Hala geçmedi..Bu nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dimply

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar daha önce bir konu açmıştım yalnız kimsenin bir fikri yoktu sanırsam.Odamdayken içeriden ayak sesleri,nal sesleri,koşuşturma duyduğumu söylemiştim.LYS'ye hazırlanıyorum ve tüm günüm odamda geçiyor.Ve bu sesler hala devam ediyor.Evde akşama kadar yalnız oluyorum birazda kendimi dinliyorum sanırsam ama bu sesler ciddi şekilde arttı..Nal sesleri falan geliyor şaşıyorum,bugünde kendime kahve koyarken odanın ışığı açılmıştı kapattım.Halbuki açmamıştım ben.Yalnız uzun zamandır böyle,sadece seslerden ibaret fakat git gide artıyor.Ya da bana öyle geliyor,mantıklı bir açıklaması var mı?Kastettiğim süre haftalar değil aylar..

67890

Banlı Kullanıcı
belki yorgunluktandır.
at sesleri falan deyince aklıma bir arkadaşın anlattığı bir konu geldi.annesi parkinson hastasıydı.hastalığının ileri safhalarında kadıncağızın göz perdesinin iyice açıldığını
atlar at arabalıyla geçenleri gördüğünü söylerdi.gerçi hastalığından dolayı halisünasyonda görmüş olabilir.
halüsünasyon değilde gerçekten 3.gözü açılmışsa galiba başka yaşamsal boyutları görmüşde olabilir.
bilemem ama belki snnde kulak perden açıktır.

Dimply

Kayıtlı Üye
belki yorgunluktandır.
at sesleri falan deyince aklıma bir arkadaşın anlattığı bir konu geldi.annesi parkinson hastasıydı.hastalığının ileri safhalarında kadıncağızın göz perdesinin iyice açıldığını
atlar at arabalıyla geçenleri gördüğünü söylerdi.gerçi hastalığından dolayı halisünasyonda görmüş olabilir.
halüsünasyon değilde gerçekten 3.gözü açılmışsa galiba başka yaşamsal boyutları görmüşde olabilir.
bilemem ama belki snnde kulak perden açıktır.

öyle bir şey varsa bunun nasıl üstüne gidebilirim

67890

Banlı Kullanıcı
bence sabırlı olup herşeyi doğal halinde akışına bırak.olması gereken olur oluyorda zaten:)

prensess

Kayıtlı Üye
Selam

bence naz felak ayetel kursi oku.koru kerindini neolur neolmaz

aşk1

Banlı Kullanıcı
Neden üzerine gitmek istiyorsun kurtulmak ister insan

dede

Kayıtlı Üye
Sınava hazırlanırken neler duymadımi neler gormedım ahh ah
Geçiyo hocam geçiyo, sen muhtemelen kendine hedefde belirlememişsindir, Bak boşkaldıkca onu araştır
Hedef dediğim, tıp ,tıp olmasa ecza, ecza olmassa diş , diş olmassa genetik ,genetik olmassa veterinerlik, oda olmazsa hemşirelik değil
Direk Şu olsunveya şunlar biraz araştır neyapabilrisin bak, git enstruman al öğren biliyosan 2.yi al, bir insan ölmeden en az 3 enstruman bilmeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...