geri döndürme için ne yapmam lazım ??

ozknn

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benim sorunum şu; ciddi bi ilişkim vardı bi kaç kez bakım yaptırdım bu kişiyle evlilik göründü ama sevgilim bi anda ilişkimi sonlandırdı. hemde gittiğimiz kişi ona bağlanma büyüsü var sende bozalım dediği hafta. aynı kişiye ben gittim siz bişe mi yaptınız dedim hayır dedi. bana bi kaç uygulama verdi ama hala bi sonuç alamadım. burda biraz araştırma yaptım nohutla ilgili bi uygulama var ama ihlas mı asr mı okumam gerekli tam emin olamadım sizlere sormak istedim. yada farklı bi uygulama önerisi var mı sevgilimin dönmesini sağlamak için ? şimdiden teşekkür ederim

ruban

Kayıtlı Üye
Nohut büyüdür o dedigin bir sureyle yapilir kişi erir yaptigin zaman denencek bir uygulama degildir küfre girer siyah nohutla yapilir toprak bir kapta

ruban

Kayıtlı Üye
Bunu ehli biri yildizlardan bagi çöze bilir bag varken ne uygulasaniz çözmedikçe faydasizdir

ozknn

Kayıtlı Üye
büyü olduğunun farkındayım ama birşey yapmam lazım çünkü dönmesini herşeyden çok istiyorum

ozknn

Kayıtlı Üye
ehli biri bulmam şuan zor. gittiğimiz kişinin verdiği uygulamaları dahi yapıp yapmadıgını bilmiyorum.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Yapmamıştır diye düşünüyorum para için kandırma yaşamış olmanız yüksek. Kendiniz büyüye kalkışmayın bilgisiz iseniz büyü ile varlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi koruyadabilmelisiniz varlık olursa. Bence uzak durun büyüden günahından önce tehlikesi yüksek.

ozknn

Kayıtlı Üye
Yapmamıştır diye düşünüyorum para için kandırma yaşamış olmanız yüksek. Kendiniz büyüye kalkışmayın bilgisiz iseniz büyü ile varlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi koruyadabilmelisiniz varlık olursa. Bence uzak durun büyüden günahından önce tehlikesi yüksek.

tehlikeli olduğunun farkındayım ama denememek içinde kendimi zor tutuyorum. korunmak için uygulamalar yapıp ondan sonra yapsam da tehlikeli olur mu

aşk1

Banlı Kullanıcı
Tabi ki olur. Sakın yapma bu senin yapabilceğin bir şey değil anlaşılan. Büyü yaptıktan sonra yaşanan ufak tefek şeyler netteki paylaşılanlar asıl büyü ile nasıl bi şey yaşamış olan insanları tanısan bilsen bu işi yaş iş olarak görürsün. Ne kadar deneyimli insanlar bile baş edemiyorken bilmeyene ne olur bilmiyorum bile yani. Büyü çok ama çok tehlikeli. O tehlike oluşursa zaten sen kendi yaşamını nasıl kurtarcaksın. Neden eksik veriliyor neden eğitimsiz yapmayın deniliyor çünkü büyük tehlikesi var. Size önerim dua etmek ve inanan biri iseniz müslümansaniz namaz kılmanız. Abdestli gezinmeniz. El Vedud ile El Cabbar zikretmeniz söyleyebildiğiniz kadar. Önce Allah'tan istemeyi deneyin bi deneyin ondan istemenizin zararı yoktur en dogrusuda budur.

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Neden kabullenmek bize bu kadar zor gelir ? Yanlış anlama lütfen. Hiç bu şekilde olmasının senin açından daha hayırlı olabileceğini düşündün mü ? Ya da değişik yollarla tekrar kendine bağlamanın diğer kişi açısından kötü olabileceğini ? Kendimizi mutlu etmek isterken diğer tarafın mutsuzluğunu düşünmüyoruz. Her zaman gidene üzülüyoruz neler geleceğini bilmeden.