aura ile ilgili sorularım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Love Song

Banlı Kullanıcı
Belirtmek istiyorum aura nedir ne işe yarar açıkcası hiç bir fikrim yok,Araştırdım fakat anlamadım bana göre karmaşık yazmışlardı

Öncelikle aura nedir birisi basit,anlayabileceğim bir dilde özet geçerse çok mutlu olurum.

birisi aura insanın kendine yakışanı giyimesidir demişti fakat giyisi zevkine güvendiğim samimi olduğum bir kız arkadaşımla alışverişe gidiyorum her zaman genellikle ne giyeceğimede o karar veriyor bu işlerden anlamadığım için yani kötü giyindiğimi zannetmiyorum

Bunu niye söyledim? Çünkü annemden tutun akrabalarım arkadaşlarım hatta tanımadığım insanlar bile auramın çok büyük fakat çok kötü olduğunu söylemesi
kötü derken birisi negatif diyor birisi suratının arı sokmuş gibi uyuştuğunu söylüyor.

Kız arkadaşımın biraz saf ve çocukca yaptığı yorum aynen şu şekilde ''sanki her taraf buz gibi oluyor fakat soğukluk hissi değil''
21 yaşında ve daha hayatı anlamamış bir kızın yaptığı yorum aynen bu şekilde

Ayrıca kahve falı bakmaya pek niyetli arkadaşlarımda fincanı ellelrine alınca o sanki süper lotonun 6 rakkamını verecek kahin kayboluyorda onun yerine hayalet görmüş küçük çocuk geliyor gibi ve bu cidden çok rahatsız edici tam anlamıyla ötekileştirilmiş gibi hissediyorum

bileklik,küpe,kolye gibi özel eşyalarımı alan,takan birileri oldumu bunu onlarda belirtiyor
bir keresinde bir arkadaşım bilekliğimi çok beğendiğini söylemişti bende ona hediye ettim ertesi gün
sabah 6 gibi gelip bilekliği geri verdi,Ne olduğunu bile anlamadım bu sabah yeni taşınan komşum tanışmak için geldiğinde onun surat ifadesinden birşeyler olduğunu anladım ne oldu diye soruncada aurama laf çarpmaya başladı sonrada gitti

Artık cidden canım sıkıldı ve rahatsız olmaya başladım,bu olayın alternatif bir çözümü varmı varsa nedir?
yada yardım edebilecek bir uzman varmı?

not: üfürükçüye git yada kurşun döktür gibi bir öneri olmazsa sevinirim,teşekkürler

nemesiis

Kayıtlı Üye
aura görülmesi biraz çaba gerektiren bizi çevreleyen enerjiden oluşan bir şey kısaca,bildiğim kadarıyla da ruh halimize ya da nasıl desem hastaysak da rengi değişiyor zaman zaman
temizlemek için de http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=2214 bu linkte her şey yazıyor
ayrı olarak da meditasyon yapabilirsiniz,kendiniz de rahatlayın diye
rahatlayın dedim çünkü siz de bunu kafaya çok takmışa benziyorsunuz bunu düşünmeniz de negatif enerjiyi çekebilir

4

43887

aura kısa anlamla bizim fizik bedenimizi çevreleyen ,gözle görülmeyen enerji alanını kapsamakta bu konuda sitede araştırırsanız çok fazla bilgiyle karşılaşacaksınız.Yalnız benim kafama takılan şu yazı aura insanın kendine yakışanı giymesi bunu söyleyen farklı bir düşünce içerisinde söylediğini düşünüyorum,giyimle ne alaka anlamadım renklerimi kastettiniz acaba renklerse ben kırmızı ve siyah rengini seviyorum şimdi benim auram...

67890

Banlı Kullanıcı
kıafetlerle ilgisi şöyle olabilir auranın.
eğer sorunlu bir çakra varsa.insan bunu hisseder o çakra renginde kıyafet giyme ihtityacı duyabilir.

4

43887

kıafetlerle ilgisi şöyle olabilir auranın.
eğer sorunlu bir çakra varsa.insan bunu hisseder o çakra renginde kıyafet giyme ihtityacı duyabilir.
sevgili gökyüzünden sende çakralardan bahsediyorsun farkındamısın;) tamam çakrada öyle bir şey mevcut ama aurada bilemedim...

67890

Banlı Kullanıcı
evet farkındayımda direk bağlantı yok gibi görülebilir auralarımız çakra durumlarına göre renk alıyor diye düşünüyorum.

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
aura görülmesi biraz çaba gerektiren bizi çevreleyen enerjiden oluşan bir şey kısaca,bildiğim kadarıyla da ruh halimize ya da nasıl desem hastaysak da rengi değişiyor zaman zaman
temizlemek için de http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=2214 bu linkte her şey yazıyor
ayrı olarak da meditasyon yapabilirsiniz,kendiniz de rahatlayın diye
rahatlayın dedim çünkü siz de bunu kafaya çok takmışa benziyorsunuz bunu düşünmeniz de negatif enerjiyi çekebilir

Bu konuyu kaçırmışım, şimdi denedim, ferahlamış ve hafiflemiş hissediyorum, özellikle sol elimin üzerinde hafif bir rüzgar esiyormuş ve bütün bedenimde sanki okaliptus yağı sürülmüş gibi bir ferahlama hissediyorum. İlk metodu denedim bu arada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...