Olayları önceden görüyorum

umut3431

Banlı Kullanıcı
Rüyamda birşey gördüğümde gerçekleşiyor bağzen bir kaç yıl sonra bağzen bir kaç gün örnek yurtdışına çıkıcam fransaya rüyamda görüyorum bir kaç yıl sonra gerçek oluyor neden böyle oluyor anlamadım ?

4

43887

Rüyamda birşey gördüğümde gerçekleşiyor bağzen bir kaç yıl sonra bağzen bir kaç gün örnek yurtdışına çıkıcam fransaya rüyamda görüyorum bir kaç yıl sonra gerçek oluyor neden böyle oluyor anlamadım ?
ne güzel sizinde rüyalarda öyle bir yeteneğinizin olması haberci ve msj veren rüyalar,aslında bu tür rüyalar gördüğünüzde daha dikkatli olmanızda fayda var renkler sayılar sembollere kadar benimde rüyalarım gerçekleşir ben dikkate alıyorum sizinde dikkate almanızı öneririm ...sevgiler...

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı
bende bazı şeyleri tahmin edebiliyorum,olucak şeyleri,ama bunun içgüdüsel olduğunu düşünüyorum

asliyigit

Kayıtlı Üye
Benimde bir sorum olacak,önceden aynı yeti bendede vardı olacakları birkaç gün öncesinden rüyamda görebiliyordum fakat birkaç arkadaşıma bu durumu anlattıktan sonra bu yetimi kaybettim.Acaba nedeni sadece baskalarına bu konuyu bahsetmemdenmi kaynaklanıyor.Bu yeteneğimi geri kazanmanın bir yolu varmıdır.Şimdiden teşekkürler..

dugukann

Kayıtlı Üye
Dün kırmızı ışıkta karşıya geçmek için beklerken yanımdaki adam 2-3 adım geriye gitti bana da araç çarpabilir geri çekil dedi.
2-3 saniye sonra önümüzde bir araç acı şekilde fren yaptı öndeki araba aniden yavaşlayınca.
Sonra yanımdaki adam abi bana malum oluyo ya anladım bişe olacağını burda bak oldu işte,bana hep malum oluyo olcak şeyler dedi dert yanarak.
Bu yeteneğinden hiç memnun bi hali yoktu.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bazen acı olayları önceden görmek dah sonra yaşamak izlediğin filmin tadını bile çıkaramamak sıkıntılı olabiliyor