Rüya ve Realite

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gaos

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar.
1-2 hafta önce, hiç normal olmayan bir şekilde çok erken yatağıma girip uyudum. önceki gün uyumamıştım çünkü. rüyamda , bir arkadaşımı gördüm . yatağımda yatıyordum ve kendisi biranda yanıma geldi ( ev arkadaşım onu içeri aldı). ve o da yanıma yattı. onun dışında birşey hatırlamıyorum.
bu noktada, önemli mi bilmiyorum ama ekstra bir bilgi girmem gerekiyor : ben o gece sanırım başka bir rüya daha görmüştüm. bu yüzden , o arkadaşımla olan rüyamı ne zaman gördüm bilmiyorum. yani , gecenin bir yarısı uyanıp da mı hatırladım yoksa sabah görüp de mi uyandım hatırlamıyorum.
daha sonra kalktığımda, faceten onu rüyamda gördüğümü yazacaktımki, akşam saat 10da gelen mesajda : acil beni istediği yazıyordu .
bunu gördüğümde çok şaşırdım tabi . fakat asıl şaşırmam , bu akşam uzun süre konuştuktan , bana olan eleştirilerni , üzüntülerni dile getirdikten sonra şunu demesi : birkaç gece üst üste tek isteği benim yanıma gelmek ve sadece sarılıp uyumakmış . ve o gece telefonumu açsaymışım bunu yapacakmış.
şimdi bu normal birşey mi ? bu arkadaşımı ben senelerdir "biliyorum". ama bu seneye kadar 2 sohbet ettik miydi hatırlamıyorum . bu sene net'de çok konuştuk fakat sadece bir kez görüştük . bazı nedenlerden dolayı.
yani , aramızda büyük bir bağ yok . fakat garip bir şekilde ikimizin de dillendirdiği birşey var : birbirimizi anlıyoruz ve hissediyoruz . bu, onda daha fazla . ben rüyamda gördükten sonra farkına vardım .
bunun adı nedir ? parapsikolojide bu ne diye geçiyor ?

acid

Kayıtlı Üye
Durumunuzu bilemeyeceğim ama insanların ruh eşleri arasında da böyle bir bağ oluşabilir. Birbirinizi tanımasanız da bu bağ karşınıza çıkabilir olmadık anlarda.

AJA

Elit Üye
Sizi çok düşündüğü için rüyanıza girmiş .Bazı insanlar bunu bilinçsiz bazılarıda bilinçli yapar telapati yoluyla.

67890

Banlı Kullanıcı
astral yolla yanınıza gelmiş.bazen öyle şeyler oluyorki astral katlarda reelde sevmediğiniz anlaşamadığınız bir insan dahi olsa öyle bir ortam oluyorki bir bakıyorsunuz kaynaşmışsınız dost arkadaş olmuşsunuz.demem oki olan veya olacak şeyler ilk önce kademe kademe diğer katlarda oluşur sonra burada gerçekleşir.

Gaos

Kayıtlı Üye
mühürlenmiş olabilirsiniz..
mühürlenmiş derken ? kader olarak mı ?

Durumunuzu bilemeyeceğim ama insanların ruh eşleri arasında da böyle bir bağ oluşabilir. Birbirinizi tanımasanız da bu bağ karşınıza çıkabilir olmadık anlarda.
eğer ruh eşimse, 2mize de sabır diliyorum :)

Sizi çok düşündüğü için rüyanıza girmiş .Bazı insanlar bunu bilinçsiz bazılarıda bilinçli yapar telapati yoluyla.
çok mu düşündü yoksa o an çok yoğun mu düşündü ? telapatide bildiğim kadarıyla bir alıcı bir verici var . sanırım düşüncesini yani frekansı, dediğiniz gibi bilinçsiz bir şekilde aktardı.

astral yolla yanınıza gelmiş.bazen öyle şeyler oluyorki astral katlarda reelde sevmediğiniz anlaşamadığınız bir insan dahi olsa öyle bir ortam oluyorki bir bakıyorsunuz kaynaşmışsınız dost arkadaş olmuşsunuz.demem oki olan veya olacak şeyler ilk önce kademe kademe diğer katlarda oluşur sonra burada gerçekleşir.

şimdi şöyle bir durum var , ben hem frekansı aktardığını düşünüyorum hem de evet astral yolla yanıma geldi . sonuç :astral yolla yanıma gelmesi . sebep : düşünceleri. nasıl : telapati ?

--

değerlendirmem yanlışsa lütfen uyarırmısınız ? :)

acid

Kayıtlı Üye
Zaten bütün yorumlar benim fikrime göre aranızda bir bağlantı olduğunu gösteriyor. Telepati ya da astral yolla da olsa bağlantı kurmuşsunuz. Ayrıca aynı anda gerçekleşmiş. Ruh eşi hep aşk diye anlaşılır ama aşkın ötesinde de bir durum olabilir. Anladığınızı ve hissettiğinizi söylemişsiniz birbirinizi. Aynı frekanstasları paylaşıyor ve iletişim kuruyorsunuz. Bütün üyelerin yorumu bence aynı şeyi gösteriyor, sadece araçlar değişmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...