Gördüğüm Rüya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irem_spears

Kayıtlı Üye
İlk olarak herkese iyi günler.

Bir kaç ay önce rüya görmüştüm ama hala etkisindeyim sebebini bilmiyorum artık bu konuyu açma vakti geldiğini düşünüyorum.

Rüyamda ünlü bir kadın vardı bir şiiri şarkı yapmıştı ve bunu adada söylüyordu hatta oynak şarkıydı. Sonra kadın bu şiir yüzünden öldürülmüştü. Şiiri tek ben fark ediyorum. Ve korkuyorum. Sınıfımdan arkadaşım kitapta şiiri gösterince bu şarkıdaki şiir demişim. Konusu ise yeşil gözlü bi erkek ve adada geçen bir şeylerdi. Sonra bu şiir yüzünden biri daha öldürüldü. Tuvalette ağlıyordum neden öldürüldü benim yüzümden filan diye. Sonra arkadaşlar neden ağlıyorsun diye sormuşlardı buradan kimsenin anlamadığını anlamıştım.

Bu rüyanın anlamı nedir? Lütfen yardım edin.

Agita

Kayıtlı Üye
Her rüyanın anlamı olcak diye bir şey yok. Bunun tek bir anlamı var depresyondasın. Rüyanda birilerinin senin yüzünden öldügünü görmen vijdan sorunları yaşadıgını gösteriyor bence açıkca..

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Bilinç altınıza yerleşmiş rüyanız yada daha önceden gördüğünüz birşey sonuçu size oyun oynamış bilinçiniz pek kafaya takmayın gördüğün ünlü brityney spears felanmı yoksa onu sevdiğiniz için veya o ünlü her kimse sevdiğiniz için onu görmüş olabilirsiniz ben gördüğüm rüyaları bi kenara atıyorum neler görmedim ki sonuç burada birşey yok bunu bi kenara bırakıp ilerleyin herşey olucağına varır sonuçta.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Pek anlamlı bir rüya gibi durmuyor. Sanırım bilinçaltı.
Her rüya anlamlı değildir mesela ben bitanesinde gezegenlerin üstünden zıplıyordum. Küçüktüm,çocuk aklı işte:)
Etkisinde kalma sebebiniz ise rüya size çok gerçekçi gelmiş olabilir.

67890

Banlı Kullanıcı
Pek anlamlı bir rüya gibi durmuyor. Sanırım bilinçaltı.
Her rüya anlamlı değildir mesela ben bitanesinde gezegenlerin üstünden zıplıyordum. Küçüktüm,çocuk aklı işte:)
Etkisinde kalma sebebiniz ise rüya size çok gerçekçi gelmiş olabilir.
rüyanda gezegenleremi gidiyordun.rüyanı anlatabilirmisin.

ayn

Kayıtlı Üye
Rüyalarımızda aslolan mesaj, rüyada görülen kişinin ADI'na İSMİ'ne bağlıdır, ismin ne olduğunu bilmek çok önemli
eğer rüyayı ve rüyada gördüğünüz bütün kişilerin İSİMLERİNİ vererek bir kez daha ve sabırla, tane tane yazarsanız
işaret edilen HAYR'a ulaşırız..

Darkprincess

Kayıtlı Üye
rüyanda gezegenleremi gidiyordun.rüyanı anlatabilirmisin.
Küçüklüğümden beri uzaya hep ilgi duymuşumdur. Çok sıradan basit bir rüyaydı. Gerçekten de gezegenlerin üstünden zıplıyordum:) Ve hatırladığım tek şey her gezegenin bir görevi olduğuydu. Kimi su gezegeni kimiyse zamanı kontrol ediyordu. Daha başka rüyalarımda oldu buna benzer :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...