Rusya'da Hayalet Araba ( Video) !

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Bu gün birçoğunuz haber sitelerinde görmüştür.

Olay rusya'da geçiyor. Kör nokta olabilir, montaj olabilir, gerçek olabilir...

[video=dailymotion;x1pc0m4]http://www.dailymotion.com/video/x1pc0m4_rusya-da-amator-kameraya-takilan-hayalet-araba_news[/video]

Yorumlarınızı bekliyorum.

CreedMG

Kayıtlı Üye
montaj olduğunu pek düşünmedim izlerken sonuçta arabada duruyor boşuna tam dönüş alırken durulmaz yani büyük ihtimal karşıda duran arabalardan biriydi açı kapalı oluğu için gözükmeden geldi diye düşünüyorum

by_bug

Kayıtlı Üye
Montaj veya kör nokta olduğunu zannetmiyorum çünkü defalarca izledim gayet doğal tepki verdiklerini gözledim ama halen nasıl orada o arabanın bir anda bitiverdiğini anlamış değilim :)

russiand

Kayıtlı Üye
Tamamen gerçektir bmv nin önü gitti. Sanırım kameralı araçta zaten ani fren yaptıgı için bmvye vurdu garip değil cünki dünyada sadece insanlar yaşamıyor.

teknik67

Kayıtlı Üye
öndeki arabada kamera yokmuymuş bir, ikincisi karşı taraftaki arabalarda kamera yokmuymuş ,sokak kameraları yokmu ,bunlar araştırılmış mı?.bütün bunlardan sonra bu araba bütün kameralarda aynı anda ortaya çıktığı gözüküyorsa iş değişir. o zaman orda bir metafizik veya parapsikolojik bir vaka vardır .yoksa metafizik ve parapsikoloji o kadar basit konular değildir,evet gerçek tir ama bu kadar basit olmamalı.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Belkide o doctor who dur :D siyah arabayla gezdiğini düşünüyorum bazen

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Öndeki arabadaki kamera görüntüsü zaten olayı çözer fakat;

1- Sağ taraftaki kırmızı arabayla kameranın olduğu araba birbirine paralel bir şekilde dönüyor yani araba kör noktadan geliyorsa önce kırmızı arabanın önünden gecmeli ki ben kırmızı arabada bir tepki göremedim. ( tabi arada biraz mesafe var o yüzden bu tam bir delil sayılmaz)

2- Arabanın karsıdan gelip U dönüşü alma ihtimali yok trafik akışına ters.

3- Tramvayın solundan gelme ihtimali zayıf çünkü kamera acısı yetrince o noktayı görüyor.

Bu maddeler böyle devam eder gider ama benim ilgimi çeken nokta farkli;

BMW sürücüsünden ne önden çarptığında ne de arkadan carpıldığında hiçbir tepki yok, arkadaki bayan sürücü kazayı yapar yapmaz arabadan iniyor ama öndeki şöför çok büyük bir şok yaşamış bence. Bu kadar basit bir kazada böyle büyük bir şok yaşanabilir mi oda tartışılır.

clubberxx

Kayıtlı Üye
Diğer araba bugda kalarak gözükmemiş kamerada. Dikkatli şekilde izlerseniz olayı çözersiniz. Abartılacak bir şey yok. Herkese keyifli ve huzurlu günler.

4

43887

öndeki arabada kamera yokmuymuş bir, ikincisi karşı taraftaki arabalarda kamera yokmuymuş ,sokak kameraları yokmu ,bunlar araştırılmış mı?.bütün bunlardan sonra bu araba bütün kameralarda aynı anda ortaya çıktığı gözüküyorsa iş değişir. o zaman orda bir metafizik veya parapsikolojik bir vaka vardır .yoksa metafizik ve parapsikoloji o kadar basit konular değildir,evet gerçek tir ama bu kadar basit olmamalı.
teknik67 arkadaşın söylediklerine katılıyorum.devir teknoloji devri herşey olabilir neler izliyoruz, görüyoruz herşeyi parapsikoloji içerisine almamak lazım...

Ori

Kayıtlı Üye
Ben hayalperest biriyimdir. Fakat böyle videolar tamamen prim amaçlı yapılır. Böylesine bir durumda devlet panik olmaması için saklayabilir anlarım ama bu video sahtedir. Bunlar benim görüşüm tabi ama böylesine gerçekci bir montaj az rastlanır cinsten. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ben de Ori gibi hayalperest biriyim. Bu tür olaylara hemen inanmak isterim. Ama bu videonun ve olayın sahte olduğu belli. Tamam tepkileri doğal olabilir ama filmlerde de doğal tepkiler mevcut. :)

lucid dream

Kayıtlı Üye
evet gerçek olması mümkün çünkü başka bir haberde de hayalet gibi bir şey adamımı kadınımı tam hatırlamıyorum işte arkadan tren raylarına itiyor diğer vatandaşlar çıkartıyor onu o haberi hatırlayanlarınız vardır.

melekulmevt

Kayıtlı Üye
Yine Rusyada,montaj olmadığı ispat edilmiş,motorsikleti kurtaran adam videosu vardı,ayrıca Texas eyaletinde bulunan tepelerdeki açıklanamayan ışık cisimleriyle ilgisi olabileceğini düşünüyorum.Bu cisimleri birçok bilim adamı araştırmış fakat ne olduğunu bulamamışlar sıklıkla görünen cisimler ile ilgili birçok teori var.Araştırmanızı öneririm.

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
birden bire görünen motorsiklet videosunda olduğu gibi bu da bir filmin ya da firmanın tanıtım filmi olabilir.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bende ori ve tai gibi hayalperest biriyim.Montaj bu.