Yine Aşık Oluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RedKitttt

Kayıtlı Üye
Yine diyorum ama ayrıntıya girmeyecem. Kıza belirli bir sürede daha fazla duygu beslemeye başladım. İşin kötü tarafı kız umursamaz, burnu havada biri. Napmalı?

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Aşk bana göre saçmalıktır bi virüs gibi düşün, kız burnu havadaysa takmana gerek bile yok birşey yapmanı gerektirecek hiç birşey yok herşey olucağına varır aşk bi hastalıkdır çok saçma. Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Kızın burnunun havada olduğunu ve umursamadığını nerden çıkardın ki? kızların davranışlarının bir nedeni vardır mutlaka bunu bilmiyor musun?

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
aşk bi saçmalık mıdır ? evrendeki en güçlü enerjinin bi göstergesi olan duygunun saçma ve bi virüs oldugunu mu söylüyosun ?? çok önyargılısın..

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Aşk bazen yaşama sebebin olur bazen hayattan uzaklaşma sebebin bazen ilham verir sanat eseri olur bazen yaşamak için nefesin.

foxx

Banlı Kullanıcı
aşk kimine göre saçmalık,kimine göre sonsuzluk.yeniden aşık olmak yeniden doğmaktır.aşık olmak için geride birşeyleri bırakabilmek gerekiyor.hangi aşk yoktur ki hayatın denge kuralı üzerine kurulduğu gibi aşk üzerine de kurulmasın.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kızın burnu havada biri olduğunu nereden çıkardın, belkide aşık olduğu kişiye karşı öyle değil?
Duygularının karşılığı yoksa o aşk değildir zaten

RedKitttt

Kayıtlı Üye
Kızın burnu havada biri olduğunu nereden çıkardın, belkide aşık olduğu kişiye karşı öyle değil?
Duygularının karşılığı yoksa o aşk değildir zaten

ikilemde kalıyorum. tamamen uzaklaşmak istiyorum ya da biraz daha yaklaşmak...

Demir.D

Banlı Kullanıcı
'' Aşk saçmalıktır '' cümlesine katılıyorum çünkü anlam veremediğimiz şeyleri saçma olarak nitelendiririz. Hiç kimsede çıkıp aşkın mantıklı bir tanımını yapamaz.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Ego tavan yapmışsa, bütün gücünle depara kalk ve kaç oradan!

partos

Kayıtlı Üye
Ulaşılamayan her zaman bir tık önde olur.

muhammetz

Kayıtlı Üye
Aşka inandığım söylenemez bu yüzden ona göre cevap vereceğim. Demişsin ki ikilemde kalıyorum bu da demektir ki aşık değilsin. Çünki bir insan aşık olduğunu iddia ediyorsa aklı başında olmaz uykusuz kalır hep onu düşünür. Bana kalırsa seninkisi anlık hoşlanma bir heves gibi.. Ama tabiki son karar senin :)

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Aşka inandığım söylenemez bu yüzden ona göre cevap vereceğim. Demişsin ki ikilemde kalıyorum bu da demektir ki aşık değilsin. Çünki bir insan aşık olduğunu iddia ediyorsa aklı başında olmaz uykusuz kalır hep onu düşünür. Bana kalırsa seninkisi anlık hoşlanma bir heves gibi.. Ama tabiki son karar senin :)

Bunu söylediğinizde pek çok kişi "Acaba ben cidden aşık değil miyim? " diye düşünmeye başlayacaktır çünkü kendini bu yazıya göre değerlendirecektir. Benim düşünceme göre aşık olmak kişiden kişiye değişir. Etkiler benzerdir ama yaşanacaklar farklı olabilir ki bunu kendimden biliyorum.
Eski kız arkadışımı gerçekten sevip sevmediğimi sürekli sorgulardım ( onu üzmemek için yanlış anlaşılmasın)
Ayrıldıktan sonra kendimi tamamen gözden geçirecek fırsatı yakalayabildim ve o zaman anladım. Her kişide aynı etki oluşacak diye bir düşünce olduğunu sanmıyorum :)

foxx

Banlı Kullanıcı
hayatımda bu kadar uzun konulu bir aşk okumamıstım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...