Lucid rüyada farkındalık anı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşlar Selamun Aleyküm öncelike. Sıkıntım şöyle;
Rüya anında tam bilincim açılıp rüyada olduğumu anlayınca beyinde yarı açılıyor. Yani sadece rüyayı görüyorum başka hiçbir his yok ve rüyayı yarım görürken yarımda bedenimi hissediyorum rüyada olduğumu hem anlayıp hemde uyanmak gerçekten çok can sıkıcı şöyleki sanki yerde para buluyosunuz ama üşenmekten eğilip almıyosunuz çok can sıkıcı yani...
Yardım edebilecek arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler ve Hayırlı Cumalar :)

byaktif

Kayıtlı Üye
İlk Olarak Hangi Tekniği Kullaniyorsun ? Ve Rüyayi Görüyorsaniz Lucid Olmuyor. Ben Bugün 4 Gün Önce Denediğim Farkındalık Tekniği Bugün İşe Yaradi Ve Rüyada Kendimi Hissetim Rüyayi Görmüyordum Çok Netti Astralden Bile Net :) Sanki Yaşiyordum Anlamak İcin Arabanın Önüne Atladım Ve Rüya Oldugunu anladım. Eğerki Kendini Yukardan İzliyorsan Yada Gördüğün Şeyleri Bence Lucid Olmuyor :). Bu Arada Konuda Başka Soru Sormak Biraz Kurallara Aykiri Ama Ben Lucidde Elimi Kestiğim Zaman GErçekten Kesmiş Gibi Aciyor ?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Aynı sey arada bende de oluyor. Oncelikle heyecandan dolayı uyanıyor olabilirsiniz. Ruyada disaridan olaylari izliyorsaniz sunu deneyin: Gordugunuz varliklarila-bnlar insan da olabilir- etkilesime gectiginizi dusunun onlara dokundugunuzu hayal edin bir sure sonra ruyanin icine girebilirsiniz . Denemekte fayda var, ben denedim oldu:)

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim rüyayı yukarıdan izleme oluyor bu yarı uyanık durumda ve pembe pelerin deniycem dediğini yöntem olarak birşey kullanmıyorum denedim ama olmadı beynime kodluyorum onun yerine bu şeklide oluyor tekrar teşekkür ederim

byaktif

Kayıtlı Üye
Bazen Bendede Oluyor Tekniği Uygulayip Yattiktan Sonra. Görüyorum Ama Giremiyorum Dediğinizi Deneyeceğim :).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...