Regresyon ve Affetme

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Bugün yaşadığımız sorunun kaynağı yirmi yıl öncesinde ya da çocukluğumuzda yaşadığımız deneyimimizde yatıyor olabilir. Geçmişten getirdiğimiz korkular, acılar ve hayal kırıklıklarımızla yüzleşmediğimiz zaman şimdiki hayatımızda ilişki kurmakta zorlanıyoruz, bağımlı oluyoruz ya da öfkemizi kontrol edemeyen bireyler haline dönüyoruz...

İçinde bir duygu var, bugün seni buraya getiren duygu, seni bu çalışmayı yapmaya zorlayan, rahatsız eden duygu. Şimdi ben 1' den 10' a doğru sayarken bu duyguyu gittikçe güçlü hissetmeye başlıyorsun.
1, işte sorununu yaratan duygu****yu hissetmeye başladın.
2, bunu gittikçe güçlü hissediyorsun.
3, sanki bir barajın kapakları açıldı da bu duygu bedenine sular seller gibi dolmaya başladı.
4, işte duygu bu duygu.
5, şimdi bedeninin belli bölgesinde bunu daha güçlü hissediyor****sun.
6, duygunun şiddetinin artmasına izin veriyorsun.
7, bu duygu ile beraber bu duyguyu yara****tan geçmiş olaylarda canlanıyor.
8,güçleniyor.
9, yaşamında hissetmediğin ka****dar şiddetli hissediyorsun.
10, işte duygun bu duygu.
Bu duyguyu nerende hisse****diyorsun?
............................................................
Şimdi vucüdünda bu duyguyu hisettiğin parçana odaklanmanı istiyorum. Bu parçanın dili olsaydı sana ne anlatma isterdi. Bunu ona soraramısın?
.........................................................
Bu duyguyu hissettiğin, geçmişinde yaşadığın değişik olaylar var. Bu duygu geçmişe bir köprü oluşturuyor, geçmişte böyle hissettiğin her olay ile bağlantısı var.

"5' den 1' e doğru saymaya başladığımda, sen yaşamındaki eski bir tarihe, bu duyguyu ilk hissettiğin geçmiş bir zamana gideceksin.
Ve olayı sanki şu anda oluyormuş gibi yeniden yaşamaya ve hissetmeye başlayacaksın...
5, geçmişe doğru gidiyorsun. Bu duyguyu hala içinde taşıyan bir an bir olay, bir sahne yavaş yavaş zihninde canlanıyor.
4, gittikçe olayın içine giriyorsun, sanki şu anda yaşı****yormuş gibi hissetmeye başlıyorsun.
3, işte şimdi sahne gittikçe açılmaya ve belirginleşme başlıyor.
2, gittikçe daha net görmeye başlıyorsun.
1, şimdi oradasın... İlk izlenim."
...............................................................................
Ne hissediyorsun?
................................................................................
Oradaki kendine şunu sormanı istiyorum. Orada hatalı algıladığı şey neymiş. Bunu görsün
.....................................................................
Evet şu anda seni rahatsız eden duygunla ilgili ilk sahneye ulaştık. Ve ondaki duygularını gördün. Şimdi bu duygunla ilgili başka sahneler varmı bunu görmek için yeniden bir seyahate çıkacağız

"Dikkatini duyguna yoğunlaştır ve ben 5' den 1' e doğru sayarken sen daha ön****ceki bir zamana, aynı duyguyu hissettiğin daha önceki bir tarihe doğru gideceksin."
5, geçmişe doğru gidiyorsun. Bu duyguyu hala içinde taşıyan bir an bir olay, bir sahne yavaş yavaş zihninde canlanıyor.
4, gittikçe olayın içine giriyorsun, sanki şu anda yaşı****yormuş gibi hissetmeye başlıyorsun.
2, gittikçe daha net görmeye başlıyorsun."
1, evet şimdi oradasın... İlk izlenim neler."
Şimdi ayaklarına bakmanı istiyorum. Ayaklarında ne var?
Ayakkabın var mı, Varsa ne renk?
Harika yere bakmanı istiyorum döşemeleri hisset, döşemeleri hissetmeye başladığında yavaş yavaş bulunduğun yer netleşmeye etraftaki ayrıntıları görmeye başladın değimli?
"Gündüz mü, gece mi?"
"İçerde misin, dışarıda mı?"
"Yalnız mısın, yanında birisi var mı?"
Eğer birisi varsa, " Kiminlesin?"
Eğer yalnızsa "Ne hissediyorsun yalnız?"
Kaç yaşlarındasın?
Ne hissediyorsun, ne görüyorsun, ne duyuyorsun?
Duyguyu bedeninin neresinde hissediyorsun?
---------------------------------------
Oradaki kendine şunu sormanı istiyorum. Orada hatalı algıladığı şey neymiş. Bunu görsün
....................................................................
Evet şu anda seni rahatsız eden duygunla ilgili ilk sahneye ulaştık. Ve ondaki duygularını gördün. Şimdi bu duygunla ilgili başka sahneler varmı bunu görmek için yeniden bir seyahate çıkacağız

"Dikkatini duyguna yoğunlaştır ve ben 5' den 1' e doğru sayarken sen daha ön****ceki bir zamana, aynı duyguyu hissettiğin daha önceki bir tarihe doğru gideceksin."
2, gittikçe daha net görmeye başlıyorsun."
1, evet şimdi oradasın... İlk izlenim neler."
Şimdi ayaklarına bakmanı istiyorum. Ayaklarında ne var?
Ayakkabın var mı, Varsa ne renk?
Harika yere bakmanı istiyorum döşemeleri hisset, döşemeleri hissetmeye başladığında yavaş yavaş bulunduğun yer netleşmeye etraftaki ayrıntıları görmeye başladın değimli?
"Gündüz mü, gece mi?"
"İçerde misin, dışarıda mı?"
"Yalnız mısın, yanında birisi var mı?"
Eğer birisi varsa, " Kiminlesin?"
Eğer yalnızsa "Ne hissediyorsun yalnız?"
Kaç yaşlarındasın?
Ne hissediyorsun, ne görüyorsun, ne duyuyorsun?
Duyguyu bedeninin neresinde hissediyorsun?
-------------------------------------------
Çok güzel. Şimdi seni rahatsız eden duygunun kaynağına ulaştık.
Şimdi senden hayal gücünü kullanmanı istiyorum. Ortasında karşılıklı yerleştirilmiş iki adet sandalye bulunan beyaz duvarlı yuvarlak bir oda imgelemeni istiyorum.
Sandalyenin bir adedine kendin oturmanı diğerine ise biraz önce yapmış olduğun çalışmada izlediğin sahnelerde seni en çok etkileyen, korkutan ve üzen kişiyi oturtmanı istiyorum.

Evet, şimdi o kişin yüzüne bakarken o kişi ile ilgili seni rahatsız eden, korkutan öfkelendiren ya da kızmana nenden olan tüm duygularına odaklanmanı istiyorum. Şu anda o duyguları yoğun bir şekilde hissetmeye başladın. Duygular sular seller gibi tüm vücudunu kaplıyorken son damlada düşüp tümüyle taşırdı. Yıllarca içinde tuttuğun öfke ve kızgınlığın hepsini o kişinin üzerine boşaltmanı istiyorum. Öfkeni ve kızgınlığını yatıştıracak her türlü eylemi yapmanı istiyorum. Bunu yaparken koltuğun kenarına yada yastığa vurabilirsin.
Evet hissettiğin tüm duyguları sınırlama koymadan ifade et. İfade etki söylenmedik hiçbir şey kalmasın. İstersen şöyle başlayabilirsin.
Sana öfkeliyim, çünkü ……………..
Sana kızgınım çünkü ……………
Evet kontrol sende.
Öfken ve kızgınlığın sözcüklere dökülürken şu anda gizli bir el uzanıp kalbindeki kapağı açıyor. Kalbindeki kapak açıldığında kalbinde yıllarca birikmiş olan öfke ve kızgınlıklarına ait siyah bir duman boşalmaya başlıyor. Öfke ve kızgınlıkların sözcüklere döküldükçe siyah dumanda kalbini terke ediyor. Aynı zamanda gözlerinden yaşlar sular seller gibi akmaya başladı. Bırak aksınlar onlarda senin temizlemene yardımcı oluyorlar.. İşte böyle.
…………………………….

Şimdi senden karşındaki kişin gözlerine bakıp söylediklerin konusunda savunmasını almanı istiyorum. Ne cevap veriyor.
……………………………..
Cevap senin adına kabul edilebilir mi? Mazeretini kabul edebilir misin?
……………………………..
Değilse yeniden içinde kalan öfke ve kırgınlıklarını boşaltmaya devam et. Söyleyeceklerinin hepsini söyle. Söyle ki içindeki öfke ve kızgınlık bitsin. Kalbindeki karalık temizlensin.
…………………………….
Evet artık söylenecek bir şey kalmadı. Karşı tarafın savunmasını al. Ne diyor? Senden dilediği özrü artık kabul edebilecek misin?
……………………………
Çok güzel Tamam artık her şey söylendi ve affetmeye sıra geldi. Eğer sen eseni inciten bu insanı affetmeye karar verirsen özgür olacaksın. Tüm incinmelerinden kurtulmuş olacaksın ve seni artık eskisi gibi etkilemeyecek. Yaşamını geri alacaksın.
Affetmeden ne anlatmak istiyorum. Her şeyden önce affetmek olanları yok saymak demek değildir. Seni inciten kişiyi sevmen anlamına da gelmiyor. Unutmanda gerekmiyor. Affetmenin sağlayacağı yarar seni geçmişin yüklerinden kurtarıp özgürleştirmek. İçindeki olumsuz duyguları temizlemektir.
Bunu istersin değil mi? Kişiyi affederek kendini özgürleştirmek istersin değimli?
Çok güzel.
Ona şunları söyleyebilirsin.; Seni affediyorum. Seni Bağışlıyorum. Seni zihinsel ve manevi olarak özgürleştirip serbest bırakıyorum. Seninle yaşadığım olaylarla ilgili olarak kendi payıma düşen hata ve sorumluluklarımı sevgiyle kabul ediyorum. Senin payına düşenleri ise sana sevgiyle iade ediyorum.
Sana yaşamında iyilik, sağlık ve huzur diliyorum. Seni affediyorum seni bağışlıyorum. Seni ve kendimi özgür bırakıyorum.
Sen özgürsün. Ben özgürüm.
Kendini nasıl hissediyorsun. Çok iyi ve kendini hafiflemiş değil mi? Çok güzel şimdi o kişiye sevgiyle sarıl ve onu serbest bırak.
Evet, işte böyle yıllarca sırtında taşıdığın bir yükten kurtuldun.
Şimdi o sandalyeye seni rahatsız eden diğer kişiyi oturtmanı istiyorum. Seni en çok rahatsız eden diğer kişiyi.
Ayı şekilde o kişiye karşı öfke ve kızgınlıklarına odaklanmanı istiyorum. Ve İçindeki öfkeyi ve kızgınlığı boşaltmanı. Hissettiğin tüm duygularını sınırlama koymadan yüksek sesle ifade et. Yüzüne karşı tüm suçlamalarını söyle.
…………………………
Şimdi senden karşındaki kişin gözlerine bakıp söylediklerin konusunda savunmasını almanı istiyorum. Ne cevap veriyor.
……………………………..
Cevap senin adına kabul edilebilir mi? Mazeretini kabul edebilir misin?
……………………………..
Değilse yeniden içinde kalan öfke ve kırgınlıklarını boşaltmaya devam et. Söyleyeceklerinin hepsini söyle. Söyle ki içindeki öfke ve kızgınlık bitsin. Kalbindeki karalık temizlensin.
…………………………….
Evet artık söylenecek bir şey kalmadı. Karşı tarafın savunmasını al. Ne diyor? Senden dilediği özrü artık kabul edebilecek misin?
……………………………
Çok güzel Tamam artık her şey söylendi ve affetmeye sıra geldi. Eğer sen eseni inciten bu insanı affetmeye karar verirsen özgür olacaksın. Tüm incinmelerinden kurtulmuş olacaksın ve seni artık eskisi gibi etkilemeyecek. Yaşamını geri alacaksın.
Affetmeden ne anlatmak istiyorum. Her şeyden önce affetmek olanları yok saymak demek değildir. Seni inciten kişiyi sevmen anlamına da gelmiyor. Unutmanda gerekmiyor. Affetmenin sağlayacağı yarar seni geçmişin yüklerinden kurtarıp özgürleştirmek. İçindeki olumsuz duyguları temizlemektir.
Bunu istersin değil mi? Kişiyi affederek kendini özgürleştirmek istersin değimli?
Çok güzel.
Ona şunları söyleyebilirsin.; Seni affediyorum. Seni Bağışlıyorum. Seni zihinsel ve manevi olarak özgürleştirip serbest bırakıyorum. Seninle yaşadığım olaylarla ilgili olarak kendi payıma düşen hata ve sorumluluklarımı sevgiyle kabul ediyorum. Senin payına düşenleri ise sana sevgiyle iade ediyorum.
Sana yaşamında iyilik, sağlık ve huzur diliyorum. Seni affediyorum seni bağışlıyorum. Seni ve kendimi özgür bırakıyorum.
Sen özgürsün. Ben özgürüm. Kendini nasıl hissediyorsun. Çok iyi ve kendini hafiflemiş değil mi? Çok güzel şimdi o kişiye sevgiyle sarıl ve onu serbest bırak.
Evet, sırtındaki iki büyük yükten kurtuldun ve kendini özgürleştirdin. Harika bir duygu değil mi?
Ve şimdi senden kendin için hayatın için geleceğin için, senin için en önemli şeyi yapmanı istiyorum. Beyaz odadaki o sandelyeye kendini oturtmanı ve yıllarca kendine olan öfke ve kızgınlığını nedenleri ile kendine söylemeni istiyorum. Kendini aşağılamadan yüksek sesle ifade et.
Kendine yapmış olduğun dayatmaların farkına var ve onları bırak.
………………………………………..
Şimdi kendi savunmanı al. Söylediklerin şeyler kabul edilebilir mi? Edilmez ise hala söylemek istediğin ne varsa onları da söyle de içindeki öfke ve kızgınlığı bitir.
…………………………………
Çok güzel artık her şey söylendi ve ifade edildi. Sıra kendini affetmeye özgürleştirmeye geldi. Ona şunu söyletebilirsin. Kendimi affediyorum. Kendimi bağışlıyorum. Kendimi zihinsel ve manevi olarak serbest bırakıyorum. Yaşadığım olaylarla ilgili olarak kendi payıma düşen hata ve sorumluluklarımı sevgiyle kabul ediyor ve onları ait oldukları zamana ve mekâna sevgiyle iade ediyorum.
Kendimi olduğum gibi kabul edip seviyorum. Yaşamımda iyilik sağlık ve huzuru seçiyorum. Kendimi affedip özgürleştiriyorum. Kendimi seviyorum.
Şimdi sandalyeden kalkıp oradaki kendinle kucaklaşmanı istiyorum. Kalbinden çıkan pembe ışıkların onun kalbine girdiğini kalbini temizlediğini hayal et ve her nefes alışında o pembe ışıklar damarların vasıtasıyla tüm vücudunu kaplıyor.
Sarılma sonrasında oradaki senle birleşiyor ve sen yenilenmiş, rahatlamış ve hafiflemiş hissediyorsun.
İşte böyle
Sırtındaki büyük yüklerden kurtuldun. Ve seni bekleyen geleceğe doğru yolculuğa çıkmaya hazırsın.

Alıntı

Not: Dilerseniz bu çalışmanın Telkin mp3 olarak yükleyebilirim
Ben sevmediğim için yüklemedim

4

43887

ben bu yazılanlanların farklı versiyonunu aldığım hipnoz eğitiminde görmüştüm...gerçekten aydınlatıcı bir metin olmuş pratik çalışma olarak telkin mp3 şeklinde yollarsan sevinirim şimdiden emeğine sağlık...

67890

Banlı Kullanıcı
bende beğendim faydalı. teşekkürler.emeğine sağlık

4

43887

bu çalışmayı uygulayan var mı bilmiyorum ama ben arkadaşın verdiği telkin mp3 versiyonunu denedim ve benim için ilginç bir deneyim oldu çalışma sırasında 1-10kadar ki süreçte birden ağlamaya başladım üzerime doğru bir varlığın yaklaştığını hissettim görmedim ama gelme diye ağlamaya başladım her aşamasında gözyaşlarım sular seller gibi akmaya başladı,duyguyu nerende hissediyorsun deyince kalbimde beyaz bir ışık yansımasını hissettim ve bana bu duyguyu yaşatana bir kızgınlık öfke hissettim,geçmişteki bağlantısı ile ilgili olarak geçmişe doğru gittim 5ten 1'e doğru her aşamasını uyguluyordum ve her aşamasında vücudum titremeye başladı ben geçmişe gittikçe artık vücudumu kontrol edemiyordum sanki uzandığım yerde deprem oluyordu durduramıyordum kendimi heryerim titriyordu çok soğuktu ilk izlenimi mi sorduğunda bulunduğum ortamın çok karanlık olduğunu ve çok soğuk olduğunu gördüm öyle böyle bir üşüme yaşamamıştım hayatımda ayaklarıma bakıp nerde olduğumu gözlemle dediğinde ayaklarımın çıplak ve tırnaklarımın uzamış olduğunu gördüm tekrar geçmişe gittiğimizde titremelerim dahada arttı uzandığım yerde deprem yaratır hissindeydi soğuk çok soğuk diyordum karanlık ve kimse yoktu yanlızdım ama bu sefer yönlendiricini sorularıyla, kollarımı ve ellerimi havaya doğru uzattığımı ;kollarım beyaz ışık saçıyor elimdede beyaz bir ışık topu vardı rahatlamıştım ve nedenini sorduğunda da kocaman kalın bir kitap gördüm üstü kaplama bir kitap bunları yaşarken bastığım zemin halen buz gibiydi soğuk bir taşa basıyordum yaşadığım olayı kısa olarak özet geçtim özellikle benim için önemli olanlarını yazdım çalışmanın ortasında kapı açıldı ve çalışmam mecburi olarak kesildi ama sonuna kadar gidemediğimden midir nedendir bilinmez bir gün boyunca titredim havanın sıcak olmasına rağmen,benim için hem ilginçti hemde güzel bir deneyimdi, bitirememenin burukluğuda kalmıştı içimde,ama kafama takılan bu affetme regresyonunda ben nerelerdeydim nereye yolculuk yaptım...
sevgiler...

67890

Banlı Kullanıcı
kitap neydi acaba.akaşik kayıtlara girmiş olabilirmisin.nefertiti rüyalar aracılığıyle böyle bir bölgeye gittinmi.oraya gidebilenler kayıtların tutulduğu kitapları alıp bazı karma düzeltmeleri yapabiliyorlar.geçmişte bende yapmıştım bunu gerçi yaptığım duru görü imajinasyon karışımı bir şeydi.yinede işe yaradığı oluyordu beyin olarak çok yoruluyosun.birde özgür irade ihlali yaptığın zaman sana geri dönüyor.ama rüyalarımda hiç gitmedim.rüyada astral boyutta giden arkadaşlar vardı.
sende belki gitmişindir.kütüphane gibi bir yer ve görevliler eşlik eder.

4

43887

sevgili gökyüzünden kitabı rengini kalınlığını gördüm farklı bir kitaptı kenarları altın sarısı rengi altın kaplama işlemeli ,o an regresyon çalışmasında olduğum ve yaşadıklarımın nedenini sorduğu için gördüm kitabı ,rüyalarımda öyle bir durumla karşılaşmadım hatırlamıyorum açıkcası...ama çalışmalarıma devam edeceğim anlattığın konular hakkında...
sevgiler

67890

Banlı Kullanıcı
valla bana akaşiklerdeki kayıdtlarınıı görmüşsün gibi geldi.inşallah gidersin oraya.
not.edgar cayce de akaşik kayıtlardan bahsediyor.
sevgiler

4

43887

valla bana akaşiklerdeki kayıdtlarınıı görmüşsün gibi geldi.inşallah gidersin oraya.
not.edgar cayce de akaşik kayıtlardan bahsediyor.
sevgiler
bende de bir kitap bulunuyor akaşik kayıtlarla ilgili ama okudum dersem yalan olur.. ama senin dediğin edgar cayce de incelerim ..sevgiler

kohen

Kayıtlı Üye
Yeni gordum ve okudum. Gercekten agladim ve cok rahatladim , cocukken yasadigim ve bugune farkinda olmadan tasidigim sorunlarimi
sizin bu yazinizi okuduktan sonra fark ettim. Umarim kendimi ve neden olanlari gercekten af edebilmisimdir. Emeginize cok tesekkur ederim.
sevgimle...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Affedip affetmediğinizi duygularınızdan anlayabilirsiniz.Aynı olaylar,kişiler aklınıza geldiğinde nefret,öfke gibi duygular hâkimse
halâ size ,çalışmayı tekrarlamanız gerekir.Olumsuz hisleriniz yokolmuşsa, evet affetmişsiniz demektir.

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Regresyon çalışması yaptırmak istiyorum ne yapacağım

4

43887

Çalışma yaptırmak istiyorsanız yule'ye özelden mesaj atabilirsiniz.Sizi bilgilendirecektir.Tavsiyem Ankaradaysanız kendimde yaptırdığım için Urum ve yule'yle çalışma yapmanızdır.Sevgiler...

berylliuum

Kayıtlı Üye
Ben bu mp3ü indirdim, kendim uygulayacağım ama şunu merak ediyorum ardarda farklı duygular ve kişiler için yapabiliyor muyuz yoksa arada bir süre olması mı gerekiyor? Bir çalışma yaptık, tam etkili olmadı aynı konu hakkında tekrar yapabiliriz sanırım peki farklı farklı şeylerse araya zaman koymak daha mı uygun olur ?

origanum

Yönetici
Aslında benimde aklımda Ankaraya gitmek affedemediğim kendi kendime dert ettiğim sorunların çözümü için fakat kaç seans sürer bilmediğim için ve uzun süre kalamicağım için henüz böyle bir girişimim olmadı kesin çözüm olacağını bir kerelik seansın yeteceğini bilsem haftaya giderdim.

Ankaraya gitmeyi urum ve yule için istiyorsanız onlar artık Ankarada yaşamıyorlar ki. Kaç seans gerekeceğini de diğer sorularınızı da mesajlaşarak öğrenebilirsiniz.
Ayrıca azçok durumunuzu hissediyorum çözümünüz mevcut, benden bu kadar.