astral seyahatte dunya

akbuyucu

Kayıtlı Üye
1Astral seyahate dunyayi dolsabiliyormuyuz
2Bu yolculugu arkadasimla beraber yapabilirmiyim . Cevaplarinz icin simdiden tesekurleer

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
2Bu yolculugu arkadasimla beraber yapabilirmiyim . Cevaplarinz icin simdiden tesekurleer

Astral seyahat galaksiler,yıldızlar arası seyahattir. Dünyayı da dolaşabilirsiniz ama genel olarak galaksiler,boyutlar arası seyahattir.
Dünyayı dolaştığınız seyahate zihin seyahati denilir.

67890

Banlı Kullanıcı
zihin seyahati ile sadece dünyada uzayda diğer evrenlerde değil
boyut geçişleride yapıp diğer alemleride gezebilirsiniz.

4

43887

Bence dolaşabiliyoruz, yalnız uygulama astral değilde zihin seyahati yöntemi adı altında geçiyor.Ben bunu yaşayan biri olarak yazıyorum Amerikanın bir eyaletiydi dil olarak farklı bir dildi , Almanya,Çin en son iki gün önce Hindistandaydım baharatçıların hintlilerin arasında geziniyordum:) üstelik net onların aksağanıyla konuşuyorum,ve bunu yaparken sadece kodluyorum ben bugün astrale yada zihin seyatine çıkmak istiyorum diyerek .Tabi herkesin uygulama ve hazırlık evresi kişiden kişiye değişiklik gösterir...Sevgiler...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
zihin seyahati ile sadece dünyada uzayda diğer evrenlerde değil
boyut geçişleride yapıp diğer alemleride gezebilirsiniz.

Zihin seyahati ile astral seyahati karıştırmayın lütfen ve yanlış bilgilendirmeyelim lütfen
Zihin seyahati ile dünya da dolaşabilirsiniz.Astral seyahat ile boyutlar,galaksiler,gezegenler arası seyahat yapabilirsiniz.
Arada ki farkı bilmelisiniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Kişisel tanımlamalar ve ifadeler yaşadığınız deneyimleri doğru ifade ifade etmelidir. Ben astral yapıyorum, ben duru görü yapıyorum, ben rüya seyahati yapıyorum diyebilirsiniz.

Yaşadığınız deneyimi araştırırken karışımıza bazı kavramlar çıkabilir. Araştırmacıların, uzmanların ve kültürlerin kendi yorumları vardır. Japonya da astral seyahat için rüya da yapılan şuurlu bir eylem tanımlaması yapılırken, Mısırda, ölüme yakın bir deneyim olarak tabir edilir. İslamiyette ise özellikle, miraç dan yola çıkar. Bir araştırmacı, yaşadığı trans deneyimden sonra ona bu ismi verebilir. Kısacası tanımlamalar değişmektedir.

Araştırmaların ve deneyimlerin artık evrenselleşmesi ile birlikte, bu konularda çalışan uzmanların oluşturduğu, dernekler ve kürsüler, Bu konulara ortak bir değerlendirme çabası içerisine girmişlerdir. hem bir literatür oluşturmak hemde kavram kargaşasını ortadan kaldırmak adına yapılmıştır. Modern bilim kadar yaygın bir ağı ve kabul edilirliği olmadığı için bu kavramlardan haberden olmak zorlaşıyor.

Astral seyahat için belirledikleri tanım, şuurlu ve farkında olarak, Astral bedenin, fizik bedenden ayrılarak, bir kordon ile bağlı şekilde, astral bedenin, yıldızlar arası yaptığı yolculuğun adıdır. Bildiğim alem, öte alem, paralel evrenler, diğer gezegenler ve boyutlar bu sınıfın içine dahildir. Bir odadan diğer odaya geçmek, dünya üzerinde dolaşmak astral seyahat içerisinden çıkarılmıştır. Astral seyahatten önce zihin seyahati yapılmaktadır. Bu astral seyahat için bir hazırlıktır. yapması daha kolaydır. Astral beden fizik bedenden çıkmaz, duru görü gibi, rüya gibi, hayel gibi , bir televizyonu izler gibi bir görüntü vardır. kişi kendi bedenini de görebilir, dünya üzerinde olaşabilir.

Eğer kişi niyeti ile dünyadan ayrılamıyorsa buna zihin seyahati ismi verilmiştir. aralarında ince bir çizgi vardır ve kişilerin yaptıklarının daha iyi anlaşılması için bu ayrıma gidilmiştir. Bu kavramlar bu konunun uzmanları tarafından sonradan kavramların yerine oturması için ve evrenselleşmesi için yapılmıştır.diğer uzman , araştırmacı ve deneyimcilerde ortak bir de konuşabilmek için bu kavramları yaygınlaştırma hedefi içerisindedirler.

Onun dışında kendi deneyiminize istediğiniz ismi verebilirsiniz, yaşadığınız deneyim size özel bir deneyimdir. İstediğiniz ismi verme hakkına sahipsiniz. ya da ben şu gelenekten geliyorum, benim geleneğim de buna bu isim veriliyor ve tanı mı şekilde yapılıyor da diyebilirsiniz. Konu günümüz evrensel parapikoloji işi onların kavramlarına göre konuşmanız lazım. tercih sizin.

Admin notu: Kişilere değil konuya yorum yapın diye site kurallarımızda belirtilmiştir. sitede bu defalarca anlatılmıştır. Israrla aynı şeyi yapmaktan kaçınınız. yorumları düzeltmek zorunda kalıyorum. Ve polemik oluşuyor. ve konular kapanıyor lütfen özen gösterelim.

67890

Banlı Kullanıcı
bana göre tanımlar farklı olsada her ikiside a.s tir.bunuda hala anlatamıyorumçbazılarıda hala anlamak istemiyor.

z.s. de astraldir rüyalarda öyledir.
yanlış bilgi vermiyorum sıkça deneyimlediğim ilerlettiğimi düşündüğüm konu hakkında konuşma hakkına sahibim.

iki çeşit alem vardır. biri zahiri yani dış alem diğeri batın iç alem
a.s dışarımızda yapılan s.tir.
z. s. ise hem iç hem dışa yapılan seyahat çeşidir a.s ten daha kolaydır.

dışarıda ne varsa içimizdede o vardır

akbuyucu

Kayıtlı Üye
Cevaplarinz icin tesekur ederim ozelliklede sana tai arkadasim sana guvenebilecegimi soylemisti ve uruyede tesekur ederim yzn herkese t.e

Deruni

Kayıtlı Üye
Peki zihinsel seyahat nasil yapiliyor onu da aciklayabilir mi acaba rica etsem birisi?

4

43887

Sitemizde zihin seyahati ile ilgili konular mevcuttur.Araştırmanızı öneririm...iyi formlar

ipeksoy

Kayıtlı Üye
Zihin seyahati ile astral seyahati karıştırmayın lütfen ve yanlış bilgilendirmeyelim lütfen
Zihin seyahati ile dünya da dolaşabilirsiniz.Astral seyahat ile boyutlar,galaksiler,gezegenler arası seyahat yapabilirsiniz.
Arada ki farkı bilmelisiniz.

Dogru astralde boyut degistiriyoruz ama boyut degisince direkt olarak galaxiler arasi yolculuk yapmiyoruzki!
yine bu dunyadayiz, neden gezemeyelimki?