Herkesin yetenekleri var mıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

damlaokumus

Kayıtlı Üye
Siteye yeni üye oldum. Parapsikoloji hakkında o kadar bilgim yok aslında. Ama ben de yeteneklerimin olmasını istiyorum. Herkesin yetenekleri var mıdır? var da farkında mı değiliz? Siz bu konuda kendinizi nasıl geliştirdiniz?

asterix

Kayıtlı Üye
Yetenek dediklerin nedir ? durugörü durişiti telekinezi .. falanmı ? Bunları soruyorsan herkezin tezahür etmiş yeteneği yoktur,ama bu potansiyel herkeste vardır azimle çalışan mermeri delermiş,her şey disipline çalışmaya hatta kendini adamana bağlı,bazıları bu yeteneği doğuştan getirir,bana göre bunun nedeni önceki yaşamlarındaki çalışmalarıdır.Bir diğer konu bu yeteneklerin ne kadar değerli olduğu yada ne işimize yarayacağı ? nerede kullanacağımız ? bir nevi güç göstergesi olarakmı kullanacağız ?,dünyada günlük yaşamda işlerimizi kolaylaştırmasınımı istiyoruz ? kestirmeden bazı şeyleri elde etmekmi istiyoruz ?.Gizem duygusu ve gizemli şeylere merak salmak iyidir görünenin arkasında olan şeylere ilgi duymak iiyidir ama yukardaki sorularıda sor ne arıyorsun.? Bu tür şeylere ilgi ile başlarsn samimi isen bencil değilsen seni daha büyük evrensel sorulara çekecektir, bu dünyada niçin yaşıyorum kimim neyim nerden geldim nereye gidiyorum neler oluyor ?.

damlaokumus

Kayıtlı Üye
Evet, durugörü telekinezi falan. Nasıl çalışabilirim? Neler yapabilirim? Ne kadar sürede sonuçlanır? Önceki yaşam derken reenkarnasyondan bahsediyorsunuz galiba? sizin var mu bu tür yetenekleriniz acaba? Varsa doğuştan mı yoksa kendiniz mi geliştirdiniz? Nasıl bir yol izlediniz?

dexter

Elit Üye
Sevgili Üyemiz;

Sitemize hoşgeldiniz, sorunuzu yeni üye olmanıza bağlıyorum. Siteyi biraz incelerseniz, bu soruların direkt olarak cevabına ulaşacaksınızdır. Arama butonundan anahtar kelimeleri yazarak merak ettiklerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca incelemeniz üzerine + bir çok bilgi edineceğinize eminim.
Herkesin bir yeteneği vardır, bunu ortaya çıkarabilmek önemlidir.

İyi Forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...