Hamileyim ve korkutuluyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maviruyam

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba
Ben 2 aylık hamileyim ve 2 yıl önce çok yoğun bir şekilde korkutuluyordum.Bir yakınım sayesinde üzerimdekilerden kurtulmuştum.Ama şimdi geceleri rüyamda özellikle annem eşim veya kardeşim olarak geliyorlar ve korkutuyorlar.Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum.Her gece kadıncağızı gece 3-4 de aramak istemiyorum...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşlar merhaba
Ben 2 aylık hamileyim ve 2 yıl önce çok yoğun bir şekilde korkutuluyordum.Bir yakınım sayesinde üzerimdekilerden kurtulmuştum.Ama şimdi geceleri rüyamda özellikle annem eşim veya kardeşim olarak geliyorlar ve korkutuyorlar.Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum.Her gece kadıncağızı gece 3-4 de aramak istemiyorum...

Tavsiyem bakım yaptırabilirsiniz, bakım ile ne olduğu,neden oldu ortaya çıkar. Eğer birisi yapıyorsa kimin yaptığı da ortaya çıkar.
Bakım için Syn.Yule veya Urum'a mesaj atabilirsiniz.
Yule:http://www.gizlimabet.com/member.php?u=1
Urum:http://www.gizlimabet.com/member.php?u=12

Bakımı önermemin sebebi olayı önceden de yaşamanız ve uzun süreli olması.

67890

Banlı Kullanıcı
maviriyum seçim hakkın var.onlardan seni rahatsız etmemelerini kararlılıkla iste.rahatsız etmenize müsade etmiyorum dersen işe yarayabilir.

AJA

Elit Üye
Hamile kadınların bir çoğu bu durumu yaşıyor.Bir defa da olsa.. Daha nce yakınınız nasıl yardımcı olmuştu anlatırmısınız ? Ve dua ile korunma yapmayı denediniz mi ?

AğLan

Kayıtlı Üye
bende kendimdeki korku sıkıntılarnı atmayı başardım tek seçenek musallat olan kişinin yapması gereken gerçekten tüm kalbiyle Rabbine inanmak bunu anladım ve artık huzurla uyuyroum hiç bi sorunum kalmadı

aşk1

Banlı Kullanıcı
Ayetel kürsi, felak ve nas okuyup yat :)

Yalan Dunya1

Kayıtlı Üye
Basit bir yol denemek isterseniz bunlari deneyin. Yastiginizin altina siyah sapli bir bicak koyun. Yada bir kutu kibrit. Deneyin bir daha yaklasmazlar.

partos

Kayıtlı Üye
Alkarısı için bunu bi kağıda çizerek yanında taşıyabilirsin muska gibi
Ekli dosyayı görüntüle 5746
Anlamı:lilithin çocuklarını öldürmek üzere görevlendirilmiş 3 melektir efsaneye göre lilith bu meleklerin adının yazılı olduğu yere giremiyormuş

67890

Banlı Kullanıcı
bende kendimdeki korku sıkıntılarnı atmayı başardım tek seçenek musallat olan kişinin yapması gereken gerçekten tüm kalbiyle Rabbine inanmak bunu anladım ve artık huzurla uyuyroum hiç bi sorunum kalmadı
aynen katılıyorum sana ağlan sonuçta herşeyi yaradan tanrıdır.allaha yürekten inanır sığınırsak hiç bir uygulamayada gerek yok.

kralay

Kayıtlı Üye
bende de var öle bişey erkegim ben 4 yıldır ugraşıyorum kurtulmak için vucudunu sirke ile yıka akşam yatmadan önce vucuduna iyice yedir sirkeyi bide başka şeyler düşün düşünce ile de geliyolar evinde tütsü yap misk, safran. üzerlik otu. günlük ve defne yapragı yapragı tütsüsü bunları yap faydasını görürsün inan bana ama kendine güvenmen gerek

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hamile olan kişilere herhangi bir varlık bulaşamaz bu evrensel olarak yasaklanmıştır ve doğal olarak korunurlar. Al karası durumu doğumdan sonra olur. Hamilelik döneminde olmaz. Daha önce yaşadığınız durum, şuan hormanlarınızın değişmesi ile birlikte, yavrunuza olabilir bilinçaltı korkusunda kaynaklanabilir. Yatmadan önce 11 defa elif harfini okuyun ve suya üfleyin , bir elif bir üfleme, Sonra o suyu için. Dediğim gibi bebekten dolayı doğal olarak korunuyorsunuz zaten ama yinede rahatlamak için yapın. hem korunur hem şifa bulursunuz. bir kere değil her gece yapın. ( çocuk kız ise elif değil 40 defa mim okuyun )

kralay

Kayıtlı Üye
bana kalırsa daha önce kurtuldum demişsiniz kurtulduktan sonra tekrar o olanları düşündünüz büyük bi ihtimalle denilenleri yapın ama başka şeyler düşün düşününceyle oluyodur büyük bi ihtimalle son çare olarak bana kalırsa hani ilaç tedavisi ile deneyin

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Bir yakınınızın sizdeki varlıkları alması ve tekrar sizin korkutulmanız birşeylerin ters gittiği anlamına gelir ve eksik birşeylerin yapıldığını gösterir.Bence ALLAH tan ısrarla yadım isteyin size mutlaka cevap verilecektir.

AJA

Elit Üye
Hamile olan kişilere herhangi bir varlık bulaşamaz bu evrensel olarak yasaklanmıştır ve doğal olarak korunurlar. Al karası durumu doğumdan sonra olur. Hamilelik döneminde olmaz. Daha önce yaşadığınız durum, şuan hormanlarınızın değişmesi ile birlikte, yavrunuza olabilir bilinçaltı korkusunda kaynaklanabilir. Yatmadan önce 11 defa elif harfini okuyun ve suya üfleyin , bir elif bir üfleme, Sonra o suyu için. Dediğim gibi bebekten dolayı doğal olarak korunuyorsunuz zaten ama yinede rahatlamak için yapın. hem korunur hem şifa bulursunuz. bir kere değil her gece yapın. ( çocuk kız ise elif değil 40 defa mim okuyun )
Sevgili urum hamile olan kadınlar tanıyorum banyo da özellikle rahatsız edilenler yani bazı şeyler görenler..Bunlara tamamen psikolojik yada hormonel dememiz ne kadar doğru olur ?

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Sevgili urum hamile olan kadınlar tanıyorum banyo da özellikle rahatsız edilenler yani bazı şeyler görenler..Bunlara tamamen psikolojik yada hormonel dememiz ne kadar doğru olur ?

Urum tahminimce yüksek ihtimali söylemiş Aksi olamaz çünkü bu yasaların çiğnenmesi durumunda derecelerine göre cezaları vardır
Bunu herhangi bir boyut varlıkları Göze alamaz Sebebsiz !
Sebebi olanda alır çünkü bu duruma etken birçok yol var
Evrensel yasaklar vardır fakat çiğnenmez değildir (seviyesine göre)
Öyle olmuş olsa tezatlık söz konusu olurdu gerçekleşen durumları göz önüne alırsak ama olamaz asla
(Evrende tesatlık olabilecek hiçbir durum söz konusu değildir)

Fakat evrensel belirli kesin hükümlü yasak ve kurallar var bunlar Rabb'in dışında hiç bir kuvvet bozamaz

AJA

Elit Üye
O halde seviyeleri yada sebebi dersek nedir bu ? Hamile bir kadın daha önce hayatında hiç bu tür bir olay yaşamamasına rağmen neden hamile iken yaşıyor.Banyo da bir kaç kez.Hatta ne kadar doğru bilmiyorum ama banyoda kadınların uzun durması ve gece saatlerınde yapmalarına sakıncalı olabilir diyorlar özellikle kişinin manevi olarak güçsüz olduğunda.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
O halde seviyeleri yada sebebi dersek nedir bu ? Hamile bir kadın daha önce hayatında hiç bu tür bir olay yaşamamasına rağmen neden hamile iken yaşıyor.Banyo da bir kaç kez.Hatta ne kadar doğru bilmiyorum ama banyoda kadınların uzun durması ve gece saatlerınde yapmalarına sakıncalı olabilir diyorlar özellikle kişinin manevi olarak güçsüz olduğunda.

-Seviyesi yasakların seviyesi belirli kural değişen yasaklar vardır seviyesine göre bu yasaklar ihlal edilmesi durumunda ceza vardir ve varlığın seviyesi çünkü bu yasakları çiğnenmek için göze almakta yetmez derecesi vardır (güç)

-nedeni ise herşey olabilir buna sınır getiremeyiz

AğLan

Kayıtlı Üye
bence önceden kadında musallat varsa ve bilmiyorsa hamileyken rahatsız edilmiş olabilir büyük ihtimal musallat olan kadından çocuğuda etkileniyor

67890

Banlı Kullanıcı
aslında bizler çok büyütüyoruz böyle durumları.oda bilmediğimizden korktuğumuzdan kaynaklıyor.bizler görmesekte bir çok varlık olabilir yakınımızda evimizde.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Birçok varlık olabilir boyut farklı var her insanonları göremez onlarda bizi göremez dediğimiz gibi buda evrensel olarak yasak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...