Dna Aktivasyon özel mp3 albüm

asterix

Kayıtlı Üye
Bunları nasıl kullanacağız ?sırayla dinleyecekmiyiz ? biraz bilgi verebilirmisniz.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
İstediğiniz gibi dinleyebilirsiniz mp3'lere isim vermedim sayı ile sınıflandırdım
Fotoğraftaki sıraya göre

Zaman sınırlandırılması yok istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz zaten keyif ve hzuur veren müzikler dna onarımı diyebiliriz

enesuynk

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sizede oldu mu bilmiyorum ama dosyalar .mpga olarak iniyo telefonda mp3 olarak gözükmeyebilir benimki gibi , çözümü dosyaya sağ tıklayıp yeniden adlandır bölümüne gelerek .mpga'yı .mp3 olarak uzantısını değiştireseniz sorun çözülür . saygılarımla

Volar

Kayıtlı Üye
1. Faydalari nedir 2. 21 gun kuraliylami dinlenmeli

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Yok hayır sorun değil adlandırılması bu şekilde sorun olmadan dinleyebilirsiniz

enesuynk

Kayıtlı Üye
uyurken dinlemeyi planlıyorum sorun olmaz sanırım .

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
. Japon bilim adamı Matsimo'nun "su deneyin de" ses titreşimlerine karşı suyun hafızasının olduğu ortaya çıktı. O halde şimdi insan vücudunun yüzde 70'den fazlasının su olduğunu düşünürsek ve bu suyun içinde hücre olduüğunu, hücrenin içinde de çekirdek olduğunu bilirsek insan evriminin devamının kendi bedeninde ki "suyun programlanması" geçtiğini keşfetmiş oluruz

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
uyurken dinlemeyi planlıyorum sorun olmaz sanırım .

Sorun olmaz dinleyebilirsiniz
21 gün dinleyin ama ses sınırını 10 üzerinden 4 te dinleyin.10 gün boşluk verin sesi 6 ya çıkarın 21 gün dinleyin.sonra yine 10 gün boşluk .ve sonra sesi 8 e çıkarın 21 gün dinleyin ve 10 gün boşluk bu şekilde dinleyebilirsiniz

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bunu dinleyince ne olucak ben tam onu çözemedim mazur görün lütfen,gençleşme falanmı getiriyor lütfen alay ettiğimi sanmayın gayet ciddi soruyorum

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Bunu dinleyince ne olucak ben tam onu çözemedim mazur görün lütfen,gençleşme falanmı getiriyor lütfen alay ettiğimi sanmayın gayet ciddi soruyorum

Verilen isimler dna'larımızın birer katmanı ve albümdeki mp3'ler yüksek titreşim içeren dillerden biridir ibranice söyleniyor
Bu özel yapılan titreşim kalplere dokunmak sifa getirmek mutluluk içimize güzel tohumlar ekmek vs vs sıranıp gidiyor

Dna ile çok güzel ilginç çalışmalar var uygun bir zamanda paylaşım yapacağım uzun ve zahmetli olduğu için zaman alıyor türkçe çevirisini yaptiktan sonra paylaşacağım

yare-i yarim

Moderator
İş
bilgilendirmeniz için çok teşekkürler umarım işe yarayan şeylerdir

horrorist

Kayıtlı Üye
saçma gelebilir ama bir şey soracağım diyelim ki dış görünüşümüzle ilgili bir şeyi değiştirmek istiyoruz mesela saçımızın uzaması bunlar işe yarar mı

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
saçma gelebilir ama bir şey soracağım diyelim ki dış görünüşümüzle ilgili bir şeyi değiştirmek istiyoruz mesela saçımızın uzaması bunlar işe yarar mı

DNA’yı yeniden programlama ruhsal büyümeyi hızlandırmak kilo vermek, yaşlanmayı tersine çevirmek fiziksel özellikleri değiştirmek vb. için kullanılacaktır. Sayısız olasılık vardır Farklı özel çalışmalar sonucunda yapılır bu albüm kısmen bu özelliği verebilir

yare-i yarim

Moderator
İş
DNA’yı yeniden programlama ruhsal büyümeyi hızlandırmak kilo vermek, yaşlanmayı tersine çevirmek fiziksel özellikleri değiştirmek vb. için kullanılacaktır. Sayısız olasılık vardır Farklı özel çalışmalar sonucunda yapılır bu albüm kısmen bu özelliği verebilir

Yani dna yı programlayıp yaşlanma tersine çevrilebiliyor mu ? ciddimisiniz bunu söylerken ? bu pek mümkün gibi görünmüyor
mesela yaşlanmayı geri çevirmenin önündeki en büyük engel her hücre bölünmesinde kısalan telomeraz'dır telomerazın kısalması bir noktaya vardığı zaman artık hücre bölünmesi gerçekleşmiyor ve akabinde yavas yavas vücut fonksyonları dejenere oluyor okuduğum makalelerden çıkardığım sonuç budur.
Telomerazların kısalmasını durdurmak için binlerce dolarlık yatırımlar yapıyorlar, bir müzik dinleyerek bilinç altı telkin yöntemiyle böyle birşey gerçekleşebiliyorsa ozaman o bilim adamları neden binlerce dolar paraya kıyıyorlar alırlar bi bilinç altı telkini hallederlerdi.

Kusura bakmayın amacım muhalefet etmek değil ama o dediğiniz imkansız gibi birşey

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Yani dna yı programlayıp yaşlanma tersine çevrilebiliyor mu ? ciddimisiniz bunu söylerken ? bu pek mümkün gibi görünmüyor
mesela yaşlanmayı geri çevirmenin önündeki en büyük engel her hücre bölünmesinde kısalan telomeraz dır telomerazın kısalması bir noktaya vardığı zaman artık hücre bölünmesi gerçekleşmiyor ve akabinde yavas yavas vücut fonksyonları dejenere oluyor okuduğum makalelerden çıkardığım sonuç budur.
Telomerazların kısalmasını durdurmak için binlerce dolarlık yatırımlar yapıyorlar, bir müzik dinleyerek bilinç altı telkin yöntemiyle böyle birşey gerçekleşebiliyorsa ozaman o bilim adamları neden binlerce dolar paraya kıyıyorlar alırlar bi bilinç altı telkini hallederlerdi.

Kusura bakmayın amacım muhalefet etmek değil ama o dediğiniz imkansız gibi birşey

Cevap'ta belirttiğim gibi kısmen bu özelliği/U]verir dedim Tabiki bu mantradan çok şey beklemek yanlış olur zemin hazırlar ve değişik metodlarla değiştirebilirsiniz
Hücrelerinizin içindeki trilyonlarca protein reseptörlerinin gerçekte algı filtreleri olarak hizmet ettikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Düşünceleriniz, imgelemeleriniz ve tutkularınız doğal olarak DNA yı ve hücresel davranışı değiştirir

yare-i yarim

Moderator
İş
protein reseptörlerinin gerçekte algı filtreleri olarak hizmet ettikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Bu dediğiniz doğruysa ki doğrudur yalan demiyorum bunu bilinç altı programlama yöntemiyle deneysel olarak izlemek lazım ne yapılır ne yapılamaz bizim bahsettiğimiz gençleşme gibi birşey söz konusu olmasa bile en azından insanların yaşlılık devrelerini rahat ve dinç geçirmesini sağlayabiliriz diye düşünüyorum

enesuynk

Kayıtlı Üye
japon bilim adamının deyinde suya güzel sevgi dolu , neşeli sözcükler söylerek suydaki titreşimleri izlemiştir . ve titreşimler düzgün ve uyum içinde olmuştur . sonraki deneyindede suya nefret ve öfke dolu argo kelimeler kullanmıştır ve sudaki titreşimlerin dağınık ve parça parça olduğunu gözlemlemiştir . şimdi mexxo'nunda dediği gibi insanın %70inin su olduğu ve ve suyun içinde hücre olduğu , hücrenin içindede çekirdek yani DNA olduğunu bildiğimize göre insana huzur veren onu mutlu eden her olayın (bu muzikler gibi huzur verici) insan metabolizmasına ve DNA aktivitesine etkisi rahatça anlaşılabilir . saygılarımla