gölge seyahati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beerzebub

Kayıtlı Üye
arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilmiyordum o nedenle yanlış yere açtıysam özür dilerim sorum ise şu dün bir arkadaşım gölge yolculuğu diye bir şeyden bahsetti bu gölge yolculuğunu duyan yada bileniniz varsa açıklayabilir mi ?

AğLan

Kayıtlı Üye
gölge seyahati diye bişey duymadımda onun yerine karanlık bi odada gölgenle oynarsan haraketler fln başka şeyler görüyomuşsun halisinasyonlar başlıyormuş görmeye ama tehlikeli bişey vede insanın gölgesiyle oynaması günah demişti bana büyüklerimiz doğrumu bilmiyorum çoçukken öyle söylüyolardı

biard

Kayıtlı Üye
percy jackson ve olimposlular ve olimpos kahramanları serilerinde Nico Di Angelo yani hades in oğlu gölge yolculuğu yapıyordu, kendisinin hayranıyımdır. :D Onun dışında gerçekte böyle bir şey mümkün mü bilmiyorum ama çok ilgi çekici gerçekten. :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Gölge yolculuğu,seyahati bir şey yoktur. :)
Arkadaşınız Astral seyahati kastetmiş olabilir. :)

67890

Banlı Kullanıcı
percy jackson ve olimposlular ve olimpos kahramanları serilerinde Nico Di Angelo yani hades in oğlu gölge yolculuğu yapıyordu, kendisinin hayranıyımdır. :D Onun dışında gerçekte böyle bir şey mümkün mü bilmiyorum ama çok ilgi çekici gerçekten. :D
ne olduğunu biliyor olmalısın.o zaman bizlere biraz bilgi verebilirsin.ben şahsım adıma böyle bir şey duymadım.
bahsettiğiniz şey zihin seyatimidir.

biard

Kayıtlı Üye
Ben sadece okuduğum fantastik kitaptaki bir olaydan bahsettim. Çocuk hadesin oğlu olduğu için ölümle ilgili gü.leri kullanabiliyordu. Aynı zamanda cehennem tazıları da yeraltı varlıkları oldukları için gölge yolculuğu yapabiliyorlardı. Gerçekte böyle bir şeyin olduğunu zannetmiyorum. Gölge yolculuğu deyince aklıma geldi bu kitap.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...