Astral seyahat bir sorun çıkar mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lucid dream

Kayıtlı Üye
Sayın abilerim herkese kolay gelsin ben 14 yaşındayım ve yarın astral seyahat deneyeceğim. Muhtemelen bütün hazırlıkları yaptıktan sonra saat 2 civarında başlayacağım. Ama herhangi bir yan etkisi var mı ? Cin vs başka varlıklarla karşılaşır mıyım ? Astral seyahat de deneyimli abilerim yanıtlarsa çok sevinirim ayrıca konu önceden açılmışsa da adminlerden özür dilerim :)

Not:ayrıca Lucid rüya deneyimlerim de var. Lucid rüya'dan astral seyahat'e nasıl geçebilirim ?

galip63

Kayıtlı Üye
Sayın abilerim herkese kolay gelsin ben 14 yaşındayım ve yarın astral seyahat deneyeceğim. Muhtemelen bütün hazırlıkları yaptıktan sonra saat 2 civarında başlayacağım. Ama herhangi bir yan etkisi var mı ? Cin vs başka varlıklarla karşılaşır mıyım ? Astral seyahat de deneyimli abilerim yanıtlarsa çok sevinirim ayrıca konu önceden açılmışsa da adminlerden özür dilerim :)

Not:ayrıca Lucid rüya deneyimlerim de var. Lucid rüya'dan astral seyahat'e nasıl geçebilirim ?

kardeşim eğer o sıra cinleri düşünmezsen ve aklına getirmezsen onlarla karşılaşma riskin çok az. aksi halde karşılaştığında seni takip edip sana musallat olabilirler bu yönden dikkatli olman gerekiyor.

lucid dream

Kayıtlı Üye
kardeşim eğer o sıra cinleri düşünmezsen ve aklına getirmezsen onlarla karşılaşma riskin çok az. aksi halde karşılaştığında seni takip edip sana musallat olabilirler bu yönden dikkatli olman gerekiyor.

Cevabınız için teşekkürler ama ALLAHA dua edersek cinlerden korunamazmıyız yanı ALLAH izin vermedikçe onlar bize musallat olamaz dimi ?

galip63

Kayıtlı Üye
Cevabınız için teşekkürler ama ALLAHA dua edersek cinlerden korunamazmıyız yanı ALLAH izin vermedikçe onlar bize musallat olamaz dimi ?

onları rüya sırasında kesinlikle düşünme. ve alında bulunsun cin gördüğünde yada hissettiğinde o yere doğru Allahuekber diyip üflersen hiç bir sorun kalmaz Alla'hın izniyle. Sevgiyle..

lucid dream

Kayıtlı Üye
onları rüya sırasında kesinlikle düşünme. ve alında bulunsun cin gördüğünde yada hissettiğinde o yere doğru Allahuekber diyip üflersen hiç bir sorun kalmaz Alla'hın izniyle. Sevgiyle..

Çok saolun peki başka şekilde musallat olurlarmı yani dalga geçersek, çağırırsak yada cünüpken yanımıza gelirlermi

galip63

Kayıtlı Üye
Çok saolun peki başka şekilde musallat olurlarmı yani dalga geçersek, çağırırsak yada cünüpken yanımıza gelirlermi

cinler hakkındaki bilgiler çok fazla ama sana musallat olmaları için onun sevdiği şeyleri yapman lazım fal gibi ....

Mithra

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle farkındalık uğraş bilinç seviyeni artır kendim öyle yapmaya çalışıyorum bu aralar ama arada bir denemede yapıyorum astral projeksiyondayken farkındalık olmadığı için düşünceler gelecektir hızlı bir şekilde bunları kontrol edemediğimiz için astralden lücid veya normal rüyaya geçiyor öyle deneyimledim ama bunun tam olarak farkında olamayacağız arada kıl kadar ince çizgi var birde siz istemediğiniz sürece hiçbir varlık iletişime geçmez siz uzaya doğru çıktığınızda boyut atlamaya başlarsınız zaten.Astralde iken görüntüyü siz oluşturursunuz imajinasyon yeteneğiniz ne kadar ileriyse astralde gerçek hayat gibi kusursuzlaşır.

lucid dream

Kayıtlı Üye
1.Hayır yan etkisi yoktur. Varlıklarla karşılaşma ihtimaliniz neredeyse %1-2'dir.Ve varlık ile karşılaşsanız bile onun varlık olduğunu anlamanız çok zordur.Çünkü ya ışık parçası ya da bir gölge olarak görebilirsiniz.Korkulacak hiç bir şey yoktur.Korkarsanız başaramazsınız.

2.Evet Lucid Rüya'dan astral seyahate geçiş yapılır.Bunun nasıl olduğuyla ilgili forumda araştırma yapın çünkü gerekli konular açıldı önceden. :)
Cevaplarınız için teşekkürler peki astral seyehat %100 gerçekmidir sizin deneyimleriniz oldumu bazı forumlarfa yalan okadar şey boşa gitti lafları duydumda

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Lütfen kendinize yaşınıza uygun ilgi alanları bulun.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Astral Seyahat'in yaşla ne ilgisi var acaba ?
Kişi 10 yaşında bile olsa Astral seyahatle ilgilenip başarılı olabilir.Genellikle de erken yaşta ilgilenmeye başlayanlar daha başarılı oluyor zaten.Kişiyi yaşına göre değerlendirmeyin.Yaptığınız hem yanlış hemde küçümsemek gibi anlaşılıyor.

Yani simdi burda 14 yaşında bir çocuğun burada neler okuduğundan tutun, astral seyahat esnasında neler olabileceğinden, etkilerinin nasıl olabileceğinden uzun uzun yazabilirdim ama ne gerek var değil mi?

Kişisel düşüncem bu sitenin 14 yaşındaki bir insana uygun olmadığıdır.

Siz küçümsemek deyin ben yaşı küçük diyeyim. İyi forumlar.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Aynı etkileri 18-19 yaşında bir kişide yaşayabilir hatta 30-40 yaşında birisi de yaşayabilir.Herkesin gözleri var değil mi ? Herkes yazı okuyor değil mi ? O zaman herkes etkilenebilir.Ve karşıda ki kişiyi net bilmiyorsunuz etkilenip,etkilenmeyeceğini bilmiyorsunuz
O yüzden gelip yaşınıza uygun şeylerle uğraşın demek yanlıştır.

Ek olarak o kişi zaten ilgilenmeye karar vermiş.Ve konuyu yardım istemek için açmış.Demek oluyor ki yorum yazacak kişilerinde yardım amaçlı yazması lazım. :)
Sevgiyle Kalın. :)

Evet bende yardım etmeye çalıştım zaten. Bu benim doğrum siz kabul etmek zorunda değilsiniz.Yüz kerede eksi itibar puanı verilse, değişmeyecek. İyi forumlar

gtepekaya

Kayıtlı Üye
tai chi chuan kardeşim bende yapmak istiyorum ama bi türlü olmuyo tam böyle her tarafım bi karıncalanmış gibi oluyo kafam sanki bi sağa bi sola dönüyo gibi ama çıkamıyorum bi türlü bi yardım et

4

43887

ben cok denedım başaramıyom :(
bence herşeyden önce yaptığınız denemelerde olumsuz düşüncelerden sıyrılmanız gerekli siz uygulama esnasında deneyime hazır hissetsenizde bilinçaltında başaramıyorum düşüncesi yatarsa işlem başarısızlıkla sonuçlanır diye düşünüyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...