astral seyahatte yasadigim sorunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Cikisi yasadiktan sonra disari ciktim fakat istemsiz bazi durumlar oldu 1. Si soyle kendim istemsiz olarak baska yerlere savrulmaya basladim, nedeni nedir
2. Si ben asfalt bir yolda kendimi buldum orada dolasiyordum, bir kac kisi ordan geciyordu, 55-60 li yaslarda oldugunu sandigim adam bana kendisi yururken , herkes gitti sen niye burdasin dedi, bu normalmidir,manasi nedir?
3. su titremeler beni baya zorladi hatirladikca titriyorum,bu titremelerin yanlis etkisi olurmu
4. su etraf cok renkliydi ve ben bir yerlere dokunmaya calistim elimi uzattim orada dokunmak istedim cok zorladim oraya mudahale etmek, oraya gecmek istedim yani orada olmak istedim ama basaramadim bu mumkunmu? Cevaplar icin tesekkurler....

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astral deneyim değil zihin yolculuğu yapmışsınız. Astral Seyehat Dünya üzerinde yapılmaz, Tamamen kontrollü ve şuurlu bir eylemdir.

Zihin yolcuğu ise, yarı kontrol ve şuurludur, bilinçaltında , niyetten, duygulardan etkilenir. Zihin sembollerle işler, bu semboller evrensel değil kişiseldir. O yüzden deneyimlerinizin nasıl bir manası olduğu sizden başkası çözemez. Zihinsel yolculuğu başladığınızın en basit kanıtı titremektir. Bu yüzden titriyorsunuz çünkü fiziki bedeniniz ve eterik bedeniniz devrede, Astral seyahatte, astral beden çıkış yapar, Bu sırada fizik beden etkilenmez.

Astral seyahat ya da zihin seyahatinde müdahale edemezsiniz.

67890

Banlı Kullanıcı
sevgili urum arkadaşın zihin seyati yaptığını düşünmüyorum.
nereden biliyorsun diye spracak olursan bu sıkça yaptığım bir şeydi bir zamanlar
son zamanlardada ara ara yaparım
yalnız şu var bütün sprütüel çalışmaların şöyle bir faydası vardır
ister şifa çalışması yapın ister meditasyon imgeleme yoğun bir şekilde yapılırsa
astral seyahat yapma ihtimali yükselir.
a.s. yapmasanız bile lücid ortamı kolaylaştırır bu çalışmalar

zihin seyahatinde tamamen uyanıksınızdır ve çınlama vs olmaz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astral seyahate tamamen uyanık olarak yapılır. Hatta tam uyanıklık halidir, farkındalık seviyesi çok yüksektir. Kişi zaten çınlama olduğundan bahsetmemiş, hoş olsa bile çınlama keskin bir belirti değildir. Astral çıkış sırasında olada bilir olmaya da bilir, zihin seyahatinde, çınlama da olabilir olmaya da bilir, göz kararması, tansiyon düşmesine benzer belirtiler, baş dönmesi gibi bir çok durum her iki durum dada yaşanabilir dediğim gibi bunlar önemli keskin ayrımlar değil. En büyük fark ve temel fark astral alem bu fiziki dünya ile alakalı değilidir, astral beden fizik bedenden bağımsızdır. zihin seyahati fiziki dünya üzerinde olur ve fizik beden ile alakalıdır. Üyenin de deneyimden yaşadığı olayı astral yolculuk olmadığını anlıyoruz. Bu nedenle de zihinsel süreç içerisinde gördüğü ve duyduğu her şey olabilir, şu anı görmüş olabilir, alternatif bir zamanı deneyimlemiş olabilir, kendi bilinçaltındaki sembol çağrışımları olabilir.

67890

Banlı Kullanıcı
zihin seyahati tamamen uyanıksınız derken şunuda kastetmiştim astral beden ve fiziki beden ayrışmamıştır.
her ikiside aynı bedendedirdir.zamanla yürürken veya herhangi bir iş güçteykende yapabilirsiniz.
z.s. de bir çeşit a. s. tir.
hatta daha kapsamlıdır herşey bütün evren içinizde olduğu zaman duru görünüzde varsa bazı bölgeleri
görebiliyorsanız rahatlıkla girip dolaşabilir telapatik görüşmeler yapabilirsiniz.

şu aniçinde yaşadığımız evrende astral bölgedir.
diyelimki başka bir evrenden alemden boyuttan hernasıl adlandırılıyorsa
oralardan astral kanalıyla gelenleri düşünecek olursak onlar içinde bizim bölgemiz öyledir

bazen yanlarında evlerinde bir varlık hissettiğini söyleyen arkadaşlar var.
bunlar sadece dünya içinde yaşayan ruhani varlıklar değil.
rüya yoluyla gelenlerde olabiliyor.
yani herşeyi cin peri gibi varlıklara yormamak lazım.
sonuçta yaratılşmış bir çok alem var

arkadaş a.s. yaptığından emin sanırım
bunuda astrali bilinçli olarak yapan arkadaşlar cevaplasın

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Bund an 1-2 ay once cinlamali big cikis yasamistim korktum ve geri cekildim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...