İstemeden bedensiz bir varlık çağırma ?

Ready2Die[TR]

Kayıtlı Üye
Arkadaslar öncelikle Merhaba benim pşişik yeteneğim var çakralarım açık çok iyi kontrol edebiliyorum ama bazen sitede dolaşırken bir konuyu okurken ister istemez varlıkların isimlerini okuyorum.Okuduğum zaman anında tüylerim ürperiyor arkamda bişi varmış hissine kapılıyorum bazende bir karartı görüyorum sizce istemedende olsa çağırabilirmiyim birde geçici değilde kalıcı veya uzun süreli korunma yolları var mı bazen rüyalarıma giriyorlar?
Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Çakralarımı çok iyi kontrol edebiliyorum ve pisişik yeteğim var bu iki kısmı tam anlayamadım. Konuyu biraz açarmısınız. Çakralarınızın açık olduğu nereden anladınız? pisişik yeteneginiz nedir? Pisişik yeteneğim var derken çakralarla ilgili durumu mu kastettiniz?

Ready2Die[TR]

Kayıtlı Üye
Çakralar konusu baya bir araştırdım okudum bende tam olarak alın çakrası var hatta 3. göz'de deniliyor alnımda oluşan birikmiş enerjiyi hissedebiliyorum ve bir tuş gibi açıp kapatabiliyorum nasıl anlatsam düşününce anında alnımda olan enerji açığa çıkıyor ve istediğim zaman yok oluyor.Benim pşişik yeteneğim ise geleceği rüyalarımda görmem galiba bunun alın çakrasıyla ilgisi var çünkü alın çakrasıda rüyaları etkileyebiliyormuş

67890

Banlı Kullanıcı
Çakralar konusu baya bir araştırdım okudum bende tam olarak alın çakrası var hatta 3. göz'de deniliyor alnımda oluşan birikmiş enerjiyi hissedebiliyorum ve bir tuş gibi açıp kapatabiliyorum nasıl anlatsam düşününce anında alnımda olan enerji açığa çıkıyor ve istediğim zaman yok oluyor.Benim pşişik yeteneğim ise geleceği rüyalarımda görmem galiba bunun alın çakrasıyla ilgisi var çünkü alın çakrasıda rüyaları etkileyebiliyormuş
çakralarının açık olup olmadığını okuduklarından anlıyamazsın.görmen lazım.
madem alın çakran aktif çakralarınıda görebilirsin

67890

Banlı Kullanıcı
sevgili ready ilk önce yerlerini öğrenmelisin.
yerlerini öğrendikten sonra çakraların olduğu yerde bir kapı veya iki taraflı bir pencere olduğunu düşün. (kolaylıkla görebileceğini hissediyorum)
eğer açıksa kapısı penceresi açık olacktır.bundan sonrada açmayı öğrenirsin:)
3.çakran kapalı.:(3.çakramızın yeri göbeğimizin olduğu yerdir orayı canlı bir sarıyla imgele varlıklardan korkunda gider .

Ready2Die[TR]

Kayıtlı Üye
Anladım bunları kolaylıkla yapabileceğimi düşünüyorum hemen denemeye başlayacağım tekrar teşekkürler :)

AğLan

Kayıtlı Üye
Ready böle olumlu düşüncelerine gerçekten sevindim böle insanların başarabilceğini inanıyorum başarıcağına inanmışsın devam et.

Ready2Die[TR]

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ağlan genelde olumlu düşünürüm aynı zamanda çevredeki kişileride olumlu düşündürmek için uğraşırım.