Hastalıklar birer lanet midir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Riven

Kayıtlı Üye
5 yaşımdan beri sedef hastasıyım sizce lanetlenmiş olabilir miyim? Önceki hayatımda düşürdüğüm karmamın sonucumu bu ? Herkes sağlıklı herkes mutlu herkes özgürce ------ bu hayatı yaşamak çok koyuyor bana.

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Öncelikle Merhaba Yenisiniz Ve Bugün Açmıssınız Hesabı Oyle Afedersiniz Ama Sev... Koymak bunlar argo kelimeler Ve Hesabınıza Dair Uyarı Alabilirsiniz Lanet Diye Birşey Olduğunu Sanmıyorum Sadece Büyü Yapılmış Olabilir. Velhasıl da Allahın Takdiri Birşey Denemez

Riven

Kayıtlı Üye
o kelimenin argo olduğunu bilmiyordum kusura bakma.cevabın için de sağol

67890

Banlı Kullanıcı
m adem karmaya inanıyorsun şöyle bir şey söyliyeyim herkes bu dünyaya gelmeden önce ailelerini doğacakları çevreyi vs özgür iradesiyle kabul ederek seçerek gelir.
belkide önceki yaşamlarında sağlığına pek dikkat etmedin önemsemedin veya bazı şeylerin sağlıktan daha önemli olduğunu düşündün vs
bu hayatındada bazı şeyleri daha iyi anlayabilmek adınada bu hastalığı seçtin.hani şöyle bir laf vardır bu duruma örnek olarak başına gelmeyen anlamaz diye.

lDerinSu

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Çok saçma lanet olarak düşünmeniz

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Hastalık bence tam aksine bir nimettir. İnsanın günahlarına kefalet hükmündedir. İnsan hasta olduğunda sağlıklıyken ki durumuna şükreder. Ben şahsen hasta olduğumda Allah'a daha çok dua ederim. Bence olması gerekende budur. Yaratıcı kimseye kaldıramayacağı yükü vermez. Bence şikayet etmek yerine şükredip dua edin. Rahman'a inanıyorsanız, hiçbir şeyin sebepsiz ve amaçsız olmadığını bilirsiniz. Yanlış anlamayın, siz bu hayatı yaşamak zorundasınız demiyorum. Demek istediğim, bunu şükre çevirip sağlıklı olduğuna inandığınız insanlardan daha fazla tat alabilirsiniz bu hayattan.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Hastalanmayan bizden değildir
Bu sözü kiim söylemiş biliyormusun?
Ve ömrunu sureklı hastalıklarla geciren biri sormus senın gıbı

AJA

Elit Üye
Fiziksel bir rahatsızlığı direk olarak nsıl büyüye yorarsınız ? 5 yaşınızda biri size büyü mü yapıcak ? Karma bir teoridir hayatınızı buna göre değerlendiremezsiniz,böyle yaşayamazsınız.Ayrıca yeni üye olmuşsunuz önce bir siteyi dolaşın ondan sonra kimlerle bir aradasınız o insanlar ne yazmış ne çizmiş ne biliyor bakın sonra kelimelerinizi seçerek yazın lütfen..Bu tür bir usluba bırakın o hastalık için daha ciddi bir konuda bile yardım alamazsınız..Öncelikle karşınızda ciddiye aldığınız birine saygı duyarsınzı dimi ? Bizlerde öyle...
Geçmiş olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...