Sürekli Aşık Olasım Geliyor Çok Bunaldım .!

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 15237

Selamunaleykum . 19yaşındayım erkeğim kızlarla sevgiyle aşkla meşkle pek aram yoktur . Çevremde aşkla meşkle uğraşmayan bir kişi olarak tanır beni ancak bir kız sevdim ama gerçekten sevdim bu kızla sonra ayrıldık çünkü bana çok saçma geldi bu yaşta aşk meşk felan benim için aşk okul - askerlik - meslekten sonra 4.sırada yer alır . Ancak bu olaydan sonra gördüğüm kıza aşık olasım geliyor hayalperest şekilde yaşıyorum . Bu durumdan nasıl kurtulabilirim ?
Ayrıca ayrıldığım kızda ayrıldığımız için bana hak verdi . Bu yaşta aşk ikimiz içinde uygunsuzdu !

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Bence aşık olma durumunu kotu birşey gibi algılamayın. Bu durumdan kurtulmaya da çalışmanıza gerek yok. Aksine evrendeki en güzel duygulardan birisi ve aşkın sahibi Allah yani dilediğinin kalbine koyar. Sizin yapmanız gereken de o kalbinize verilen aşkı referans alarak Allaha ulaşmaya çalışmak olmalı.

takıntılı düşüncelerle uğraştığınızı düşünüyorsanız da vakit kaybetmeden piskologla konuşun

prensess

Kayıtlı Üye
Eger ask senin icin 4.sirays geliyorsa emin ol ki sen o kizi sevmemissin insan sevdigini nasil terk eder nasil vazgecerki bu saydiklarin benim nazarimda sevgiliyi ter etmek icin sebeb deyil bunu da yaptigina gore sevgi deyil.

vesselam

La-edri

Kayıtlı Üye
Ask pilan proje gözeten bir olgu degilki...Geldimi de felegini sasirirsin :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Daha bi on yaşınız falan var aşık olmak için.Aceleye ne gerek var ki.:)

a.Queen

Kayıtlı Üye
Bende aynı senin gibiydim 18 yaşındayım hiç bir şekilde inanmazdım aşka felan sonra bir çocuk peşimden koşmaya başladı uzun süre koştu ben hiç yüz vermedim sonunda bıraktı beni bu sefer ben hiç yapmadığım şeyler yaptım aşık oldum diye düşündüm onun peşimden koştum ama bana göre bunların nedeni şimdiye kadar doğru düzgün bir ilişki yaşamamamız şimdi bende eskiden hayal kurmadığım halde hayal kurar oldum çok duygusal oldum ama nedeni tecrübesizlik ve ne yapılacağını bilememezlik umarım bir an önce geçer bu hallerim :)

Ü

Üye silindi 15237

Bu hayatta aşktan daha önemli şeylerde var .. Eğer Rabbim onu alnımıza yazdıysa fizanda dahi olsak yine birbirimizi buluruz .

a.Queen

Kayıtlı Üye
Aynen öyle o yüzden en iyisi önünüze bakıp hayata devam etmek.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
İllüzyon nasıl göz yanılmasıysa aşk ta gönül yanılmasıdır.Aşk gelene kadar böyle düşünürsün ama aşk gelince herşey hiç olur.Şahsen kendimden diyorum...

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Aşk değilde sanırım çok çabuk hoşlanıyorsun :) Çünkü aşkı o kadar hafife almamak gerek. Yeri geldiğinde en büyük mutluluk yeri geldiğinde en kötü intihar şeklidir. :)

Gwendoline

Kayıtlı Üye
o aşk değil bence de neyse =)) günah hem boşver o yaşta :D

codzombi

Kayıtlı Üye
Duygularını bastırmanın nelere yol açacağını bir düşün derim osmanlı torunu...

teknik67

Kayıtlı Üye
insanın sürekli aşık olası gelmesi?genelde uzaktan uzaktan hazin hazin bakılır,bir şeyde söylenemez.dünyanın en zor zenaatidir,kolay gelsin kardeşim.

acid

Kayıtlı Üye
Aşık olası gelmek? İlginç bir cümle ama aşkın tanımı bile yok aslında. Binlerce yıldır belki de daha fazla üzerine yazılar yazılmış. Benim gelmiyordu aşık olasım. Bana öyle bir tokat geldi ki o kadar şeyden sonra. Sen kimsin de konuşuyorsun böyle dediler. Sonrası ise malum. Yaşadığın duyguya isim bile koyamıyorsun. Hatta resimleri bile gösteremiyorsun kimseye. Benim eleştirim kendime bu arada yanlış anlaşılmak istemem. Hayatı akışına bırak yaşanması gerkeen yaşanır zaten. Ama öncelik diye bir şey olmuyor gerçekler kapını çalınca.

Mrendy

Kayıtlı Üye
Depresyonda olabilirsin,belki çözümü sürekli birilerinden hoşlanmakta;aşık olmakta yahut farklı birileriyle birlikte olmakta arıyorsun gibime geldi.Tabi bunda etkin olan bilinçaltın.

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
Zaten bu yasta duydugun sey ask degıl sadece hoslantı begenı ve hayranlıktır :willy_nilly:

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Siir felanda yaziyorsun galiba. Bence sen once iyice askini kagida dok yaz yaz uzun uzun gonlunu dok, seni seviyorum, iste seni unutamadim felande ardindan kagidi okunamyacak kadar yirt ve sinirli bir sekilde ben bu kadarugrastim senin icin siir yazdim felan de. Ardindan defol git hayatimdan, biktim senden de ve dua et Allahım bana aşkı unuttur diye. Senin kurtulman icin iyice nefret ettigin bir yanini hep hatirla.Kaynak olarak yasadigimdan biliyorum , uydurmuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...