Astral forumda başka bir boyuta geçilebilir mi?

Suqernatural

Kayıtlı Üye
Astral forumdayken. Cinlerin boyutuna veya başka bir boyuta geçebilir miyiz? :Angel_anim:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astral forumdayken. Cinlerin boyutuna veya başka bir boyuta geçebilir miyiz? :Angel_anim:

Astral Seyahat boyutlar arası,yıldızlar arası,galaksiler arası seyahat demektir zaten.

Çoğu kişinin yaptığı ve sadece bulunduğu yer ve dünyada yaptığı seyahate de zihin seyahati denilir. İkisi birbirinden farklıdır.

Astral seyahat çıkışı yaptığınız zaman boyutlar arası seyahat yapabilirsiniz.Başka varlıkların boyutunu da geçiş yapabilirsiniz.Ama tabi ki de bu uzmanlık isteyen zor bir olaydır.

Suqernatural

Kayıtlı Üye
Astral Seyahat boyutlar arası,yıldızlar arası,galaksiler arası seyahat demektir zaten.

Çoğu kişinin yaptığı ve sadece bulunduğu yer ve dünyada yaptığı seyahate de zihin seyahati denilir. İkisi birbirinden farklıdır.

Astral seyahat çıkışı yaptığınız zaman boyutlar arası seyahat yapabilirsiniz.Başka varlıkların boyutunu da geçiş yapabilirsiniz.Ama tabi ki de bu uzmanlık isteyen zor bir olaydır.

hm tsk.ederim bilgi için astral seyehat yapmaya çalışıyorum ama bitürlü olmuyor az önce 1saat boyunca denedim olmadı yapcak gibi oluyorum birden korku düşüyor içime gözümü açıyorum garip bi his oluyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hm tsk.ederim bilgi için astral seyehat yapmaya çalışıyorum ama bitürlü olmuyor az önce 1saat boyunca denedim olmadı yapcak gibi oluyorum birden korku düşüyor içime gözümü açıyorum garip bi his oluyor.

Her gün en az 15 dakika kadar meditasyon yapın.Meditasyon sayesinde rahatlarsınız,odaklanmanız ve konsantrasyonunuz gelişir.Ve içinizde o korku azalır.Astral seyahat yapacağınız gün 15 dakikadan fazla meditasyon yapın ve yaptıktan hemen sonra Astral seyahat denemesini yapın.
Korkulacak hiç bir şey.Korkarsanız başaramazsınız.Astral seyahati en çok engelleyen durum 'korku'dur.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Astral seyahate çıktığın zaman zaten 3. Boyutta geçiş yaparsın. Bu boyut insanlar ve cinlerin yaşadığı boyuttur ve astral bedenin cinleri yada vb. Görebilir.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Bülent KISA gecilebileceğini söylüyor hatta bununla ilgili bir kitabı var okumanızı tavsiye ederim. Kblan Tragna

Urum da gecilebilecegini söylüyor. Bir cok kere bu konuyla ilgili foruma yazmıştı örneğin http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=3684

İyi forumlar.

4

43887

benimde kafamın karıştığı bir nokta var bir keresinde astral boyuttayken çok yüksekteydim kuşbakışı bakıyordum mısır pramitlerine,ama ne yazıkkı çabuk döndüm bedenime,seslerden kaynaklı, şimdi ben zihin yolculuğumu yaptım yoksa astralmi bazen aradaki ince çizgi kafamı karıştırıyor ...

Demir.D

Banlı Kullanıcı
benimde kafamın karıştığı bir nokta var bir keresinde astral boyuttayken çok yüksekteydim kuşbakışı bakıyordum mısır pramitlerine,ama ne yazıkkı çabuk döndüm bedenime,seslerden kaynaklı, şimdi ben zihin yolculuğumu yaptım yoksa astralmi bazen aradaki ince çizgi kafamı karıştırıyor ...

Zaman ve mekan kavramı olduğundan zihin seyahati diye düşünüyorum.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
benim kafamı karıştıran kuşbakışı baktığım için çünkü öbür zihin seyahatlerimde gittiğim ülkelerde geziyordum.....:)

Kuşbakışı dediğin muhtemelen uçuyorsundur. Gittiğin ülkelerede yürüyerek gitmemişsindir. Ya düşünce hızıyla anlık yada uçaraktır. O değilde dikkatimi çekti sesten dolayı dedinya ses yüzünden döndüm dedinya o ses fizik bedenin olduğu yerden mi geliyordu yoksa astral bedeninle duyduğun bir sesmiydi ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
benim kafamı karıştıran kuşbakışı baktığım için çünkü öbür zihin seyahatlerimde gittiğim ülkelerde geziyordum.....:)

Eğer bulunduğun yer ve dünya da gezintiler yapıyorsanız Zihin seyehatidir.
Astral seyahatte diğer gezegenleri,galaksileri ve boyutları gezebilirsiniz.Zihin seyehati sınırlıdır. :)

4

43887

Kuşbakışı dediğin muhtemelen uçuyorsundur. Gittiğin ülkelerede yürüyerek gitmemişsindir. Ya düşünce hızıyla anlık yada uçaraktır. O değilde dikkatimi çekti sesten dolayı dedinya ses yüzünden döndüm dedinya o ses fizik bedenin olduğu yerden mi geliyordu yoksa astral bedeninle duyduğun bir sesmiydi ?
bu sefer uyartıldım ani oldu çünkü:( boşuna demiyorlar sessizlik diye...

Suqernatural

Kayıtlı Üye
ya bide ben yapabilsem şu astral seyehatı iyi olcak varlıklr çıkmada yardım ediyorda o nasıl oluyor bilen varmı?

4

43887

Eğer bulunduğun yer ve dünya da gezintiler yapıyorsanız Zihin seyehatidir.
Astral seyahatte diğer gezegenleri,galaksileri ve boyutları gezebilirsiniz.Zihin seyehati sınırlıdır. :)
dünyada olmadığımın farkındaydım çok yüksekte kuşbaşı diyorum üstelik uçsuz bucaksız pramitlere bile çok yukardan baktım,ama gördüm :),zihin seyatinde geziyorum dolanıyorum istediğim yerlere bu farklıydı teşekkürler ben cevabımı aldım sanırım...

Suqernatural

Kayıtlı Üye
Bir yerde gördüm'de iki tane varlık şahsın kollarından tutup bir yerlere götürüyorlarmış. Bağzıları çıkmada yardım ediyorlar diyiyor.

Suqernatural

Kayıtlı Üye
Astral seyehatta gördüklerimiz o an yaşanıyor dimi gerçekte? örnek annemi görsem yemek yapıyor diyelim gerçektedemi yapıyor. ??

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bir yerde gördüm'de iki tane varlık şahsın kollarından tutup bir yerlere götürüyorlarmış. Bağzıları çıkmada yardım ediyorlar diyiyor.

Her gördüğünüze inanmayın.Astral seyahatte varlıklar yardım ederek sizin çıkışını sağlamaz.Astral seyahat ve zihin seyehati sizin konsantrasyonunuz,odaklanmanız ve imajine yeteneğinize bağlıdır. :)

Astral Seyehat'de Alice etkisi diye bir etki vardır.Bu etki Astral seyahatte çıkış aşamasına yaklaşırken bazı kişilerde olur.Kişinin gerçeklik ve hayal dünyası birbirine karışır.İşte o anda kişi varlık görmüş gibi olabilir.Kısaca varlıklar yardım ediyor diyen kişiler Alice etkisi yaşamıştır.