Kendisi açılan kapı

Revolution01

Kayıtlı Üye
Tekrardan merhaba mabed dostları.aklıma gelen sayılı birkaç olayı burada sizlerle paylaşmaya ve aradığım cevapları bulmaya özen gösteriyorum
Anlatacağım hikayeyi bizzat yaşadım annemde olaya dahildir.bundan 4 sene önce ramazanda annem yine rutini olan sahur yemeğimizi hazırlamak için bizden erken kalkmış sonra bizi uyandırmıştı.güzelce karnımızı doyurduktan sonra babam ve kardeşim yattığında ezandan önce son sigara seansımı yapmak üzere babamın yatmasını beklemiş sonrasında annemle biraz muhabbet etmiş ve balkona çıkmak üzere odama yönelmiştimki yatmadan muhakkak alttan ve üstten kilitlediğimiz zincirini taktığımız kapı,sahura kalktığımdada kilitli olan kapı ( buna sürekli dikkat ederim güvenlik paranoyam var ) yarısına yakın olarak açık aralık duruyordu! Uyku haliyle bilinçaltı oyunu olabileceğini düşünerek anneme seslendim oda yanıma geldi baktı kadının suratı bembeyaz oldu baban kilitlemişti yatmadan diyerek.
Diğer aile üyelerini ürkütmemek adına hiç konusunu açmadık aramızda kapattık lakin hala dün gibi hatırlarız kalbimiz yerinden çıkacak gibi olmuştu :) malum 10 kere kontrol ettiğim ve hiçte öle sessizce açılabikecek kilitlere sahip olmayan bir kapı resmen sahura kalktımızfan tekrar yatacağımız süre zarfında nasıl olduysa açılmış aralıktı.
O günden sonra asla extrem bir durum olmadı ilginç olaylar filanda yaşamadık çok şükür ,hiç hocaya filanda danışmadık problem yok
Benim sorum bu şimdi neyin nesidir?? Zamanında çılgınca merak etmiş fakat korkudan üzerine gidememiştim,şimdi rahatça forum üyelerimizden yorumlarını alabilirim :)

Not : yazarken mümkün olduğunca ayrıntıya girmeye özen gösteriyorum geçiştirme yazıları sevmiyorum umarım okuyan arkadaşları baymıyorumdur
Saygılar

blades1

Kayıtlı Üye
Kardeşim sen benim güvenlik paranoyam var demişsin :) aslında bunu yapan sensin fakat bunu yapan bir takım varlık filan zannediyorsun sen uykunda büyük ihtimalle telekinezi yapmışsın buda güvenlik paranoyandan kaynaklanıyor benim bir düşüncem var onu her zaman yapmak istemişimdir yalnız kaldığımda ve çok korktuğumda örneğin şimdi kapı kendiliğinde açılsa dediğim zaman açılacağını düşünüyorum biz korkalım ama korkumuzun üzerine gidelim bir daha ki sefere kapını kilitleme ve içinden deki şimdi kapı açılırsa korka korka de bence muhtemelen çok büyük bir ihtimalle kapı açılacak ve şunu sakın unutma uykudayken beyin daha fazla çalışır daha fazla çalıştığı içinde her türlü etki edebilirsin bu arada ben telekinezi ve lusid dreamcıyım yani sürekli olarak yaparım senin bu yazıyla ne alakan var dersen diye dedim :)

Revolution01

Kayıtlı Üye
Valla bilemiyorum bu tür durumlardan ziyade anlattığınız telekinezi konusuna hayli uzağım.sanmıyorum öyle olacağını ama bilgi sahibi değilim belkide öyle olmuştur.mesela arabadada hemen kapı kilitlerim eve girincede vs o konularda çok dikkatliyimdir.umarım dediğiniz gibi bir durum söz konusudur aksi bir sebep çok korkutucu olur :) fakat telekinezi olsa bile ben uyandığımda açılmış olduğunu farketmem gerekmezmiydi? Kalkınca gayet farkında olarak baktım yani kilitliydi tekrar yatacağım sıra açılmış?

baysal01

Kayıtlı Üye
kilitleri kontrol ettinizmi acaba allah korusun hirsiz işi olmasin. Açtı kapiyi. Uyanık görüncede kaçtı belkide

Revolution01

Kayıtlı Üye
Kesinlikle ettim sağlamlardı en ufak zorlama yoktu ve arkalarında anahtarları takılıydı,zinciride takılıydı.yatmadanda bizzat kilitlemiştim kalktığımdada kapalıydı sahuru yaptıktan sonra odama giderken aralık olduğunu ve zincirinde takılınolmadığını boşta değildi yerinde asılı olduğunu gördüm hırsızın o zinciri söküp yerine takması mümkün değil