astral seyahat yorgunlugu nail giderilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ben astral seyahat deniyorum muzik felan dinliyorum fakat cok yorgunluk yapıyor,neler yapmam lazım bunlardan kurtulmak için ,iyi aksamlar.... :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yapmanız gereken tek ve net bir şey vardır. ''MEDİTASYON'' evet meditasyon ile ilgili konular forumda mevcut. Tek yapmanız gereken 10-15 dk'nızı ayırıp araştırmak. :)

origanum

Yönetici
Psişik çalışmalar yorar, özellikle çocukluğundan beri disiplinli bir şekilde yapıp alışkın olmayanları. Sadece çok çalışma yapma ile bu duruma alışabilirsiniz ve yormamaya başlar. Daha doğrusu nefes teknikleri ile artırdığınız oksijen kapasiteniz kadar dirençli olmanızı sağlar. Enerji seviyesi arttıkça yorgunluk da eskisi kadar hissedilmez, seviyenin artması için de bol bol pratik yapılmalı.

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Çalışmada müzik kullanıyorum onun farklı bir etkisi olabilirmi, yani dinlesem mi daha etkili olur, dinlemesemmi?

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Meditasyonu biliyorum ve yapmaya çalışıyorum fakat hemen uykum geliyor, dayanamıyorum bende uykumun gelmemesi icin yapmiyorum, bazen uykumu giderdigi oluyor fakat bir yorgunluk veriyor ondan fazla denemk istemiyorum

origanum

Yönetici
Meditasyon yapmak için meditasyon müzikleri yardımcı olabilir ancak astral için gerekmemektedir. Hatta ortam yeterince sakin ve sessiz olmalı ayrıca rahatlığı bozacak dikkat dağıtıcı unsur bulunmamalıdır. Yine de herkes kendine en rahat tekniği geliştirip uygulamalıdır. Sokma akıl ile bir yere varılamadığı gibi sokma teknikle de bir yere varıldığını görmedim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Meditasyonu biliyorum ve yapmaya çalışıyorum fakat hemen uykum geliyor, dayanamıyorum bende uykumun gelmemesi icin yapmiyorum, bazen uykumu giderdigi oluyor fakat bir yorgunluk veriyor ondan fazla denemek istemiyorum

O zaman Astral seyahatte ilerleyemezsiniz daha doğrusu Parapsikoloji'nin her hangi bir alanında da ilerleyemezsiniz. Meditasyon,parapsikolojinin anahtarı gibidir.
Nasıl bir evin anahtarı olmadan içeri giremiyorsanız, Meditasyon olmadan da parapsikoloji alanının derinliklerine inemezsiniz.
Meditasyon'un faydalarını şuan tüm dünya biliyor sayılır artık.
Meditasyonda enerjiniz dengelendiği için uykunuz geliyor olabilir ama siz Meditasyon yerine o uykuya kafayı takarsanız zaten Meditasyon yapmamış olursunuz. :)

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Sayın urum 'un hipno mdt etkili oluyor du da daha devamı gelmedi anca onlardan yapabiliyordum kusura bakmayın acemilik zor, beceriksizlik iste sizin gibi ustalar oldukca bilgimiz artar yardımlarınız için teşekkur ederim önerdiginiz muzikler varsa bana pm atabilirmisiniz?

origanum

Yönetici
Sayın urum 'un hipno mdt etkili oluyor du da daha devamı gelmedi anca onlardan yapabiliyordum kusura bakmayın acemilik zor, beceriksizlik iste sizin gibi ustalar oldukca bilgimiz artar yardımlarınız için teşekkur ederim önerdiginiz muzikler varsa bana pm atabilirmisiniz?

Özelden bilgi paylaşımını teşvik etmiyoruz, herkes faydalansın diye forumda aleni görülmesi için buradan yazılması daha uygundur. Özel mesaj kutusu sadece yönetimle mesajlaşmak ve zararlı olabileceği için herkesin görmemesi gereken özel konuları görüşmek içindir. Sitede meditasyon ile ilgili konuların olduğu sayfanın linkini veriyorum. Detaylı bilgiler ve müzik örnekleri bulunmaktadır:
http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=503

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...