Tanışma/Parapsikoloji ile ilgiliyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkçüı38

Kayıtlı Üye
Esenlikler arkadaşlar. .2010 yılından beri parapsikolojiyle içli dışlıyım. .Parapsikolojide her türlü konuyla bilgilendim :) İlgilendiğim konu ise Telekinezi. .Ama her türlü parapsikoloji konusu benim ilgi alanımdır :) Daha önce bazı parapsikoloji sitelerinde takıldım ve artık burdayım birazda burada takılayım :) Umarım birbirimize çok faydalarımız olur yeni bilgiler öğrenerek kendimizi geliştiririz. . .

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Öncelikle hoşgeldin :) Parapsikoloji ve daha birçok şey için doğru yerdesin diyebilirim:)
Hemmen soruma geçiyorum çünkü telekinezi ilgi alanım sayılabilir:) Telekineziye nasıl başladın ve çabalarından sonuç aldın mı? Bende artık bir yeteneğimi tam olarak geliştirmek istiyorum ve önerebileceğin şeyler var mı?
Umarım forumu çok seversin:)

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
hoşgeldin kardeşim :) kesinlikle bilgi denizi diyebileceğin güzel bi forumdasın.Begeneceginden eminim burayı :) bize yardımcı olmanı da isteriz.Tabi ihtiyacın oldugu yerlerde biz de yardım etmek isteriz :) benim ilgi alanımda astral seyehat,DDA ve yüksek boyutlar. biokinesis :) iyi forumlar

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Öncelikle forum kuralları yazısını okumanız gerekmektedir. Bu doğrultuda aynı bölümümüzde nasıl ve nereye konu açılacağı,konu açılmadan önce sitede nasıl arama yapılacağı yazmaktadır.Eğer herhangi bir konuda soru soracaksanız bu bölüme konu açın,yoksa konunuzla ilgili diğer bölümlere bakmalısınız.
Hoşgeldiniz,iyi forumlar dileriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...