Sizce Bu Ne Olabilir?

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Şimdi size ne dememi bekliyorsunuz böyle videolara pek inanmam cinmi diyeyim yani sizi tatmin edicekse böyle diyim bari her neyse. Size tavsiyem şu bu işleri bi kenara bırakın ve kendinize bi yol seçin ilerleyin araştırın okuyun. Syn kadirciv bu videoların çoğu fotomontaj ve bana saçma geliyor siz yolunuzu kovalayın kötü olsa bile kafam çok dolu pek konulara yazmak istemiyorum.

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Kafanızı dökün o zaman ne diyeyim ?
Kafamı döküyorum zaten. Syn kadirciv ama bu videolar cidden birşey kazandırmaz araştırın okuyun pdf olarak kitap indirin e-book yeri var forumda onlara bi göz atın araştırın daima araştırmak birşey kaybettirmez kendimden bilirim. Ama ben zaten döküyorum kafamı dediğim gibi bu videoların çoğu fotomontaj gelir bana saçma yani bir çok şeyle konuştum davet edildim neler görmedim ki ama hep araştırdım sizede tavsiye ederim.

memories

Kayıtlı Üye
Videoyu dikkatli izleyin lütfen.Masanın üzerinde ince bir ip var ve onu çekiyorlar gayet belli dikkat edildiği taktirde.Zaten videonun altında ki yorumlarda bunu farkedenlerde var 58. saniye ve 1:06 da gayet açıkca belli olmakta.Anlayacağınız yorum gerektirmeyen kurgulanmış,aldatmaya yönelik bir video.

Agita

Kayıtlı Üye
MM tv diye bir kanal yokmuş zaten. Bu genelde türkiyede çok görülen işsiz oyuncuların yada mezuniyet için kısa film çeken yönetmenlerin falan kurgusu bariz..

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
neden bir kamera var diğer açılardan da çekilse olay daha iyyi netlik kazanır..

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
0.59 da vazodaki misina belli oluyor zaten konuşmalarda inandırıcı gelmiyor ilk okulda yaptığımız tiyatroya benziyor :)

partos

Kayıtlı Üye
Hadi misinayı felan geçtim adam hd kamerayla 24 saat evinimi çekiyor yapmayın :D