Gördüğüm Şey Ne Olabilir?

umut3431

Banlı Kullanıcı
Dün ormanda birşey gördüm siyah birşey arkası dönük ilerlemeye başladım ona doğru ve birden ilerlemeye başladı 2saniye içinde yok oldu yuvarlak daire gibi birşey oldu ilerlerken siyah birşey birden yok oldu bu ne olabilir?

umut3431

Banlı Kullanıcı
Tam ne olduğunu göremedim siyah birşeydi kısa boylu 1metre fln insan gibiydi ama simsiyah birşeydi sonra birden ilerlemeye başladı yuvarlar daire gibi birşey açıldı gibi 2saniye hıp hızlı bir şekilde yok oldu :S sonra ordan hızla uzaklaştım

AğLan

Kayıtlı Üye
cesaretiniz gerçekten çok arkasından gidiyonuz bravo herşey olabilir ne olca konusunda en ilim irfn sahibi olan adam sizin anlatığınıza göre bieşy diemez ne olduğuna dair hayal gücünüzde olabilir gerçekte olabilir varlıkta olabilir 18bin alem va sonuçta herşey olabilir

umut3431

Banlı Kullanıcı
arkasından gitmedim yaklaşmak istedim ve bırden yok oldu

andrah

Kayıtlı Üye
Kediyi merak oldurur diye bosuna demiyolar valla benim gibi kedi tabiyatli bi insan bile gordugu siyah seylerin pesinden gidebiliyo :D Dalga gecmek icin soylemiyorum ama benzeri bi durumu bende yasadim siyah sey aramizda daha on metre varken cok hizli bi sekilde uzaklasti demem o ki takma kafana arkadasim dunya garip bi yer