Cin Daveti (Tecrübe edilmiştir.)

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Ulvi ve sufli cinlerle görüşmek için gusül abdesti aldıktan sonra şu buhuru yani tütsüyü (ak...........) yak..yeşil bir çanağa su koy sonra eline bir bıçak al etrafına daire çek ve çekerkende şunu 7 kere oku (vallahu min............) okuduktan sonra şu isimleri ve tılsımı (bev....../ih......) yazıp tasın içine at.sonra şu daveti 3 kere (Bismillahirrahmanirrahim inne rabbikumullezi...................................)okuduktan sonra her okudukça elindeki bıçağın arkasıyla tasa bir kere vur.sonra şu azimeti oku (Allahi ve...........................).cinler tasın içinde görünecektir ve istediğin gibi sual edebilirsin.Ayrıca gelenlere hürmetli davranmalısınız.
Genellikle be davete periler icabet etmektedir.Denenmiş ve tecrübe edilmiştir.

Not:İstenmeyen sonuçların olmaması,insanların zarar görmemesi için konu bilgi amaçlı verilmiştir.

KAYNAK:Havası Muhtevi.

kobra ugur

Kayıtlı Üye
görüneceklerini pek zannetmiyorum.çünkü HZ.Süleyman (a.s) onları işlerinde çalışıtırırken bile görmemiş diye birşey duydum..Acaba görünseler nasıl olurdu merak etmiyor da değilim

satelcom

Banlı Kullanıcı
Birşeyi paylaşacaksanız sansürsüz-eksiksiz paylaşın.Korkan kimse davet yapmaz.Herkes artık koruma-tahassün duası-İsrafı imar yapmasını biliyordur.

siymen

Banlı Kullanıcı
Ulvi ve sufli cinlerle görüşmek için gusül abdesti aldıktan sonra şu buhuru yani tütsüyü (ak...........) yak..yeşil bir çanağa su koy sonra eline bir bıçak al etrafına daire çek ve çekerkende şunu 7 kere oku (vallahu min............) okuduktan sonra şu isimleri ve tılsımı (bev....../ih......) yazıp tasın içine at.sonra şu daveti 3 kere (Bismillahirrahmanirrahim inne rabbikumullezi...................................)okuduktan sonra her okudukça elindeki bıçağın arkasıyla tasa bir kere vur.sonra şu azimeti oku (Allahi ve...........................).cinler tasın içinde görünecektir ve istediğin gibi sual edebilirsin.Ayrıca gelenlere hürmetli davranmalısınız.
Genellikle be davete periler icabet etmektedir.Denenmiş ve tecrübe edilmiştir.

Not:İstenmeyen sonuçların olmaması,insanların zarar görmemesi için konu bilgi amaçlı verilmiştir.

KAYNAK:Havası Muhtevi.

Ne konuda bilgi verdiniz ?

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Birşeyi paylaşacaksanız sansürsüz-eksiksiz paylaşın.Korkan kimse davet yapmaz.Herkes artık koruma-tahassün duası-İsrafı imar yapmasını biliyordur.

Herkes artık koruma duası biliyordur diye düşünmek yanlış olmaz mı? Yapmak istiyorsanız çok küçük bir araştırmayla şu anlatılan davetin tam haline kolayca ulaşabilirsiniz. İyi forumlar

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Acaba rüya yoluyla cinlerle görüşmek için davet varmıdır?

Evet rüya yoluylada görüşebilirsiniz.Onun için bir uygulama var ama buraya yazdığım zaman insanlar herşeyde kullanmaya kalkarlar ve bu uygulamanın görevlisi çok sinirli bir cin padişahıdır.Lüzumsuz şeyler için çağrılırsa çok kızıyor ve size istediğiniz şey hakkında bilgi veriyor fakat istediğiniz şey lüzumsuz ise yine size haber veriyor gösteriyor ama uyurken sizi sarsıp sallayıp uyandırıyor ve gidiyor.Bir arkadaşın başına gelmişti bu durum.

67890

Banlı Kullanıcı
cinlerle uğraşmak onları kendi çıkarları için kullanmak kişinn negatif tekamüllü olduğunu gösterir.
bu işi ilim için ciddi manada dürüstlükle yapan karşılığında para almayanları bu kategorinin dışında tutuyorum kendi adıma.bu tür kişilere saygıda duyuyorum.
aynı zamanda cine şeytana vs türlerine
BİLİNÇLİ OLARAK çekilenlerin yoğun ilgi duyanların ortaklık yapanlarında enkarne yoluyla onların boyutundan geldiklerini düşünüyorum.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Sitede be kadar bilgili kişi varsa bir çoğu engellenmiş ve hala engelleniyor da. Onların ilminden yararlanmak yerine engelliyorsunuz. Sayın Maksimiylanus da bilgili kişilerdendi, üzüldüm:eek:fftopic:

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Sitede be kadar bilgili kişi varsa bir çoğu engellenmiş ve hala engelleniyor da. Onların ilminden yararlanmak yerine engelliyorsunuz. Sayın Maksimiylanus da bilgili kişilerdendi, üzüldüm:eek:fftopic:

Gizlimabet yönetimi engellediyse mutlaka bir sebebi vardır...

satelcom

Banlı Kullanıcı
Bende herçeşit davetin eksiksiz ve tam olanı mevcut.Benim karşı çıktığım olay paylaşım diyerek eksik bilgilerin verilrek forumun MAGAZİN forumuna dönüştürülmesi.Burası herkesin bildiği gibi Havass forumu.Bir şey paylaşılacaksa eksiksiz olarak paylaşılmalı.Laf olsun torba dolsun diye konu açılmamalı.

codzombi

Kayıtlı Üye

mabedist

Kayıtlı Üye
Bunlar yarım verilecekse amacı ne ki? Hiç yazmamak ile arasında fark yok.

kracs

Kayıtlı Üye
Tam haline izin verilmiyor. Yeterli donanıma sahip olmayanlar deneyip başına bela alınca sorumluluğu foruma yükleyebilirler. Yarım yamalak paylaşılması da bu kişilerde merak uyandırmaya yarıyor sadece bir faydası yok

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sizin için faydası yok. Bir matematik formülünü matematik mühendisinin eline verseniz türlü işinde kullanır. Alakasız birine verseniz yararı olmaz, bir de hor görür.

kracs

Kayıtlı Üye
Hor görmek? Alakasız bir yargı olmuş. Verilen formül eksik yani işlevsiz faydası yok demek aşağılamak mı oluyor? Neyin duyarını yapıyorsunuz anlamadım

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Hor görmek? Alakasız bir yargı olmuş. Verilen formül eksik yani işlevsiz faydası yok demek aşağılamak mı oluyor? Neyin duyarını yapıyorsunuz anlamadım

Ben genel olarak hiçbir faydası yok dediğinizi düşündüm, çünkü sadece merak uyandırmak demişsiniz. Dışarıdan öyle bir yargı oluşuyor yani bende öyle oluştu. O kişilerde etkisinden bahsetmissiniz ama şu an doğru anladım, pardonlar:)

Ori

Kayıtlı Üye
Bunlar yarım verilecekse amacı ne ki? Hiç yazmamak ile arasında fark yok.

Sevgili mabedist herkes sizin gibi irade sahibi olmayabilir. Yani sadece okuyup geçmekle yetinmeyebilir. Siteye giren binbir çeşit insan var. Bu işi ciddiye alanda var almayanda. Deneyip bu sefer farklı kollardan zarar görerek yardım isteyen insanlar da var. Üstelik forumda yaşı küçük insanlar var. Yani var da var... Bu sizin söyleminiz defalarca söylendi bu sitede ve aynı çeşit cevap defalarca verildi. Biraz genel düşünelim lütfen zaten konu sahibide alta not düşmüş. İşi nasıl yaptıklarını merak edenler için bu yazılar ön basamak gibi insanlar bu yazılarla merak giderebiliyor. Kısacası sadece bilgi amaçlı. Sevgiler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Acaba tam bir uygulamayı paylaşsak kaç kişi anlayacak. Sistem bilgisi Yok, bitki bilgisi Yok, sembol bilgisi Yok, astral deneyimi Yok. Enerjilerin yönlendirmesinden haberi Yok. Ne yapalım yani el eline çocuğum bu bıçak bu da hasta hadi kes mi diyelim. Bu kadar mı vicdanınız çalışıyor bu kadar idrak kabiliyetiniz var. Klavyenin başına geçip iki yorum yaparak mı olacak bu işler. Hak vermeyi bilmeyenden hak zaten talep edilmez. Hak da helal edilemez.
Sanıyorsunuz ki bir kaç şey söylendi bir kaç şey yazıldı yapacaksınız ve olacak.
Siz kendi dünyanız da birşeyleri basit görüyorsunuz diye o şey basit olmayacak.
Konu içindeki yorumları okuduğumda bu formu kurup yaşatmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladım.
Üye yasaklanmış sorumlusu biz. Bahsi geçen üyenin neler çevirdiğinden haberiniz var mı? Ne kadar uğraştığımızdan haberiniz var mı?
Niye konular nasıl paylaşılıyor anlattık kaç defa. Kimse kimseyi zorla tutmuyor burda buyrun muhteşem bilgilerinizle kendi forumunuzu kurun ve istediğiniz gibi yönetin

Yazık gerçekten yazık.

Bilgisizlik İle cahillik arasında ince bir çizgi vardır fakat aralarındaki fark büyüktür.
Siz bilgisiz birine bilgi verdiğiniz de bir anlamı olur fakat cahile ne yapsanız fayda etmez.