Enerjiyi Yönlendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır meditasyon yapıyorum. Artık enerjiyi vücudumda o çok yoğun bir şekilde hissediyorum. Bana huzur ve rahatlık veren enerjiyi. Artık meditasyon yapmama gerek olmuyor enerjimi hissedebilmek için. Çok kolay odaklanabilirim. Ve kısa bir süre odaklanmadan sonra enerjimi hissedebiliyorum. Okuduğum bütün yazılarda ilk yapılacak şey enerjiyi yükseltmektir. Daha sonra enerjimizi yönlendirme gelir. Fakat ben enerjimi yönlendirme konusunda bir şey yapamıyorum. Yada tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Her zaman için herkesin kendi kurallarını bulması gerektiğine inanmışımdır. Mesela onlarca meditasyon tekniği okumuş olmama rağmen ben amacı anladıktan sonra, neye ulaşmam gerektiğini anladıktan sonra meditasyon yapmak için kendi tekniklerimi kullanıyorum. Bu tabiki birden olmuyor. Bütün okuduğum yazılarda ki teknikleri birleştirip bir süre onlara devam ediyorum. Ama bir süre sonra kendim için en kolay olanını daha önce okumadığım bir şekilde keşfediyorum. Ama enerjimi yönlendirme konusunda gerçekten ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Muhtemeldir ki ben yine kendi tekniklerim ile enerjimi yönlendireceğim. Ama şu an gerçekten bu konuda bir yardıma ihtiyacım var. Nasıl düşünmem gerektiği, ne yapmam gerektiği vs. konularında. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sevgiyle Kalın :)

clubberxx

Kayıtlı Üye
meditasyon teknikleriniz konusunda bilgilendirir misiniz ? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

bendekiben

Elit Üye
Herşeyin başı niyettir.Hani diyoruz ya düşüncelerimizden bile sorumluyuz diye.Enerjiyi yönlendirmek içinde en önemli şey niyetiniz siz niyet edip istedikten sonra enerji akışa geçecektir.Şöyle düşünün İslamiyette nasıl dua edilir ve olmasını istediğin şeye niyetlenirsiniz bu da aynı şey.

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Herşeyin başı niyettir.Hani diyoruz ya düşüncelerimizden bile sorumluyuz diye.Enerjiyi yönlendirmek içinde en önemli şey niyetiniz siz niyet edip istedikten sonra enerji akışa geçecektir.Şöyle düşünün İslamiyette nasıl dua edilir ve olmasını istediğin şeye niyetlenirsiniz bu da aynı şey.

Yorumunuz için teşekkürler. Her şeyin başı niyet evet kafamda şimşekler çakmaya başladı c:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...