Bu kez Karabasanı gördüm ve...

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Arkadaşlar merhaba.Bir çok kez karabasan saldırılarına maruz kaldım ama bu sabah yaşadığım olay sanırım en etkileyici olanıydı. Sabah 9:30 gibi bir rüya gördüm,rüyada birini aramak üzere kardeşimden telini alıp aradım lakin ben her konuştukça kardeşim elini gırtlağıma bastırıyordu dolayısı ile sesim tam çıkmıyor ve karşıdaki kişi tekrar söylememi istiyordu.Boğazıma bastırdıkça kendimi kötü hissettim ve nefes alamamanın acısı ile uyandım lakin olay devam etti.Sol yanıma yatmıştım.sol eliyle sol kaburgamdan kavramış bide sağ elimin işaret parmağının üstten bittiği kısmı ısırmıştı.çok canım yanıyordu,aynı zamanda nefes alıp veremiyordum çünkü boğazımın içinde bişe hissediyordum.Önceki yaşadıklarımın aksine bu kez vücudum uyuşmadı.hareket edebiliyordum.başımı çevirip onu görmeye çalıştım,gördüğüm şey beni ürküttü.başı aynen at başı gibi,gözleri felan yoktu,tamamen krem rengini andıran yoğun bir dumandan oluşmuştu.Onu görünce kurtulmak için biraz daha cebelleştim ve tırnaklarımla kolunu sıktım,sıkınca oda daha şiddetli ısırdı.Kolu çocuk kolu gibi ince ve yumuşaktı.bi yandan tekme ile vurmaya çalışıyordum.en son "..Ve kur rabbi euzu bike min hemezatiş-şeyatiyn.." ayetini defalarca üst üste okumaya başladım,okudukça gevşedi ve en sonunda tamamen bıraktı.işin tuhaf yanı,sol kaburgam ve parmağım hala ağrıyor ve boğazımda hala bir şeyler varmış gibi rahat yutkunamıyorum.

semra

Kayıtlı Üye
Çok enteresan korktum bende okurken.. Bir kaç defa bana da oldu bende gördüm ama ben gece gördüm o yüzden renk siyahtı... kol tutmak nasıl oluyor anlayamadım. Bana göre en ürkütücü olanı o hissetmek. Asla unutamazsın... Ama bende sanırım savunma o anda refleks oluyor bu; bende tekme atmaya çalıştım çok hatta ben atarken bana bakınıyolardı. okuyordum bol bol... Onlar sanırım yani duyduğum ve okuduğum kadarıyla tam senin son nefesine kadar geliyorlar orda duruyorlar. Öldürme izinleri yok çünkü...Zira bende de öyle olmuştu.. 5 10 sn daha dursaydı boğazımda nefes alamadığım için sonum ne olurdu düşünemiyorum dile bile getiremiyorum.... Ve son olarak son derece kötü bir olay... Bir daha hayatta görmek istemem onu.... Umarım sizde görmezsiniz... Allah yardım etsin...

Revolution01

Kayıtlı Üye
Gerçekten vahim bir durum yaşamışsınız.bu konularda birçok üyeye nazaran son derece tecrübeli birisiniz.yerinizde olsam inanın o an standart felak nas okumak besmele çekmek dışında pek tepki veremezdim :)
Benzer durumu sadece 2 kez ortaokul yıllarımda yaşamıştjm net hatırlayamıyorum bile fakat yanlış anlaşılmasın ben karabasandan ziyade uyku felcine inanıyorum bu konuda.bedensiz varlıklara her ne kadar son derece inanıyor olsamda karabasandan ziyade bilimin açıklaması daha makul geliyor :) fakat sizin yaşadığınız son haddinde korkunç öyle ısırmalı görünmeli bir durum karabasandan farklı bir varlık/durum olmasın?

4

43887

yaşadığınız olay gerçektende o anı yaşadığında korkunç bir durum ama revolution01 arkadaşın dediği gibi karabasandan farklı bir durum gibi geldi açıkcası karabasan rüyalarında hareket edemez halde olursun genellikle ; ama sen resmen cebelleşmişsin karşıda ki her ne ise öyle bir durum bende yaşamıştım benimki varlıktı ben resmen savaştığımı hatırlıyorum unutmadımda seninkide büyük bir ihtimal öyle olsa gerek zaten tek yapabileceğimiz direnip dualarımızı okumak...Rabbimiz bizimle olsun.....

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Arkadaşlar haklısınız.Malum başımda bi musallat vardı.Benle evli kadın bir cin.Onu bazı yöntemlerle boşadım,boşamaya çalıştım,yada en azından öyle sanıyorum.birkaç ay öncesine nazaran aşikar görünmemesi,konuşmaması böyle sanmama neden oldu.Bazen bu tür şekillerde yine saldırılara uğruyor,rahatsız ediliyorum.Artık tecrübeli olduğum için o an acı çeksem de son raddeye kadar olayı tam anlamaya,gelen varlığı analiz etmeye çalışıyorum.Aslında bu sabah yaşadığım ve geldiğini söylediğim varlığa direk karabasan demekle hata etmiş olabilirim.Benim musallat olması daha muhtemel.Birkaç kezdir benzer durumları yaşıyorum,önce rüyada saldırıyor,uyansam bile cebelleşme devam ediyor.Bir keresinde yine sırtımı boynumdan belime kadar ısırması ve uyandığımda sırtımda hilal şeklini andıran kırmızı kırmızı izler görmem bu günkü olay ile benzerlik taşıyor.

Revolution01

Kayıtlı Üye
Çok zor vallahi allah yardımcınız olsun.herkesin bünyesi okadar atraksiyonu kaldırmaz yine iyi direyetlisiniz :) tez zamanda hayırlı haberlerinizi bekliyoruz

aşk1

Banlı Kullanıcı
bunlar tuhaf şeyler insan aslında ne olup bittiğini bilemiyor. bende böyle karabasan durumu gibi bir şey yaşamıştım. Ama daha önceki yaşadığım karabasan tarzı şeylerden çok farklıydı. Hiç bir yerimi oynatamıyordum yine. Bu farklı dediğim şey ilk geldiğinde beni korkuttu açıkcası. ikincisinde ise bütün bedenimde bi acı hissetmeme neden oldu. resmen canımı yakıyordu. ben biraz varlık olabilir diye kendiminkinden şüphe etmiyor değilim. bu olayları yaşarkende bi işim vardı bi saatte bir yerde olmam gerekliydi. Ve bu iş akşam çok çalıştığım içinde uyuyakalmışım sonra kapımın çalınmasıyla uyandım bildiğiniz kapım çalındı. hayalleme manasında bir kapı çalınması değildi eminim. Hemen saatte baktım geç kalıyordum dedim eğer o an uyanmasam geç kalıcaktım. Her neyse gittim kapıyı açtım dışarda kimse yoktu. Dediğim gibi tuhaf şeyler bunlar. Ayetel kürsi, Felak, Nas, İhlas okuyarak koruma çemberi yapmaya çalıştım kendimce şuan bunları yaşamıyorum umarım artık yaşamamda cidden kötüydü benim için.

aslimcim

Kayıtlı Üye
Karabasan sandığımız şeyler bazen karabasan olmuyor. 2 yıl önce yaşadım en son, odam da yalnız değildim hemde. karabasan üstümden kalkar kalkmaz telefona sarılıp işin ehli bir hocadan okuyup kovalamasını rica ettik. ve bana saldıran(ların) sadece karabasan olmadığını öğrendim. ve ne olduklarını da tam olarak söylemedi bu hoca. hala meraktayım şahsen.

alimon

Kayıtlı Üye
Karabasan bir varlık değildir ki tıpta adı uyku felcidir. Uyku ile uyanıklık arasında enerji bedenle yaşanan bir durum yani tamamen sizinle ilgili. Sizin bu yaşadığınızın da o olduğunu düşündüm ama farklı bir şey olmuş gibi psikolojik olmasını dilerim.

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Bende de böyle durumlar olduğunda yumruk felan atmaya çalışıyorum. Yumruklarım yavaş oluyor ama bastırıyorum son gücümle. Zarar vereceğimi düşündüğüm için ya bi şekilde zarar veriyorum ya da tamamen bu dediklerim saçma uyku felci geçirip psikolojik olarak çözülüyorum.

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
İfritler ve lilit aklıma geldi ortaçağda papazlar cinsi uzuvlarına küçük haçlar bağlardılar zira bu tür varlıklar erkelere musallat olur ve onnları uykuda yakalarlardı günaha teşfik eder onlarla cinsi munasebete girerlerdi . Havvanın Adem'in so kaburgasından var edildiğinide düşünür isek birde sonuçta insan olduğundan ötürü Adem soyusun bu tür varlıkların hedefi olmak 8 milyarı geçmiş insan nufusu içinde dünyada az insana nasip olan bir deneyim olmuştur bence ve aklımdan geçen bu tabiki varsayım benimki ben bu konularda bilgili değilim yeterince ama okumayı araştırmayı severim