Yavaş Yavaş Psikolojim Bozuluyor ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

russiand

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar düzenli olarak 1yıldır esma çekiyorum hergün duanlar okuyorum son aylarda hislerim çok gelişti en ufak şeyde hemen sıçrıyor oturuyorsam kalkıyorum panik atak gibi oldum. Yurtta kalıyorum ve üni. öğrencisiyim aksamları özellikle 5 arası aniden yataktan bagırarak kalkıyorum bazen bagırmıyorum gözlerim açık şekilde kalkıp kosuyorum.

russiand

Kayıtlı Üye
Ya cami, ya samed, ya nur, ya latif, ya vali, ya mubdi, ya habir, ya latif, ya vedud

Bu esmaları hergün sayısı kadar, ya vedud esmasınıda sayısından fazla çekiyorum örneğin bin bazen bes bin tane

simirna35

Kayıtlı Üye
dediğin esmalarının bazılarını ben de zikrediyorum gün içinde.tabii bin ya da beş binleri bulmuyor benimki...bu sıkıntının kaynağını belki esmalarda değil de kendi içinde ya da bilinçaltında arasan belki daha doğru olur..

memories

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar düzenli olarak 1yıldır esma çekiyorum hergün duanlar okuyorum son aylarda hislerim çok gelişti en ufak şeyde hemen sıçrıyor oturuyorsam kalkıyorum panik atak gibi oldum. Yurtta kalıyorum ve üni. öğrencisiyim aksamları özellikle 5 arası aniden yataktan bagırarak kalkıyorum bazen bagırmıyorum gözlerim açık şekilde kalkıp kosuyorum.

Panik atak gibi olmamışsınız.Panik ataksınız.En kısa zamanda bir psikologdan yardım almalısınız.Belirttiğiniz durumlar panik atak hastalığının değişmez ve kesin belirtileridir.Belirtmiş olduğunuz esmaul husna, dua veya zikirlerin hastalığınızın başlangıç veya gelişim evresiyle bir alakası yok bunada emin olun.Dediğim gibi tıbbi yardım almalısınız hemen.

AJA

Elit Üye
Esmaları öylesine çekemezsiniz.Enerjisini kalldırabilecek güçtemisiniz hiç düşündünüz mü ? Bir yıldır diyorsunuz.Heaspsız kitapsız yani belirli bir şey için olmaksızın öylesine çekerseniz delirebilirsiniz bile..Çok acımasız oldu bu açıklama ama öyle..Başınızda bir bilge olmadan esma çekilmez.O sizin manevi gücünüze göre esma ve ebced değerelrini verir uygularsınız..Gençsiniz üstelik aman dikkat edin..Kişi genelde kendini dpresyona girmiş hissediyor bu durumlarda.Asoyyallıkten tutun vs..
Ben bana verilen bir esmayı 1 hafta cektim de hayatım alt üst oluyordu farkedince toparladım işi..Herkese göre değil bu iş.Lütfen başınızda bir bilir olmadan binlerce esmayı çekmeyin.Esmaların ve duaların hüddamaları var belirli bir sayıdan sonra gelirler ve siz onların enerjisinii kaldıramazsanız obsesyonlar görülür..
Umuyorum herkes bunu okur..

AJA

Elit Üye
Floo oldu ama demeden geçmiyeceğim eski bir panik atak hastası olarak..Yataktan kalkıp gözleri açık koşmak kesinlikle bir panik atak belirtisi değildir !

memories

Kayıtlı Üye
Floo oldu ama demeden geçmiyeceğim eski bir panik atak hastası olarak..Yataktan kalkıp gözleri açık koşmak kesinlikle bir panik atak belirtisi değildir !

Kesinlikle panik atak belirtisi değildir diye belirttiniz ya.Ne kadar yanlış bir cümle kurduğunuzu keşke bir bilseydiniz.Bilginize ve deneyiminize saygı duyuyorum.Umarım ben yanılıyor olurum konuyu açan kişinin sağlığı açısından.Ama panik atak hastalığı hakkındaki belirttiğim bilgiler hastalığın tanısında kesin ve doğru bilgilerdir bunu tekrardan belirtmeliyim.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Durumunuzun esma zikretmekle alakası yok.Derhal bir psikiyatre gidip tedavi olun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...