Hayattan bıktım yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ımalive

Kayıtlı Üye
Meraba arkadaşlar yaşım 16 ve hayatımdan nefret ediyorum okadar çok üzülüyorumki herşeye artık ağlayamıyorum saçma bi hayatım var bi amacım yok bi felsefem nasıl desem boş bi insan gibiyim ama içimde fırtınlar kopuyor etrafımdaki insanlar üstüme gelip duruyor sanki 5 inci sınıftan başladı bu hallerim annemle babam ayrılınca hayatım bitti sanki babam anneme hep eziyet ediyordu hep küfür ediyordu hayatımızı zehir etti annem kurtuldu ayrılınca annem hemen başka bi koca buldu küçüğüm ozamanlar anlamıyorum annemde yaşıyodum zaten ozaman babamda çok uzun süre kalmıştım saat 12 gibi geldim eve babam bıraktı annem bana bağırdı çağırdı neyse uyuduk sabah oldu annemle yine çok iyi değiliz hatırladığım kadarıyla bişey almak için annemin odasına gittim karşımda bi adam vardı tanıdığım birisiydi annem eve getirmişti tanıştırmıştı filan evimizi boyıcak diye o adam o adi pislik hayatımı maf etti o günden sonra 4 çocuğu vardı karısından ayrılmadan annemle evlenmişti imam nikahıyla Allah kahretsin onu 14 yaşlarıma geldiğim zaman beni istememeye başladı filan anneme çok iyidi bana annem gittikten sonra çok kötü davranıyordu iyi olduğumuzdada çok iyidi gevşek ti yani anlıcanız babama çok gittim ama oda işi bırakmıştı işsiz oturuyodu babannemin başında ondanda en az üvey babam kadar nefret ediyorum çok pislik bi insan olduğunu anladım onunda büyüdükçe etrafımdaki herkesten nefret ediyorum ama onlar için cehenneme bile giderim öylebi durumdayım 2 ay önce annemde kalmaya başlamıştım üvey babamla tartıştılar filan ayrılıyoruz dedi annem bana şaşırdım hem sevindim hem üzüldüm çünki nekadar üvey babam bana kötü davransada oda bi insan aynı şey bana olsa kendimi kahrederim evden çıkmam dışarı annemin arkadaşına filan gittik kaldık üvey babam ne yapmış etmiş annemi gene ikna etmiş ben oturuyorum annem bi anda geldi gidiyoruz diye tam alıştım ev filan alacaktık burdan ama yok bana rahat yok şu zamana kadar istediğim tek şey bi ailem olmasıydı gerçek bi aile para ev araba hiçbiri umrumda değil gerçek bi ailem olsaydı hayatımda belki daha başarılı olabilirdim annem öyle diyince ben acayip derecede sinirlendim normalde herşeyi içime atarım duygularımı kendi içimde yaşarım kimseye belli etmemeye çalışırım yanlız olduğum zaman ağlarım ama bazen çok çok yıkıcı patlama veriyo duygularım kendime hakim olamıyorum işte sinirlendim filan artık babama geri geldim babamda işe girmişti şimdi yeniden çıktı oda benle uğraşıyor hayatım berbat biliyorum benden daha kötüleri var ama beni en çok etkileyen ailem ailemin olmaması bu yüzden hayatımdan nefret ediyorum bıktım artık şu lanet dünyadan hergün birisi öldürülüyor hergün birine tecavüz ediliyor dünya çok adaletsiz heryerde menfaatini düşünen insanlar dolu nefret ediyorum bukadar kötülükten yaşamak istemiyorum artık ölüm sonsuz bi boşluksa bile yada tamamen yok olacaksam yada rabbime kavuşacaksam artık bunu istiyorum...

Konuyu yanlış yere açtıysam affınıza sığınıyorum

hestia da annabeth

Kayıtlı Üye
Birincisi dünya adaletsiz diye dünyaya kızmamalısın. Dünyada adalet aramak üçgende 4.kenar aramak gibi bir şey.
ikincisi evet çok kötü şeyler yaşamışsın küçüksün travmatik şeyler yaşamışsın ama üç insandan ikisi bunları yaşıyorlar. yaşın ilerledikçe onlarla yaşamayı öğrenirsin.
yardım edin demişsin burada farklı şeylerle uğraşan insanlar olsa da büyü falan bekliyorsan yada güzel öneriler ,kimse 16 yaşındaki bir kıza çok bişey öneremeyebilir. Herkesin ah vah tüh demesi de sana daha iyi bir hayat yaşatmaz seni anlayabiliyorum.

Benim sana önermek için aklıma tek gelen Şahmeran duası, bir incele istersen.
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=116&highlight=şahmeran+duası

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Bu zamana kadar sabretmişsin hiç büyüye falan bulaşma derim.Allah'a dua et.Yanlış yollara sapma.Elbet bu cefalarının mükefatını alırsın...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Durumunuza üzüldük,sabır ve kolaylık dilerim.Ancak bizden ne istiyorsunuz,talebiniz nedir?Psikolojik destek için değil parapsikoloji için ancak size yardımcı olabiliriz.

Sevgiler

ımalive

Kayıtlı Üye
Büyüyle işim olmaz şeytanın geçtiği hiç bi yerde işim olmaz ondan nefret ediyorum bu dünyayı bu hale getiren o zaten ondan nasıl yardım isteye bilirimki bu arada kız değilim erkeğim ama gerçekten baya baya duygusal bi insanım teşekkürler cevaplarınız için

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Z-ponopono yontemini dene. Sitede devamı var. Eft felan cok rahatlarsin ,ayrica urum'un hipnomdt muzigi var onu bir dene cok rahatlatici...tavsiye ederim.

TempesTs

Kayıtlı Üye
Büyük acılar yaşayanlar, genelde ruhsal öğretmen olurlar hayatlarının ileriki devrelerinde. N' kadar çok sıkıntı çeker isen, o kadar çok içe yönelirsin. İçe yöneldikçe sonsuzlugu keşfedersin. O sonsuzluktan sen de payını alırsın. Sabret. Yaşın genç... Bu söylediklerimi ileride daha iyi anlayacaksın. Allah en çok sevdigini sınar. En çok sevdigine sıkıntı gönderir. Çünkü onun hayatı daha çabuk öğrenip, ileriki yaşlarda bedeni degil de, ruhaniyete yönelik yaşamasını ister. Hayatları iyi olanlara bir bak... Hepsi bedene yönelik hayat sürüyor ve sonsuz yurdu kaçırıyorlar... Sadece sabret... Hayat seni erken olgunlaştırıp, dünya ve beden batagında bogmayacaktır. Takdir edilen kaderi yaşıyor ve takdir edilen yaşam içerisinde terbiye oluyor ve mutlak hedefe dogru ilerliyorsun. Ama emin ol büyük sıkıntıların insanları, en güzel sonsuzlugu yaşarlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...