Rüya yorumu (özellikle forumdaki masterlardan lütfen).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zfrkrblt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. İki gün önce rüyamda tarif edemeyeceğim şekildeki bir cin(bana hiç korku vermedi)1o gün içerisinde namaz kılmam gerektiğini söyledi. Sevgi göstergesi olarak cine dokundum fakat yanındaki insan, tanıdığım biri gibiydi yüzünü hiç hatırlamıyorum, bana dokunma canı yanıyor dedi, bende özür diledim.

Sağlıklı bir bireyim fakat bende öleceğim nedense öleceğim hissiyatı yarattı.

Yorumlarınız nedir? Arkadaşlar.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Konu yanlış yerde ancak halledilir elbette,
Rüyanızın son kısmında varlığa dokununca "canı yanıyor" denmiş olması sizde ona zarar verme ve öldürebilme olasılığını tetiklemiş bu nedenle ölüm düşüncesi içinize işlemiş olabilir.Diğer kısma birşey diyemeyiz çünkü ne zaman ne yiyip ne içince saat kaçta,nelerle uğraştığınız dönemde,aile ve sosyal hayatınız nasılken bir rüya gördüğünüzü takip ediyor olmamız gerekir. Bu nedenle bilinç altı mı üstü mü dışı mı :) bilmemiz bir paragraflık yazıdan ortaya çıkamaz.

Sevgiler

zfrkrblt

Kayıtlı Üye
Sevgili moderatörüm Lavander;
Şöyle ki hepimiz zamanı geldiğinde öleceğiz bu düşüncenin haricinde daha önce hiç ölümü düşünmemiştim, söylenen zaman zarfında hiçbir şeyle anlamlandıramıyorum hiçbir şeyin tarihine tekabül etmiyor. Sadece daha önce tarifi cin diye tabir edilen şeyler rüyamda gördüm korktum(bu rüyada korkmadım aksine oldukça güven hissi verdi) ve bitarafım açıkta kalmışa yordum bu kadar. Sağlığım yerinde ve yaşım genç. Söylemek istediğim bilinç dışı bir şey olduğunu yoruyorum.
Çünkü birincisi fazlasıyla böyle hissediyorum ikinci olarak dediğim gibi bir şeyle ilişkili bilinçaltı rüyası değil gibi.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sitede konu açılarak rüya yorumu yasak değilmiydi?
Gören ayna bölümünde ufak bir açıklama var.Yasak değil ama belirli sınırları var.

Sevgili moderatörüm Lavander;
Şöyle ki hepimiz zamanı geldiğinde öleceğiz bu düşüncenin haricinde daha önce hiç ölümü düşünmemiştim, söylenen zaman zarfında hiçbir şeyle anlamlandıramıyorum hiçbir şeyin tarihine tekabül etmiyor. Sadece daha önce tarifi cin diye tabir edilen şeyler rüyamda gördüm korktum(bu rüyada korkmadım aksine oldukça güven hissi verdi) ve bitarafım açıkta kalmışa yordum bu kadar. Sağlığım yerinde ve yaşım genç. Söylemek istediğim bilinç dışı bir şey olduğunu yoruyorum.
Çünkü birincisi fazlasıyla böyle hissediyorum ikinci olarak dediğim gibi bir şeyle ilişkili bilinçaltı rüyası değil gibi.

Siz bu kadar net öyle hissediyorsanız zaten öyledir ama size özel sunulmuş birşeyi yine bir başkası yorumlayamaz daha doğrusu yorumlamamalıdır da.Siz de rüyanızın izinden gidin,içinizden geliyorsa namaz kılmaya başlayın 10 gün içerisinde,belki de bir beladan kurtulacaksınız,bir muradınız olacak kimbilir?Bu 10 günün sonunda ortaya çıkacaktır elbette.

Sevgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...