bu yasadigimi insan bir kez yasar heralde

Paranormaljoe

Kayıtlı Üye
İyi geceler Mabet sakinleri. Cok uzatmadan konuya girmek istiyorum. Ben evden biraz kafam bozuk bicimde disari cikmistim ac karin ile (ama cok ac degildim)bir kac sigara ictim, ve bizim evin arka bahcesine gectim duvara yaslandim. Kafami dinliyeyim dedim. Yaklasik on dakika sonra filan Dunya degil sanki butun evren donuyor gibiydi. Midem cok kotu oldu ve kendimi yerde buldum. Bayginken tipki astral a gecisde oldugu gibi bir cinlama vardi kulaklarim da. Ve gozumun onundan bir suru kareler dusunceler gecti sanki butun hayaatimda yasadiklarim ozetlenmis bir halde gozumun onunden gecti. Ve yerden kalktim ama hala kotuydum. Merdivenleri ciktim. Bizim evin dis kapisinin merdivenlerine oturdum. Telefondan internete "ac karinla yemek yemek" yazdik belki bir ilgisi vardir diye telefonun alarmi kapali oldugu halde telefonun alarmi caldi. kisa bir sure icinde alarm sesi gitti yasadigim boyle bir olaydi yorumunu yapabilecek arkadaslar varsa bekliyorum.

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Sigara bildiğimiz gibi zehirleyen bir madde ancak bende kullanıyorum ki şikayetçi de değilim :) Fakat ne sabah uyanır uyanmaz nede aç karnına içmişliğim vardır. Sigaranın kokusu beni rahatsız ettiği anda içmeyi bırakırım. Anlayacağınız müptelası değilim ancak zevk alıyorum, zevk alarak içiyorum. Lütfen kimse özendirdiğimi düşünmesin :)

Konuyu fazla saptırmadan, nasıl ki günün içilen ilk sigarası baş dönmesi, mide bulantısı yapıyorsa, aç karnına içtiğin sigarada bu tarz bir etki yaratmış olabilir. Sanırım fazla kullanıyorsun. Aç karnına bile içecek kadar.

Değinmek istediğim asıl nokta şu; Lütfen üzerinize alınmayın ve kimse yanlış anlamasın, başımızdan geçen her ilginç ya da buna yakın olaylar panarolmal bir duruma dayatılıyor. En ufak bir durumda aklımız oraya gidiyor. Açıkçası sitede çok var bu tarz konular. Birazda ilginç şeyler yaşamak istememizle alakalı sanırım. Sanırım bir gün bizlere "sitede rahatsız olduğunuz durumlar nelerdir ?" diye sorulursa bu konudan bahsedicem :) Neyse yine çok konuştuğumu hissettim. Size benim önerim, sigarayı az ve öz için :)

Paranormaljoe

Kayıtlı Üye
Sigarayi sadece moralim bozuk oldugu zamanlar da iciyorum bazen bir paketin haftalarca durdugu oluyor.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Tansiyonun düşmüş
Baş dönmesi baygınlık gozun kararması kulak cınlaması mide bulantısı hatta kusmak...
Bunlar ayni anda olunca tansiyonun düşmüş oluyor yaşlılıkla alakası yok herkeste olabilir :)

okhanil

Kayıtlı Üye
sıgara sekerı duşurdugu için bas donmesi belki soguk ter olmuş olabılır zaten az kullandıgını soyluyorsun bıde aç karnına içince açlık sekerın ıyıce dusmuş

mezardansesler

Kayıtlı Üye
Aç karnına sigara içersem bendede öyle oluyor. Beynine oksijen gitmediği için başın dönüyor, miden bulanıyor. Çok yaşadım öyle olayları kaç kere kustum :). Herşeyi ruhani varlıklara bağlamamak gerek. Alarım çalması bir tesadüf olabilir.

<yasemin>

Kayıtlı Üye
Benimde çok yaşadığım bir durum bu. Bazen ilk içilen sigaranın verdiği baş dönmesi o kadar hoşuma gider ki anın uzaması için gözlerimi kapatıp bir süre beklediğim bile olur. :):)

dede

Kayıtlı Üye
Zaten açsın, Açlık ekmek yememekle alakalı bir durum değildir, hipotalamus labaratuvarlarda saatlerce suren testler sounucu ortaya cıkan kan analizini sadece 1 2 saniyede gerçekleştirir, bunu ara sıra yapar ve kandaki glikoz miktarı düşükse 'açım been ' diye bağırır neden? çünkü beynin tek yakıtıdır şeker(tamam baska seylerde varda asıl yakıt bu) sonra insan acıkır yemek yer, yani beyins adece kendını dusunerek hareket eder vucutta yağ varmı yokmu pek onemlı degıldıri kanda oksijen ve şeker olsun yeter
Ha ne dıye bilmişlik taslıyosun diye bilirsin ancak bu forumda konu acanlar acdıkları konulara paranormal değilde normal bir yorum yapıldığında sinirleniyorda
Neyse,Beynin yakıtı yok, e sen akıllı bırde uzerine sigaraiçmişsin, oksijende yok ne olur o vuzut, beyın kendını kapatır e kasları harekete gecırecek enerjıde yok,e kafan bozuk yanı olabilecek seyler,

ÖZET: Açlıktan