Pembe kuvars hakkında soru

oguzquee

Banlı Kullanıcı
İş
Endüstri Mühendisliği öğrenci
Arkadaşlar pembe kuvars aldım programladım ancak daha sonra internette bir miktar araştırınca pembe kuvarsı programlamaya gerek olmadığı yazılıydı birkaç yerde bunun doğruluğunu merak ediyorum bide diğer bir soru taşımı canım istediği zaman (Hemen hergün) programlamamın taşa zararı varmıdır .Bugün taşlarla ilgili sorduğum 2. soru umarım kızmıyorsunuzdur :))

bendekiben

Elit Üye
Arkadaşlar pembe kuvars aldım programladım ancak daha sonra internette bir miktar araştırınca pembe kuvarsı programlamaya gerek olmadığı yazılıydı birkaç yerde bunun doğruluğunu merak ediyorum bide diğer bir soru taşımı canım istediği zaman (Hemen hergün) programlamamın taşa zararı varmıdır .Bugün taşlarla ilgili sorduğum 2. soru umarım kızmıyorsunuzdur :))

Kristal kuvars dışındaki taşların etki alanları belirli yönde olduğu için taşın yarar sağladığı yönün dışında başka bir amaç için programlamak sizi istenilen randımana ulaştırmaz.Bu nedenle taşı etki yönüne göre kullanmamız daha sağlıklı olacaktır.Programlama taşa zarar vermez.Programlamayı temizlikten sonra yapmanız gerekir.