enerji mantrası yaptım , bir cuz bitirdim bu büyü müdür?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Bir iki gun once bulent kisa nin mantralarini okurken enrji mantrasini denedim ve imajine edip bir iki kez yaptim. Olan uykum gecti ve bu enerjiyle 3-4 saatte bir cuz okudum. Sorum su olacak. Bu mantralar buyu mudur, degilmidir? Ters bir durum olurmu? İmajinasyon büyümüdür?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Cüz ve Bülent kısa mantarlarını pek baştıramadım. Neden bir birlerinden çok farklı olan çalışmaları yapıyorsunuz. Biri ibadet ya da öğrenme diğeri enerji yükseltme için yapılsa bile yani amaçları farklı olsa bile birbirlerinden çok ayrı temelleri olan iki sistem. Enerjilerİ çok farklı. Bu nedenle çalışmaların birbirleRine benzmedi gerekir.

Bülent Kısa'nın çalışmaları maji ve majisyenlik ilgile ilgilidir. Eğer maji den uzak durmak istiyorsanız Bülent Kısa'nın çalışmalarından da uzak durmanız gerekir.

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Ben kendimi yorgun hissediyordum ve bu calismayi denemek istedim ve imaje ederek daha zinde oldum ve kendimi biraz iyi hissettim ve bu gucle veya hisle bir cüz bitirdim . Ben bu enerji mantrasi ile buyu mu yapmis oldum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bülent Kısa mantarların bilgisi saki isimli bir varlıktan almıştıR. Bu varlık iblis sınıfındandır. EnerJisini düşük enerji tabakasından alır. Evet büyüdür.

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Peki hocam imajinasyon buyumudur? Yani gercekmis gibi hayal etsek ve olmus gibi hissetsek, hani imgeleme yontemi diye birs sey var, siz daha iyi bilirsiniz bunlar buyu sınıfına girermi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Büyü fizik kurallarının ötesine geçip, imkansız gibi görünen bir durumu imkanı hale getirme sanatıdır. Pratik bir amaç için bazı dünyevi ve dünyevi olmayan enerjileri kullanır. Eğer yaptıklarınız bunlar ile alakalı ise evet büyüdür.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Detaylı bilgi için Bülent Kısa - Büyü sohbetleri kitabını inceleyin derim. Bu kitap Kblan Tragna kitabının giriş kısmı gibidir ilginizi çekerse Kblan Tragna kitabını okursunuz.

biard

Kayıtlı Üye
İmajinasyon büyü amacıyla kullanmazsanız büyü değil her alanda kullanılıyor çünkü enerji yükseltmekte büyü değildir ama bir daha bu iş için bülent kısa mantraları yerine islami bir şeyler seçmenizi ya da sadece imajine etmenizi tavsiye ediyorum mantra ve cüz cidden çok farklı şeyler çünkü. Benimki sadece tavsiye yukarıda bilgi verilmiş zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...