istihare yorumu yapabilen var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Periliceperi

Kayıtlı Üye
merhaba, forumda varmı bulamadım. İstihare yorumu yapabilen varmı acaba aranızda. benim çevremde tabir edebilecek kimse yok kime soracağımı şaşırdım. Çok önemli benim için.

Agita

Kayıtlı Üye
Rüyaları görenler yorumlamalıdır. Çünkü herkesin kafasında simgelerin anlamları farklıdır. Misal baykuş çogu kişi tarafından ugursuzluk olarak bilinir ülkemizde ama ben ve çogu batılı tam tersi bilgelige yorarız falan. Ondan dolayı sen kendin gördüklerini yazıp yorumluycaksın.. Misal köpek havlıyor düşmanın var sana söz söylüyor falan gibi..

Agita

Kayıtlı Üye
tesbih in dedigi dogru bende öyle hatırlıyorum paylaştıgınız için teşekkürler..

Periliceperi

Kayıtlı Üye
tamam ama kendim yorum yapamıyorum, renklere gelince çok net olmuyor genelde, olay şeklinde oluyor.

Periliceperi

Kayıtlı Üye
biraz karışık gibiydi. çok büyük bir ev gördüm. 2 yada 3 katlıyıd villa gibiydi. ben o evde misafirdim. bir arkadaşımın düğünü varmış onun için gitmişim. pek kimseyi tanımıyorum gelenler oldukça yer veriyorum. oturacak yer bulmakta güçlük çekiyordum. kendime zor yer buluyordum. birde üstümde beyaz bir elbise gibi bir kıyafet siyah çorap vardı.ama çok karışıktı. bir de ben akşam dizi izlemiştim. rüyamda gördüğüm ev dizideki evdi. acaba bilinçaltımı karıştı.

Periliceperi

Kayıtlı Üye
sakın yanlış anlamayın ama bu rüyamı birisi yorumlamış benim hayırlı değil uzak diyip durdu. bende bu akşam niyetlenip tekrar yattım. dedimki hangi duayı okuyayım da çözülsün bu durum dedim. rüyamda, birisi bana bişiy söylüyordu bişiy yap diye ama hatırmda değil. aklımda kalan. birbirine girmiş vaziyette iplikler gördüm. kahverengi ve krem renkliydi. ipliklri renklerine göre ayırmaya çalışyordum. acaba bunun yorumu nasıl

La-edri

Kayıtlı Üye
Birbirine girmis iplikler isinizin oldukca cözülmesi simdilik güc oldugunu bildiriyor. Ama! Iyi düsünün iyi olsun, bu cok önemli.

Bir rüya ne kadar olumsuz görünsede karamsarliga baglamanin anlami yok cünki hersey anda öyledir, ve baska bir anda hersey degisir, siz güzel düsününki güzel sonuclansin.
Bu rüya kötüydü o halde vaz geceyim fikride kisiyi kitler ve olacagi varsada büyük bir engel teskil eder... Evet simdilik gördügünüz semboller dogrultusunda yani su ipler olayin oldukca karisik oldugunu bildiriyor, ama Allah kerim.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Niyetinde karşı tarafa güvenmemen gerektiği mesajı var.Yani olur olmasına niyetin ama olursa da çok yorar seni.Örneğin,evlilikse evlenirsin ama sonrası çok zorlar,ev alacaksan ,evi alırsın ama çok yorar.
Yani niyetini ertele bence bu rüyalara göre.Yine de hayırlara vesile olsun inşallah.

Periliceperi

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim. o halde artık cevabımı aldım kabul ediiym bi daha yapmıyım istihare değil mi oluruna bırakıyım artık.

Periliceperi

Kayıtlı Üye
birde bişiy paylaşmak istiyorum ben, bu istihare konusunda; merhaba, ben bundan 1 yıl önce biriyle çıkıyordum. ayrıldık. gurur yaptım barışmadım ama çok seviyordum. sonra okuldan biriyle tanıştım hoşlandım gibi. istihare yapıyım dedim. yorumlattım hayırlı dediler. sonra bidaha bidaha yaptım aylarca hepsin de de hayırlı dediler. bu arada eski erkek arkadaşım barışmayı çok istedi ama ben başkası hakkımda hayırlı diye onu kabul etmedim. 10 ay boyunca hep istihare yaptım hepsinde olumlu dediler diye bekledim, tövbe estağfurullah, rüyaya göre amel ettim. bu arada sevdiğim kişi o sinirle başkasıyla görüşmeye başladı. haa istihare yaptıgım kişi ise beni kesin ve kesinlikle istemiyormuş meğer bunu da öğrendim. anlayacağınız kaderimin akışı değişti gibi.

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Eğer site kuralları gereği yasak değilse rüyanızı yorumlamak isterim. Rüya yorumlamak zor iştir aslında, herzaman olduğu gibi kalbimin söylediklerini buraya yazacağım. Not: Rüyanızı sabah ezanına yakın bi zamanda gördüyseniz ozaman aşağıda yazdığım yorum doğrudur.
Öncelikle belirtmek istiyorumki rüyanız sizin açınızdan güzel evini gördüğünüz şahıs açısından iyi değil. Sizin için bir yükseliş bekleniliyor, evli değilseniz varlıklı biriyle evleneceksiniz, evliyseniz varlıklı birinin yardımıyla söylediğim makama yükseleceksiniz. Bu aslında bir kilit bu kilidi açıp söylediğim gibi yükselmek için haramdan kesinlikle uzak olmanız lazım ve ibadet etmeniz şart. Rüyanızın yorumu benim bakış açımdan böyleydi. Elbet en doğrusunu Allah bilir.

Periliceperi

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim yorumun için. ben bu rüyayı sabaha karşı görmedim ama akşama doğru uyanmıştım o zaman gördüm. bundan öncede bi kaç rüya gördüm ama unutmuştum. sonra akşam yattığmda gördüğüm 2. rüyayı yazdım 1. sayfada o.

Periliceperi

Kayıtlı Üye
niyetimi yazmayı unuttum, birisi var bir araya tekrar gelmemiz mümkünmü gibi niyet etmiştim, çünkü çok karışık durumlar var.

Periliceperi

Kayıtlı Üye
birde bişiy paylaşmak istiyorum ben, bu istihare konusunda; , ben bundan 1 yıl önce biriyle çıkıyordum. ayrıldık. gurur yaptım barışmadım ama çok seviyordum. sonra okuldan biriyle tanıştım hoşlandım gibi. istihare yapıyım dedim. yorumlattım hayırlı dediler. sonra bidaha bidaha yaptım aylarca hepsin de de hayırlı dediler. bu arada eski erkek arkadaşım barışmayı çok istedi ama ben başkası hakkımda hayırlı diye onu kabul etmedim. 10 ay boyunca hep istihare yaptım hepsinde olumlu dediler diye bekledim, tövbe estağfurullah, rüyaya göre amel ettim. bu arada sevdiğim kişi o sinirle başkasıyla görüşmeye başladı. haa istihare yaptıgım kişi ise beni kesin ve kesinlikle istemiyormuş meğer bunu da öğrendim. anlayacağınız kaderimin akışı değişti gibi.
şimdi bu durumu düzeltmeye çalışıyorum ama çok zor, telafisi yokmudur bunun bu pişmanlık beni öldürecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...