Yeni Enerji Uyumlamaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sevgili Arkadaşlar, uzun bir süre enerji uyumlamalarına ara vermiştim. Kitabımın bitmesini bekliyordum.

Rep puan sistemi ile uyumlamalara katılabiliniyordu. Her üye rep vermeyi bilmiyor ya da unutuyor. Bu nedenle rep sistemi ile yapmaktan vazgeçtim. Mabet oyunları yapacağım. Yani bir soru soracağım soruya doğru cevapları verenler enerji uyumlamasına kayıt yaptırabilecek.

Geçen sene kanaldan yeni bir şifa yöntemi çektim. İsimine osi şifası diyorum. 1 sendir kullanıyorum. Uyumlama yaptığım kişiler çok memnun. O yüzden bu enerjiyi dağıtmaya karar verdim. Kitabımda direk ondan bahsetmedim. Dolaylı olarak bahsettim. İlgilenenler alıp okuyabilir.

Bu sene osi şifası uyumlamasını vereceğim. Hazırlıkları yaptıktan sonra duyurusunu açacağım.

Bunların dışında çoğunluğun isteği bir uyumlama daha yapmak için bu konuyu açtım. En çok Hangi uyumlama oy alırsa ikinci olarak onu yapacağım. Osi Şifa uyumlamasında çakra ve aura çalışmaları olacağı için onları bu sene yeniden açmayacağım.

Faydalı olması dileğiyle sevgi ve ışıkla.

Urum.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
çalışmaları nasıl uyguluyorsunuz sayın urum ? internet yoluyla bazı çalışmalar yapılabiliyor diye biliyorum, bu da yapılabilinir mi yoksa ankara'da mı olmamız gerek yine ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Enerji uyumlamaları uzaktan uyumlama şeklinde eski uyumlamalarımızı inceleyebilirsiniz.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Astral seyahat sağ kulvardan hızlıca atağa kalktı valla :D

ahya

Kayıtlı Üye
çalışmaları nasıl uyguluyorsunuz sayın urum ? internet yoluyla bazı çalışmalar yapılabiliyor diye biliyorum, bu da yapılabilinir mi yoksa ankara'da mı olmamız gerek yine ?

Merhaba,
Kundalini Reiki, Altin Ücgen, Gümüs Mor Alev uzaktan uyumlanabiliyor.

Sevgiyle

AJA

Elit Üye
Daha önce şifa uyumlamasına katıldığım ve faydasını gördüğüm için kundalini reiki yi isterdim :) Astral e gelince yılladır yapamadığım :) O da fena olmaz hani.
Sevgili Urum teşekkürler az..Sabırsızlıkla soruları bekliyor olacağım :)

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Çok mutlu oldum okuyunca, bende sabırsızlıkla bekliyorum ve sayın urum, sonsuz sevgi ve ışık daima sizinle olsun

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
uyumlama yaptırmak isterdim de 16 yaşında olduğum için malesef yaptıramıyorum :(

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
ben 18 yaşındayım ve uygun olduğumu düşünüyorum.Gerçekten harika bi proje ve İlk katılımım olucak.Daha önce enerji hissetme gibi en ufak bi deneyimim bile olmadı sorun olur mu ???

bendekiben

Elit Üye
Konuyu okuyamayanlar için tekrar güncelliyorum. Bütünün hayrına olsun .

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
1 senedir bunu bekliyordum. İnternetten uzak duruyordum ancak soru sorulacaksa arada bir kontrol edeceğim artık. Teşekkürler. Herkese hayırlı olsun :)

AJA

Elit Üye
Evet sorunun ne zaman geleceğini ben de bilmiyorum :) İşten güçten kaçırırmayız umarım :D

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Sorular çok zor olmasın lütfen :D

biard

Kayıtlı Üye
Uyumlamalara katılabilmek için biyolojik yaş mı gerekiyor kimlikte yazan mı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Reşit olmanız gerekiyor yasal olarak

Nurnurdan

Kayıtlı Üye
Rep puanları yüzünden önceki enerji çalışmalarına katılamadım.Rep puanın kaldırılması süper olmuş.Şimdi gelsin sorular.

AJA

Elit Üye
Urum sabırsızlıkla bekliyoruz soruları.Bir de dikkatimi çekti yukarı da en çok hangisi istenirse '' ikinci '' olarak onu uygulayacağım demişsiniz birinci olarak ne var ? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...