Rüya aleminden nesne getirmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

67890

Banlı Kullanıcı
zaman zaman yaşadığım bir durum var.bu psişik durum hakkında herhangi bir ilgisi bilgisi olan arkadaşlardan yorum rica ediyorum.:

rüyada bilinçlendiğim zaman bulunduğum mekanda eşya falan varsa elime alıyorum bakıyorum inceliyorum.
sonra aklıma ufak bir şey varsa mesela toka düğme boncuk vs elime alıyorum
uyandığımda o tarafa beraberimde götüreyim diyorum.
tabiki olmuyor uyandığımda elime bakıyorum getirememiş oluyorum.
ama yapılabileceğini hissediyorum.
en azından yapamasamda birilerinin yapmış olabileceğini düşünüyorum.

AJA

Elit Üye
Bu mümkün değil :)

AğLan

Kayıtlı Üye
AJA katılıyorum bencede mümkün değil yaşadığınız olay banada olan bişey sık sık uyurken bilincim açık oluyor ama eşa vsayre bişey getiremiyorum getirende olcağını sanmam

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Farklı alemlerden getirilebilirde rüya aleminden getirilemez bencede

codzombi

Kayıtlı Üye
Constantine filminde getiriyordu , tabi o da bir film

67890

Banlı Kullanıcı
AJA katılıyorum bencede mümkün değil yaşadığınız olay banada olan bişey sık sık uyurken bilincim açık oluyor ama eşa vsayre bişey getiremiyorum getirende olcağını sanmam
sağol paylaştığın için demekki sende yaşamışın aynı şeyi.
peki neden olamıyacağını düşündüğünüzü sorabilirmiyim.
(gayb aleminden buraya nesne gönderilebileceğini gelinebileceğini biliyorum.
bizler yapamasakta )
burayı bizlere gerçek kılan algılayan beynimiz.
rüyadada gerçek kılan beynimiz olduğuna göre.
her iki durumdada rüya görüyoruz....

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Varlık aracılığıyla yapabileceğinizi düşünüyorum

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Komşularımızdan dinine sıkı sıkıya bağlı,sünnet üzere yaşayan sofi bir amca vardı.Bir aralar hastalandı.Hastalığı günlerce sürdü.Bir gece rüyasında ak sakallı bir muhterem kendisine bir reçete vermiş.Burda yazılı ilaçları kullanırsan iyileşirsin inşallah demiş.O amcamız uyandığında reçeteyi yastığının altında buluyor ve gerçekten iyileşmiş.Bu ve benzer olayları göz önünde bulundurarak "Gökyüzünden" arkadaşımızın kast ettiği şeyin olabileceğine inanmak istiyorum.Zira bende arasıra değerli bir şey bulursam (yükte hafif pahada ağır:) ) sıkı sıkı tutayımda uyanana kadar bir yere kaybolmasın diye düşünürüm.Uyanıncada yatakta aranırım acaba getirebildim mi diye :)

prensess

Kayıtlı Üye
Bunun olabilecegine bende inaniyorum.benim annem anlatmisti teyzem cok dindar bir insanmis ve cok sabirli bir insanmis bir gun bir ruya gormus o ruyadan uyandiktan sonra yaninda peygamberin sabir tasi bulunmus.o tas da okadar parliyormus ki okadar nurlu imis ki birde burcu burcu kokuyormus.bunu ayleden bir kisiye bahsettmis ve o tasi ona gostermis.
demis ki ona ben olursem senden istegim bu tasi da beni gomerken yanima koyyun.rabbi tealanin huzuzruna ciktiginda tasin ona gostermek icin miymis oyle birsey.ve teyze oldukten sonra da tasi da yaninda birlikte gommusler.

vesselam

67890

Banlı Kullanıcı
Varlık aracılığıyla yapabileceğinizi düşünüyorum

sevgili tnitrotoluen aslında bu konuyu açmamın sebebi bu fenomenin ne olduğunu başka insanlarından başındanda geçip geçmediği vs hakkında bilgi sahibi olmaktı.
onun haricinde varlıkları kullanmak bana biraz ters geliyor kişiliğime.
unuttum yazmayı varlık demişken bir keresindede çikolata yedim:) yine getirmek geldi aklıma orda biri vardı .
ben bunu uyandığımda o tarafa götürmek istiyorum ama öyle bir yeteneğim yok sanırım diyince oda yok anlamında başını salladı:)
ilginç bir şey daha olmuştu sıkılmazsanız sonra paylaşırım
diğer arkadaşlarda güzel şeyler paylaşmışlar onlarada teşekkür ederim.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
gerçek olaylardan alıntı yapılarak dizi haline getirilmiş ibret öykülerinin anlatıldığı bi TV programı vardı ve o programın bi bölümünde kadın rüyasında : bi adamın kendisine yazma verdiğini görüyodu ve uyandığında yatağın arkasındaki eşyaların arasında o yazmayı buluyodu.Hikayeler gerçek dediğim gibi.Üstelik eşine rastlamasak da bana mümkün gibi geliyor.Gibisi fazla hem ağzımızla söylüyoruz : " İmpossibble is NOTHİNG ! " :)

AğLan

Kayıtlı Üye
sağol paylaştığın için demekki sende yaşamışın aynı şeyi.
peki neden olamıyacağını düşündüğünüzü sorabilirmiyim.
(gayb aleminden buraya nesne gönderilebileceğini gelinebileceğini biliyorum.
bizler yapamasakta )
burayı bizlere gerçek kılan algılayan beynimiz.
rüyadada gerçek kılan beynimiz olduğuna göre.
her iki durumdada rüya görüyoruz....

kendi fikrimce düşüncem bu yönde belli bi rituellerle yüzüktür vsayre bişeyler getirenler var gerçi insana özel bişey o rüyada bilincim açılınca yakaza haline geçiyormuşum bu alemdede baya şeyler gerçek olabiliyor ruhlarla görüşme meleklerle görüşme vsayre vsayre ama benim görüşüm o yönde olmasının sebebi o alemde birisi size zarar verince uyanınca canınız acıyor ama orda gördüğünüz gibi çizilmeler veya morluklar kanamalar fln olmuyor ama uyanık haldeyken olduğunda gerçekten çizikler ve moralıklar oluyor uyanık haldeyken birden çok tuhaf şeyler oluyor neyse benim görüşüm mümkün olmadığı yönünde

67890

Banlı Kullanıcı
o alemde birisi size zarar verince uyanınca canınız acıyor ama orda gördüğünüz gibi çizilmeler veya morluklar kanamalar fln olmuyor ama uyanık haldeyken olduğunda gerçekten çizikler ve moralıklar oluyor uyanık haldeyken birden çok tuhaf şeyler oluyor neyse benim görüşüm mümkün olmadığı yönünde
elbette herkesin aynı görüşte olmasını beklyemeyiz.
yalnız alıntıladığım paylaşımınız başka bir psişe .(onuda başka bir topikte tartışabilir konuşabiliriz bilgi paylaşım açısından .)bu psişik olayla bahsettiğim konu arasında bağ kurulabilirmi bilmiyorum.
birde rütüellerle getirilebiliniyorsa ki başka bir alemden getirilme söz konusu rüyada başka bir boyut zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...