Aşk - Sevgi BÜYÜ ile olmaz olsa bile tutmaz tutsa bile heyecan olmaz !

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 15237

Merhaba ..
Bu mesajımı yönetimin silmemesini rica ediyorum . Sadece şahsı fikirlerimi beyan etmek istiyorum yorumum eleştirilere açıktır .
Son zamanlarda aşk ( celp ) sevgi büyüleri çoğalmaya başladı . Herkes nerdeyse bunun peşinde . Ancak şöyle bir gerçek var '' ki '' bunun peşinde olanlar kendilerini kandırılıyorlar gerçeğin farkına vardıkları zaman çok pişman olacaklar tabii iş işten geçmiş olacak . Arkadaşlar aşk sevgiyi direk büyüye indirgiyorsunuz bu çok yanlış bir düşünce . Sevmek sevilmek yürek işidir cesarettir heyecandır yeni bir hayattır bunları yaşamadan aşk sevgi olmaz olsa bile sahte olur karşınızdaki kişi sizi sevmeyebilir buda gayet doğal ancak siz büyü ile hile ile kendinize aşık ediyorsunuz böyle aşk olmaz olsun bu aşk zaten bitmeye tükenmeye mahkumdur ! Karşınızdaki kişinin haklarına saldırıyorsunuz zorla kendinize aşık ediyorsunuz ! Böyle bir aşk tipi YOK !

dexter

Elit Üye
Merhaba, öncelikle şahsi düşüncenizi belirtmeniz de bir sakınca yoktur. Doğru olan, olması gereken her şeyin doğal gidişatına göre ilerlemesidir bence de. Kimsenin özgürlüğünü iradesine karışmamak gerekir fakat, bunun seçimi de yine kişinin kendi kararıdır.

Burda paylaşılan bir büyü uygulamasını, "hadi bunu yapayım" demekle uygulayıpta hemen sonuç alan bir insan olamaz. Bu işler birikim ve bilgi gerektirir. Birikimini sağlayan bir insan da kendince yöntemler üretecektir. Ve inanıyorum ki, birikim ve bilgi edindikçe kişilerin seçim şekilleri de değişecektir. Daha farklı yararlı alanlarda birikimlerini kullanmayı öğreneceklerdir. 'Doğru' ve 'yararlı' bilgiyi biz belirleyemeyiz, herkes için görecelidir bu kavram. Senin doğrun başkasının da doğrusu olmak zorunda değildir. Aynı şekilde, burda benim yorum yazmam da doğrunun bu olduğu anlamına gelmeyecektir.

Bu platform altında, platformun kuralları gereğince daha güvenli şekilde paylaşımlar yapılıp, çoğu büyüyü örnek olarak yayımlıyoruz. Bilginin tam bir bilgisini yayımlamamakla birlikte, çoğu büyünün de kişiye özel olduğunu belirtmek isterim. Yani burdaki bir insan 'bunu yapayım' dedi mi zaten aradığı sonuca direkt olarak ulaşamaz. Bilgi ve Birikim işleridir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...