Asıl burcumuz dışında başka bir burcun özelliklerini taşır mıyız ?

Yasmis

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Benim burcum yengeç ve erkek arkadaşımın burcu yay (21 Aralık).Fakat arkadaşım yay özelliklerini taşımıyor. Bir oğlak gibi, birbirimizi tamamlıyoruz. Kendisi de ben oğlağım der her zaman . Ona bir oğlak diyebilir miyiz ?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Evet, benımde alakam yok mesela :) yukselenıdır belkı

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Benim burcum yengeç ve erkek arkadaşımın burcu yay (21 Aralık).Fakat arkadaşım yay özelliklerini taşımıyor. Bir oğlak gibi, birbirimizi tamamlıyoruz. Kendisi de ben oğlağım der her zaman . Ona bir oğlak diyebilir miyiz ?
Herkesin kendineeözel bir horoskobu var. Horoskobumuzda 12 ev ve 12 burç var. 1. Evimiz yükselen oluyor arkadaşınızın yükseleni oğlak olabilir ya da yükseleni baska bir seyse bile bu evinde satürn vardır. (1. Evdeki gezegenler yükselenin etkisini değistirebiliyor).Ama ben şahsen insanların ay burçlarını daha cok merak ediyorum ayımız hangi burçtaysa o burç gibi hissederiz. Ayı oğlakta olabilir.Astroloji sitelerinden bir natal harita cıkartarak haritalarınızı kabaca da olsa inceleyebilirsiniz.

67890

Banlı Kullanıcı
birde oğlak burcunun olduğu evde birkaç gezegen birikimi varsa oğlak özelliği daha ağır basar.o evin temsil ettiği konular daha çok gündeme gelir.

provos

Kayıtlı Üye
"Burc değişim tablosu" adında bir tablo var. internette arama yaparsan ulaşabilirsin.sanırım arkadasınız sınırda doğanlardan. Güneş her sene aynı saatte burc değiştirmezmiş. tabloda doğum tarihi ve saatine göre güneş burcunu saptayabilirsiniz.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Maalesef ki materyalist felsefe insanlarımızın beynini yıkamış.Bu burçlar asılsız.Uydurma.Hikaye.Bilime aykırı.Ve en acısıda müslüman kardeşlerimiz buna inanarak inançlarını ateşe atıyorlar.İslam alimleri bunlara inanarak hükümler çıkarmaya çalışmanın küfür ve şirk olduğu konusunda ittifak etmişlerdir.Sözüm tabikide müslüman kardeşlerime.İnanmayan zaten inanmaz.Hiçkimseyi yargılamaya hakkım yok tabikide.Sadece bu karanlık yolda size ışık tutmak istedim...

"Bir kimse gider de verdiği haber konusunda kâhini tasdik ederse, Allah'ın Muhammed'e indirdiğini inkâr etmiş olur." (Tirmizî, Tahâret,102; İbn Mâce, Tahâret, 122; Ahmed İbn Hanbel, II/ 408).

"De ki: göklerde ve yerde gaybı Allah'tan başka bilen yoktur." (Neml, 27/65).

"Gaybın anahtarları onun katındadır. Onları ancak O bilir." (En'âm, 6/59).