ve de burada yapılacak bütün yorumlar sembol yorumları olacaktır. 9 kart ile 10. kart arasında genelde bir bağlantı olmaz yinede geneline bakmak lazım. Özellikle kelt açılımdaki 2. karta bakmalıyız.

rickmanlove

Kayıtlı Üye
Bu kartlara yorum yapabilmek için diğer kartları da ifade etmeniz gerekir öncelikle. Ve de burada yapılacak bütün yorumlar sembol yorumları olacaktır. 9 kart ile 10. kart arasında genelde bir bağlantı olmaz yinede geneline bakmak lazım. Özellikle kelt açılımdaki 2. karta bakmalıyız.

1. şeytan
2. azize
3.değnek 4 ters
4. kupa kraliçesi
5. güneş ters
6. tılsım 3 ters
7.değnek 7
8. ölüm
9. imporatiçe
10. imparotor

yule

Yönetici
İş
Görünene göre tamamen kart yorumu ve sembol yorumu yapacak olursak kişi evli gibi görünüyor. Ama mutsuz olduğu bir evlilik diyebiliriz buna. Şu an zorunlu bir beraberlik içerisinde. Ve evliliği ya da beraberliği bitebilecek bir durumda değil. İleride bir ilişki olması adama bağlı. Adam isterse olur istemezse olmaz diyor kartlar. Sizin çok fazla mücadele etmeniz gereken bir ilişki, karşı tarafında düzeltmesi gereken birçok sorun olan bir ilişki olur eğer ki beraber olursanız. Yani çok zor.

rickmanlove

Kayıtlı Üye
hayır evli değil :/ neyse teşekkü ederim ilginiz için..

yule

Yönetici
İş
Tamamen kart yorumu olduğunu belirtmiştim ama semboller yanılmaz. Hissiyatı katsanız da katmasanız da ya bu kişi evli siz bilmiyorsunuz, ya da evlilik derecesinde bir ilişkiye sahip. Buradaki evliliği resmi nikah yani belediye nikahı olarak belirtmedim. Neyse konuyu kapattığınıza göre diyecek birşey yok. Sevgi ve Işıkla...