Kanada'dan Uzaylı Açıklaması

asterix

Kayıtlı Üye
Eski Kanada Savunma Bakanı Paul Hellyer, internetin yavaşlığının nedeninin uzaylılar olduğunu

iddia etti. Russia Today gazetesine verdiği röportajda, uzaylıların dünyayı gözlediği ama

kendi içinde savaşçı bir tür olduğumuz için daha önce bizlerle paylaştıkları teknolojileri

artık paylaşmayı durdurduklarını, bu yüzden internet teknolojisinde doğru düzgün

ilerleyemediğimizi belirtti. Uzaylılardan kaynaklı teknolojilerimiz arasında internet, LED

ışık ve mikroçipler olduğunu belirten Paul Hellyer özellikle tarım ve tıp konusunda

uzaylıların elinde çok gelişmiş teknolojiler olduğunu belirtiyor.

Şu ana kadar tespit edilebilmiş 80 uzaylı türü olduğunu anlatan Paul Hellyer, özellikle atom

bombasının icadından ve kullanılmasından sonra uzaylıların gezegenimizi daha çok endişe ile

izlediklerini dile getirdi. Paul Hellyer, uzaylıların çok büyük çoğunluğunun zararsız ve

barışçıl olduğunu, fakat kendi kendini yok etmek üzere olan bizim gibi bir ırk ile

teknolojilerini paylaşmaya kesinlikle yanaşmadıklarını belirtti.

Röportajın tamamı aşağıdaki video da bulunmakta ancak bazı önemli başlıkları aşağıda

derledim.

Çoğu uzaylı başka güneş sistemlerinden geliyor ama az sayıda da olsa Venüs, Mars ve Satürn’in

aylarında ikamet edenler var.Binlerce yıldır gezegenimizi özellikle dört uzaylı türü ziyaret

edip duruyor.

2 ile 12 arasında esas uzaylı türü olduğu düşünülüyor ama bu rakamı 80′e kadar çıkartan

raporlar var. Bunların bir kısmı aynı insanlar gibi görünürken, bir kısmını tasfir etmek bile

zor.

Bir çok uzaylı ırkı gezegenimize karşı iyi niyetle yaklaşırken bazı raporlar küçük bir

kısmının daha bencilce amaçları olabileceği yönünde.

“Uzun Beyazlar” denilen bir uzaylı türü şu anda A.B.D.’nin Nevada eyaletinde hava kuvvetleri

ile çalışıyorlar. Bunların bazılarının insan gibi dolaşmalarına izin veriliyor.

Uzaylılar arasındaki genel konsensus, özellikle çağırılmadıkları sürece insanların işine

kesinlikle karışmamak yönünde.

vermud

Kayıtlı Üye
Waay elbette dünya Nasil galakside uygun bir oran bulduysa evrende muhakkak başka canlilar da vardir. Ve teknolojiyi ilerletmiş olabilirler.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
Bi gün onlar da yoldan çıkar :D istila edip buraya tekel koyarlar :D bizi de galaksinin dışına sürerler :D

Eliçya

Kayıtlı Üye
Ben inanmıyorum. "Dünyada yaşam varsa uzayda neden olmasın" diyorlar ancak. Dünyadaki yaşam bile öyle imkansız koşullarda devam ediyorki...

CreedMG

Kayıtlı Üye
açıkcası insanlığın tarihine bakın elektiriği günlük hayatta kullanmamız bu kadar uzun sürmüşken 100 yıl gibi bir sürede radyolar-televizyonlar-bilgisayarlar-internet ağı gibi normal ilerleyişimizle sürdürseydik çok uzun zamanda bulacağımız şeyleri bulduk uzaylı parmağıda olabilir olmayabilir de fakat internetteki yavaşlık bundan kaynaklı demek bir uzaylı istilası başlıyor demekle aynı şey bence sığınakları hazırlamakta fayda var

asterix

Kayıtlı Üye
Evet bizdeki teknoljik ilerlemenin bu hızda hatta ivmelenerek 100 bin yıl sürdüğünü düşünün,ışınlamamı dersiniz ,galaksilerarası yolculukmu dersiniz ,genetik yeniden yapılanamı derseniz ,zaman yolculuğumu dersiniz neler olacaktır Allah bilir.,belkide dünyaya format atar bir kere daha yaratan yeniden bir sistem kurar.

67890

Banlı Kullanıcı
kesinlikle inanıyorum.o kadar çok galaksi sistem varki.muhakkak yaşam olanağı olan uygun gezegenler vardır.

sallangit

Kayıtlı Üye
Bencede uzaylılar var ve kullandığımız internet onların yardımıyla geliştirilmiştir çünkü 25-30 yıl öncesine kadar internet gibi bir olay yoktu biranda ortaya çıktı şüphelenmemek elde değil

kadirciv

Banlı Kullanıcı
İş
Ãœniversite.
Buna kesinlikle katılıyor çünkü bir insan gaybı düşünebilir ama bence yapamaz bu icatları yapan kişiler ya astralseyahat ve lucid Dream Yada uzaylilar sayesinde yapiyor AMA TAKILDIGIM NOKTA DUNYADAN NE ISTIYORLAR BENCE YA DIN ICIN GELIYORLAR YADA BUYU LER ICIN

kadirciv

Banlı Kullanıcı
İş
Ãœniversite.
Ne yaptın be abi flash mı biçimlendiriyorsun barı hızlı biçimlendir de de beklemeyelim.
Belli bir yıl geçince insanoğlu kendini tekrarlıyormuş yani örnek Mısır ı ala biliriz adamlar uzay teknolojisine sahipmiş ama bize bıraktıkları tonlarca taş parçası

asterix

Kayıtlı Üye
Kutsal kitaplarda yazan tufanlar ve benzeri felaketler bir nevi dünyaya format atmak sayılmazmı ? bence çok örtüşüyor.İleri bir medeniyetin küresel bir felektle yok olması ve sonra ilkel biçimde dünyada hayatın yeniden başlaması bana format atıp temiz windowsu yeniden kurmaya benzer geliyor.:)

AJA

Elit Üye
Artık uzaylılara ufo (bilinmeyen gök cismi ) inanmayan yoktur sanırım.İyi bir araştırma yaparsanız var olduğunu kabul edeceksiniz zaten.Bazıları bizden üstn bazıları ise bizdeki teknolojiyi araştırma yolunda biizi izliyor.
Amerika bu konuda büyk bilgiye sahip fakat açıklamak için geç kaldığından böyle sessiz kalmaya devam ediyor.Örneğin kaybolan malezya ucagı da bu konulara dahil..

sngrsvmlr

Kayıtlı Üye
Malezya uçağının ya amerika ya da rusyada yer altında saklanildigi soyleniyor acaba amaclari ne bu konuda bi fikri olan var mi?

melankolik

Kayıtlı Üye
Gelecek Deccal için Kabalistler dünya'yı hazırlıyorlar sanırım, zira bu UFO araçları hitler almanyadında üretilmiş ilk olarak ve gizli istihbarat örgütleri tarafından oluşturulmuş uçan elektronik nesneler, medya gücünü bana verin sıfırdan hiç olmayan bir canlı varmış gibi beyninize nakşetmem hiçde zor olmazdı.2023 felan deccal çıkacak ona hazırlık bu, daha artarak devam edecek malum medyalarda bakın ve görün.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Gelecek Deccal için Kabalistler dünya'yı hazırlıyorlar sanırım, zira bu UFO araçları hitler almanyadında üretilmiş ilk olarak ve gizli istihbarat örgütleri tarafından oluşturulmuş uçan elektronik nesneler, medya gücünü bana verin sıfırdan hiç olmayan bir canlı varmış gibi beyninize nakşetmem hiçde zor olmazdı.2023 felan deccal çıkacak ona hazırlık bu, daha artarak devam edecek malum medyalarda bakın ve görün.

Artık neyin doğru neyin yalan olduğu karıştı. Beynimiz allak bullak oldu...

cassiopaea

Kayıtlı Üye
İş
Kasyopya Celseleri
türkçe altyazılı videosu olmalı bunun, youtube da felan olmalı
bi de bakan mı bakanlıkta görevli birimiydi emin değiilim
ama eksik bilgiler;

Ocare

Kayıtlı Üye
Çok Mantıklı ben kesinlikle inanıyorum. 51.Bölgede gayet bunu açıklıyor.

asterix

Kayıtlı Üye
Eski Kanda Savunma Bakanı nın açıklamsı ile video
(Bu kişinin savunma bakanı olması nedeni ile elinden çok miktarda top secret belge geçmesinden dolayı açıklamasını özellikle ciddiye almak gerktiğini düşünüyorum)
http://www.youtube.com/watch?v=6YViuXBantg

ipekböcegi

Kayıtlı Üye
sayın yasaklı dünyadan bişey istediklerini sanmıyorum onlar insanlarla ilgileniyor.Çünki allah insanı en güzel suretinde yarattı.fıtratında yaşadıgı müddetçe;onlardan daha üstün kıldı ve (secde edin) dedi .

[XTR] Similar Threads