Ben Bir vampirmiyim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okhanil

Kayıtlı Üye
3 yasımı cok ıyı hatırlıyorum ve sonrasını dogarken 2 tane dişle ve sacla doğmusum kan sozcugunden bile etkileniyorum cevrede ortamlarda herkez tarafından kabul gorunup sevılırım sokaklambalarının onunden gecerken kendiliğinden lamba soner suan 2 tane vampir dişim var 28 yasındayım ama 18 gibi görünüyorum ve kucuklugumden berı hıc yasamadıgım bır dogum anı aklımda var ve ınternet ortamı gelişeli baktıgımda o cocuklugumdan berı hıc gormedıgım dogum anı aynı sekılde yapıldıgını gordum ve 6. hissim gayet iyidir arkadaşlarım hep fal bakmamı soyler ve genelde dogru tahmın ederım sizce ben neyim merak ettiğimden soruyorum

Bu başlığı kapanacagını bile bile açtım bu konuda gercekten birsey bilmiyorum bilgilenmek istiyorum ne olur doğru şeyler paylaşalım bilgi vermiyecek kimse bosuna kirletmesin

donzula

Kayıtlı Üye
Doğumda böyle bir şey olması ve 3 yaşından sonrasını hatırlamanız gayet normal. Kan kelimesinin sizi etkilemesi de bir tür fobi olabilir. 2 Tane vampir dişim var demişsiniz bunun da köpek dişleri olarak bahsettiğimiz dişler olduğunu düşünüyorum kimi insanlarda uzun kısa olarak farklılıklar gösterebilir. Bu yüzden sıkıntı çekmenizi gerektiricek bir durum yok en az benim kadar insansınız. Sevgiyle kalın :)

Keira

Moderator
Doğarken saçlı ve dişli doğmanız görülebilen bir durum. Yaşınıza göre genç göstermeniz de gayet doğal. Dünyada birçok insan yaşından çok daha genç gösteriyor. Altıncı hissinizin ve saydığınız diğer özelliklerde görülebilen durumlar. Kanla ilgili probleminiz de Sayın Donzula'nın söylediği gibi bir fobi olabilir. Saydığınız özellikler vampirlik özellikleri olsaydı Dünya nüfusunun hemen hemen yarısının vampir olması lazımdı.

okhanil

Kayıtlı Üye
merak ettımde de enerjısıyle ısıklar sonen ve sacve dısle dogan kac kısı tanıyorsunuz cevrenızde hemde 2 dişle

@Y$e

Kayıtlı Üye
merak ettımde de enerjısıyle ısıklar sonen ve sacve dısle dogan kac kısı tanıyorsunuz cevrenızde hemde 2 dişle

Farkındaysanız kimse ben öyle birini tanıyorum demiyor sadece böyle durumların vuku bulduğunu bildiklerini söylüyor. Düşük ihtimalle de olsa bazı bebeklerin anne karnında gelişimleri normal bireylerden farklı olabilir. Size bir doktorun açıklamasını yazıyorum. [Manisa'da da benzer bir durumu bir aile yaşamış. Annenin hamileliği ve doğumu sağlıklı olmasına rağmen kızlarının dişleri varmış. Bu durum aileyi korkutmuş ve bu duruma doktor açıklık getirmiş.] Başhekim Dr. Selahattin Emre bebeğin dişleriyle dünyaya gelmesinin nadir rastlanan, normal bir durum olduğuna dikkat çekerek:"Natal dişler diye bilinen dişler doğumdan sonra ilk altı ay içerisinde düşer ya da doktor müdahalesi ile alınır. Düşen dişin yerine yenisi çıkar." dedi.

Işıkların sönmesi konusuna gelince buna bir şey diyemeyeceğim. Ben psişik olaylarla daha önceden uğraşmış birisi değilim ama bu durumun sizin vampirlik diye tabir ettiğiniz durumla alakası olduğunu düşünmüyorum. Bu olsa olsa psişik bir durumdur. Enerji seviyenizle alakalıdır. Ayrıca ben vampir gibi doğanın yapısına ters bir varlığın bulunduğuna da inanmıyorum. Tabiki inanana da saygı duyarım bu benim kendi kanaatim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...