Gülerek uyanmak !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ucayak

Kayıtlı Üye
Merhabalar sevgili mabet sakinleri. Ramazan ayı yaklaştıkca önceki senelerde iş yerinde yaşadıklarım aklıma geldi ve nedenini sizlere sormak istedim. Malumunuz gece sahura kaltım, yemek yedim, yattım, uyuyamadım derken uyku düzeni biraz bozuluyor. İş yerinde de öğle arası 1 saat, kestirecek güzel bir yer olunca da insan ister istemez 40-45 dk gözlerimi dinlendiriyim diyor :) Tabi bi kaç arkadaş daha size seve seve eşlik ediyor. Eşlik ediyor derken hepimiz sarılıp yatmıyoruz yanlış anlaşılmasın :) Buraya kadar herşey normal ama anormallikler uyuduktan sonra başlıyor. Her gün istisnasız topluca veya birimiz ikimiz kahkaha atarak uyanıyoruz. Bir kaç seferde uyandığımda diğer iki arkadaşın, uykularında konuştuğuna tanık oldum. Konuştukları mevzu çok hararetli gibiydi :) Bunun dışında benden biraz uzakta uyuyan bir arkadaşla aynı anda sıçrayarak uyandığımızı hatırlıyorum. İkimizinde anlından soğuk terler boşalıyodu. Göz göze geldik aynı anda ve yine aynı anda "Ne oldu?" diye sorduk, cevap yok tabi :) Değerli yorumlarınızı eksik etmemeniz temennisiyle

İyi forumlar...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ne güzel keşke uyandığımda gülebilsem ancak bazen uyandığımda rüyalardan uzaklaşmak ağlayarak uyanmama neden oluyor ne mutlu size değerini bilin.

ucayak

Kayıtlı Üye
Bende üç sefer hüngür hüngür ağlayarak uyandığımı hatırlıyorum. Birinde annemin diğerinde hem anne hem babamın öldüğünü görmüştüm. Üçüncüsünü hatırlamak bile istemiyorum. Uyandıktan sonra bile baya bi devam attim ağlamaya. Bu gülme işi sadece iş yerinde ve ramaan ayında oluyor. İşe döndükten sonrada akşama kadar devam ediyor birbirimize baktıkça ve olanları atırladıkça :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Genelde sevdiklerimizin öldüğünü görürüz korkutma amaçlı rüyalardır onlar gerçek rüya değildir çok takmamak lazım ;) ne güzel siz gülün hep böyle sadece ramazan ayı değil her ay gülmeniz dileğiyle :)

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Bebekler de uykularında gülümserler, gülerler, melekler güldürüyor derler, bu da ona benzer bir şey olmalı herhalde. :hurray:

ucayak

Kayıtlı Üye
Bebekler saf, günahsız olduğu için melekler onlara gülümser onlarda meleklere :) en azından bana öyle olmadığı kesin:devil2:

67890

Banlı Kullanıcı
acaba rüya alemindede arkadaşlarınla aynı yerde buluşmuş olabilirmisin.

ucayak

Kayıtlı Üye
Uyandığımızda rüya falan hatırlamıyoruz ve hep aynı şeyler tekrarlanıyor

Revolution01

Kayıtlı Üye
Son derece ilginç.deja vu yaşatan standart acaba musallatmı yada cin çağırcam ritüel varmı konularının arasında uzun zamandır hasret kaldığımız nitelikte tebessüm ettiren bir konu.bilgili üyelerin el atması dileklerimle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...