Astral seyehat..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
Okuduğum bi kitapta; astral seyehatin eski ezoterik inisiye yöntemleri arasında olduğu yazıyordu.sizce bu doğru mu ?? aslında mantıklı bir de açıklaması var : Ruhun astral yolla geldiği yere gönderilmesiyle ona kozmik kökeninin hatırlatılması bu teknikteki temel amaçmış.. okuduklarım bunlardan ibaret ama bi de bu forumda " astral seyahatte deneyim kazanır ve gelişirseniz, temel psişik yeteneklerden başlayarak diğerleri de yavaştan kendini göstermeye başlayacaktır. " şeklinde bi yazı okumuştum.. sizin de görüşlerinizi almak istiyorum . iyi forumlar ..

hımm ... kimsenin konuya cevap vermemesi beni şaşırttı doğrusu :/

enesuynk

Kayıtlı Üye
yanlış anlamadıysam okuduğunuz kitapta astral seyehatin insanın vağroluşundan bu zamana kadarki ayak izlerini takip etmesinden bahsedilmiş

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
aslında hayır... astralle psişik gelişimin mantıklı bir açıklaması var; ruh geldiği yeri gerçekten zamanla hatırlıyo ve kökeninin bilincine varıyo.Bu gayet mantıklı ve kesinlik en akıllıca yok Astral Seyehat...

enesuynk

Kayıtlı Üye
''ruh geldiği yeri zamanla hatırlıyo'' bende bundan bahsetmek istemiştim aslında tam ifade edememiş olmalıyım :) astral boyutu deneyimleyemediğim için kesin bişey söyleyemeyeceğim ama bazen teorik bilgiyi tecrübeler deler geçer demem o ki yaşamadan bilememek mevzusu . ateşin yakıcılığını ne kadar okursanız okuyun , ateşte yanmadan bunu bilemezsiniz yani astrali tecrübe etmek gerek en ince ayrıntısına kadar .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...